Irsko – Izrael 4:0 (kon.) | Černá Hora – Slovinsko 1:3 (kon.) | Chorvatsko – Česko 5:1 (kon.)
Lucembursko – Francie 2:3 (kon.)
Černá Hora
1:3 (1:1)
Slovinsko
Pondělí 09.10.2017, 17:30 • Gradski Stadion Podgorica, Podgorica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Hostující celek tento zápas dokázal vyhrát. Díky dvěma brankám ve druhém poločase poráží Slovinko Černou Horu 3:1 a získává body do tabulky. (19:48:29)

90+4

90+2
    Hraje se na polovině hrací plochy, Slovinský tým má míč pod kontrolou. Jeden z hostujících hráčů se dostal do ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.

90
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidný závěr zápasu. Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek už nemá na zdramatizování zápasu sílu ani čas.

85
    Hostující celek byl nachytaný v postavení mimo hru, v ofsajdu byl Kramarič.

84
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Primc, přichází Gajič.

83
    Rohový kop pro Černou Horu, rozehrávat jej bude Guzina.

83
    Domácí mají míč pod kontrolou, drží hru na útočné polovině, ale nemohou se probojovat do zakončení.

82
    Djuričković se pokouší založit útočnou akci domácího celku, ale nemůže se dostat hlouběji do útočného pásma.

81
    Černá Hora se momentálně brání tlaku soupeře, Slovinsko míří za výhrou.

79
    V poklidném tempu se zápas dohrává, sledujeme hru spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nežene do zakončení. Deset minut hry nás dělí od konce zápasu.
    78. VRBANEC - 1:3

78
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, Pišek našel spoluhráče, tím byl VRBANEC. Jeho povedená rána končí v bráně, ujal se pokus na vzdálenější tyč. Domácí obrana nedokázala akci zastavit.