Děčín – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 6:5 (1:0 po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Most 7:2 (kon.)
Sokolov – Letňany 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Hodonín 5:4 (2:0 po s.n.) | Kopřivnice – Opava 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Val.Meziříčí 6:4 (kon.) | Bílina – Jablonec 6:3 (kon.)
konec
HC TATRA Kopřivnice
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HK Opava
Středa 11.10.2017, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ (ČR) • 10. kolo
Předzápasové kurzy: 2.15 4.5 2.36
Partner:
   
  59:09
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Zdá se, že je rozhodnuto! Kopřivnice dokázala ujet z opavského sevření a vstřelila gól do prázdné brány. Relativně snadnou práci měl ADAM KOFROŇ, který už jen puk na brankovišti nasměroval do brány. Asistence: Jakub Mach.
   
  51:47
  Opava právě vstřelila branku!
  Tak to byla bleskově využitá přesilovka. U pravé tyče zůstal volný JAKUB VÍTEK, počkal si na přihrávku a snížil na 2:3. Závěr třetí třetiny bude ještě dramatický. Asistence: Petr Seidler, Dominik Rudl.
   
  35:20
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Kopřivnice se vrací zpět do dvoubrankového vedení. Už to vypadalo, že u Poruby, který ztratil rovnováhu její akce skončí, ale pak se kotouč dostal před branku k MARTINU TOMÁŠKOVI a ten poslal kotouč do sítě. Asistence: Jan Poruba.
   
  17:05
  Opava právě vstřelila branku!
  V klidu už ale nemohl zůstat po dalším zakončení Opavy, po kterém mu puk proklouzl do sítě. Za hosty snížil na 1:2 přesilovkovou brankou ROSTISLAV VANĚK. Asistence: Petr Chalupa, Petr Wolf.
   
  13:25
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Napodruhé už to ale brankáři Opavy nevyšlo. Kopřivnice využívá dvojnásobnou početní výhodu a ujímá se vedení 2:0 Střelcem druhé branky je ONDŘEJ SLUŠTÍK. Asistence: Jakub Mach, Miroslav Marek.
   
  06:12
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Domácí mužstvo otevírá skóre zápasu. Po levém křídle zavezl kotouč do útočného pásma Tomášek a pak našel přesnou přihrávkou zcela volného MICHALA VYČESANÉHO a ten Šafránka přesnou střelou překonal. Asistence: Martin Tomášek.

  Petr Sumbal

  Branky a nahrávky: 7. Vyčesaný (Tomášek), 14. Sluštík (Mach, Marek), 36. Tomášek (Poruba), 60. Kofroň (Mach) – 18. Vaněk (Chalupa, Wolf), 52. Vítek (Seidler, Rudl)


  HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Špěpánek, Hainzl, Marek (A), Bail, Kropka, Mrowiec – Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)
  HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Rudl, Slavík, Tichý, Štindl, Kiss, Šindelář, Chalupa (C), Šendera – Wolf, Pokorný, Černý (A), Hartmann, Vaněk, Škoda, Seidler, Rousek, Vítek, Malina