New Jersey – Washington 2:5 (kon.) | Columbus – NY Rangers 3:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 0:6 (kon.) | Vegas – Detroit 3:6 (kon.)
Calgary Flames
0:6 (0:1, 0:1, 0:4)
Ottawa Senators
Sobota 14.10.2017, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

54:31
    Nepovedené utkání Calgary je v závěru zápasu podtrženo dalším vyloučením. Matthew Tkachuk (CGY) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

44:30
    Za hrubost je nakonec vyloučen pouze Zack Smith (OTT). Počet hráčů na ledě se tedy vyrovná.

43:46
    Dvakrát se domácí borci nechali vykázat z vhazování a to znamená dvě trestné minuty pro hráčskou lavici Calgary.

39:16
    Další nepříjemnost pro domácí. Jaromír Jágr (CGY) je hodně přísně vyloučen za hákování.

36:43
    Velmi záhy po ubránění čtyřminutového oslabení je tady další trest pro domácí. Dougie Hamilton (CGY) je potrestán za sekání.

32:12
    Mikael Backlund (OTT) dostává trest na 2+2 minuty. U zadního mantinelu totiž vysokou holí zasáhl Dzingela.

30:02
    Podruhé v dnešním utkání si přesilovou hru zahraje Calgary. Dvě trestné minuty za sekání obdrží Ryan Dzingel (OTT).

16:32
    Micheal Ferland (CGY) se dostal do křížku s Markem Borowieckim (OTT). Důvodem byl střet druhého zmíněného s Lazarem, který se u mantinelu chvíli otřepával. Ferland i Borowiecki inkasují pětiminutový trest.

08:24
    První přesilová hra pro Senators. Sam Bennett (CGY) se provinil sekáním.

00:08
    Velmi záhy po úvodním buly je tady vyloučení na straně hostujícího celku. Nate Thompson (OTT) se dopustil držení hole.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 20. Ceci (Pyatt, N. Thompson), 39. Brassard (Mark Stone, B. Ryan), 42. Hoffman (Ceci, Turris), 46. Mark Stone (Borowiecki, Brassard), 48. Dzingel (Chabot, Turris), 57. Ch. Wideman (Turris, Z. Smith)

Calgary Flames: M. Smith (48. Läck) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Bartkowski, Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), Lazar – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Jágr – Ferland, Stajan, Brouwer (A).
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Phaneuf (A), Ch. Wideman, Claesson, Ceci, Borowiecki, Chabot, Jaroš – B. Ryan, Brassard, Mark Stone (A) – Z. Smith, Turris (A), Dzingel – Pyatt, Pageau, Hoffman – N. Thompson, Burrows.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dan O'Halloran – Vaughan Rody, Derek Amell

Diváci: 19 289