Maccabi Tel Aviv – Astana 0:1 (kon.) | Slavia – Villarreal 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Skënderbeu 2:0 (kon.)
Young Boys – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.) | Ludogorec – Braga 1:1 (kon.) | Başakşehir – Hoffenheim 1:1 (kon.)
AEK Atény – AC Milán 0:0 (kon.) | Rijeka – Austria 1:4 (kon.) | Lyon – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Šeriff Tiraspol 1:2 (kon.) | Kodaň – Zlín 3:0 (kon.)
Plzeň – Lugano 4:1 (kon.) | FCSB – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – BATE 5:2 (kon.)
Arsenal – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Salzburg – Konyaspor 0:0 (kon.) | Guimarães – Marseille 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Östersunds FK 1:0 (kon.) | Hertha – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Lazio – Nice 1:0 (kon.)
Arnhem – Waregem 0:2 (kon.) | Rosenborg – Zenit 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Vardar 3:0 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:1 (0:0)
SC Braga
Čtvrtek 02.11.2017, 19:00 • Ludogorec Arena, Razgrad • Evropská liga • Skupina C

Ode mne je to pro dnešní den vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního večera. Někdy příště, například u evropské ligy, na počtenou. (21:15:12)

Oba aktéři dnešního utkání, odehrají to své další, v rámci evropské ligy, na vlastním stadionu. Ludogorec přivítá poslední celek tabulky, turecký Basaksehir a v případě výhry si zajistí postup do další fáze. Braga přivítá německý Hoffenheim, který dokázala porazit i venku poměrem 2:1 a taktéž si v případě výhry pojistí účast ve vyřazovacích bojích.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:23.

Utkání čtvrtého kola skupiny C, v rámci evropské ligy, mezi celky Ludogorce a Bragy, je definitivně minulostí! 90. minut čistého času nenašlo vítěze a týmy se tak rozcházejí s bodovým přídělem. Domácí jsou zřejmě, po tlaku z úvodního poločasu, trochu zklamaní za bod, nicméně není moc důvodů ke smutku. Oba dnešní soupeři se totiž výrazně přiblížili vyřazovacím bojům, k čemuž jim jedině prospěla remíza dvou celků pod nimi.

Druhá půle, na rozdíl od té první, přinesla dvě branky, 4 žluté karty a nespočet zajímavých šancí a soubojů! V 68. minutě otevřel skóre Marcelinho, domácí se poté ale pasivně uzavřeli do obrany, za což byli potrestáni v 83. minutě vyrovnávací brankou střídajícího Fransérgia! I přes další šance se žádný z celků po druhé prosadit nedokázal a výsledkem je dvoubranková remíza!

90+3

90+3
    A v samotném závěru si připisuje důležitý zákrok hostující brankář, který takřka sebral míč z kopačky jednomu z útočníku v zeleném!

90+2
    Razgrad měl příležitost další standardní situace, po které se dokonce jeden z jejich hráčů dostal ke střele hlavou. Jeho pokus byl ale zblokován na roh.

90+1
    Nad rámec řádné základní hrací doby, se budou nastavovat 3 minuty!

89
    Přesto jsou domácí hráči nastěhováni na soupeřově polovině, chybí ji ale nějaký nápad na finální přihrávku a tak to zkouší dlouhými centry.

89
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Virgil Misidjan, přichází Gustavo Campanharo.

87
    Domácí hráči se snaží o vzatí si vedení zpět, obránci hostujícího celku ale zpevnili obranu a soupeře takřka k ničemu nepouštějí!

85
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Georgi Terziev.
    83. FRANSÉRGIO - 1:1

83
    Braga právě vstřelila branku!
    A záhy máme vyrovnáno! Domácím se nevyplatila obrovská pasivita v obranné fázi a soupeř je za to trestá vyrovnávací brankou na 1:1! Paulinho vymyslel vynikající centr do vápna soupeře, kde míč hlavou do sítě dopravil zcela osamocený FRANSÉRGIO!

82
    Žlutou kartu dostává Fransérgio (SC Braga).

81
    Žlutou kartu dostává Ricardo Ferreira (SC Braga).

80
    K míči se nyní po delší době dostali domácí hráči a hosté tyto situace řeší nesmyslnými fauly. Je vidět, že i bod by pro ně byl osvobozením.

78
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Danilo, přichází Ahmed Hassan Mahgoub.