Boston – Vegas 2:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 3:1 (kon.)
Tampa – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Columbus 3:7 (kon.) | Minnesota – Montreal 6:3 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 0:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Carolina 5:3 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – Buffalo 4:5 (kon.) | Los Angeles – Toronto 5:3 (kon.)

David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:30
    Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:09 (02:41:52)

1. Sean Kuraly (BOS) 1+0
    2. Tuukka Rask (BOS) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    3. Torey Krug (BOS) 0+2

Domácí hokejisté se dostali do vedení ve druhé třetině, kdy se prosadil z hranice brankoviště Riley Nash. Krátce před polovinou zápasu tým Vegas vyrovnal. Pohlednou akci zakončoval Cody Eakin. Vítěznou branku zaznamenal Sean Kuraly, který doklepl puk za brankovou čáru.

59:50
    Kotouč se v rohu kluziště, domácí vyhrají.

59:43
    Golden Knights v šesti.

59:20
    Vegas se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Výborně hraje domácí celek.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:49
    Vhazovat se bude ve středním pásmu. Následně kotouč vypadl z hrací plochy. Brankář Maxime Lagacé tak musel pochopitelně do své brány.

58:36
    Hosté hrají v šesti, zkouší vyrovnat při hře bez brankáře.

58:22
    Patrice Bergeron nahazoval kotouč na branku, a tak musel být připravený brankář Vegas.

58:19
    Tim Schaller se propracoval ke střele. Tu ale zablokoval soupeř.

58:06
    Po rychlé akci se do zakončení dostal bývalý hráč Floridy. Jonathan Marchessault z mezikruží nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Brankář Maxime Lagacé kryje kotouč po akci Davida Pastrňáka.

57:21

57:15
    Krátce před návratem vyloučeného hráče kryje kotouč Tuukka Rask. Buly před jeho brankou.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hokejisté Vegas stále prohrávají o jednu branku.

56:32
    Po drobné potyčce před brankou Bruins se bude vhazovat po pravé ruce gólmana Raska.

56:24
    Domácí celek hraje velmi dobře oslabení, stáhl se do svého pásma nedává soupeři mnoho prostoru pro vedení útočných akcí. Vegas to má těžké.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Riley Nash (Czarnik, Krug), 50. Kuraly (DeBrusk, Krug) – 30. Eakin (Schmidt)

Boston Bruins: T. Rask (McIntyre) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, K. Miller, Postma – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Czarnik, Bjork – DeBrusk, Riley Nash, Schaller – Beleskey, Kuraly, Szwarz.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Sbisa, Schmidt, C. Miller, Hunt, Engelland, McNabb – Perron, Eakin, Neal – Haula, O. Lindberg, Tuch – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Lee, Rank – Amell, Brisebois

Diváci: 17 565