Zlínsko – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 3:6 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:4 (kon.)
HFK Olomouc – Prostějov 1:4 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
3:6 (2:5)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 04.11.2017, 14:00Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

V dnešním utkání padlo celkem devět branek. V první poločase padlo sedm gólů. Rýmařov se po dvaceti minutách ujal dvoubrankového vedení. Od té doby ovšem Kroměříž zabral a dokonale otočil stav. Po šesti minutách už bylo vyrovnáno. Martin Neubert si připsal hattrick do konce úvodní poločasu. V druhé půli padly ještě dvě branky. Nejdřív snížil Tomáš Šupák, ale naději domácím překazil deset minut před koncem Martin Blanář. (15:53:07)

90+2

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Šupák T. Po první žluté kartě se útočník nezklidnil a opět se provinil hrubým faulem. V následujícím utkání hráč nenastoupí.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Šupák T. (SK Jiskra Rýmařov).

86
    Tomáš Šupák se prezentoval nepřesným centrem a bude se odkopávat od branky Kameníka.

84
    Po nepřesné střele Ondrušky skončil mimo tři tyče a brankář Kofroň se ujme odkopu od své branky.

82
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Elšík R., přichází Šmerda D..

80
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Gorgy, přichází Fiala V..
    78. Blanář M. - 3:6

78
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hosté z Kroměříže zvýšují na rozdíl tři branek a o jejich vítězství už je nejspíš rozhodnuto. Kapitán Tomáš Matoušek se zachoval jako správný vůdce a tváři v tvář brankáři zvolil přihrávku na MARTINA BLANÁŘE, který už dorážel do prázdné branky.

75
    Dnešní utkání sleduje diváků 140.

72
    Radek Němec si připravil míč ke střele z dvacetipěti metrů. Jeho střela ovšem nebyla dostatečně razantní a skončila pouze v náruči brankáře Kofroně.

70
    Hráči Rýmařova kombinují u své branky a snaží se rychle přejít do protiútoku.

68
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář M., přichází Hloch P..

67
    Žlutou kartu dostává Kovář M. (SK HS Kroměříž).

65
    Rýmařov vytváří tlak na svého soupeře. Hráči se nastěhovali před pokutové území soupeře. Přímé ohrožení branky z toho nakonec nebylo.

63
    Kapitán týmu z Kroměříže Tomáš Matoušek vyslal centr do vápna, ale ten doletěl pouze do náruče brankáře Kameníka.