Písek – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Čížová – Chrudim 1:4 (kon.)
Dobrovice – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Písek
0:1 (0:0)
FK Litoměřicko
Sobota 04.11.2017, 10:15 • Burketova • Česká fotbalová liga • 13. kolo

Díky za pozornost, hezký víkend! (12:15:49)

Zápas končí překvapivou výhrou Litoměřic, když se jako jediný prosadil Surmaj z dorážky po standardní situaci Šlehofera. Hosté byli o něco lepším mužstvem ve druhém poločase. Domácí se zhruba od 80. minuty dostali k tlaku, měli velkou šanci, kterou pohrdli jak Slepička, tak Hrachovec, ale Plachý již udržel čisté konto.

90+6

90+6
    Tak dlouho se Hanzlík připravoval na volný přímý kop až napálil míč nad branku hostů.

90+5
    Žlutou kartu dostává Grunert (FK Litoměřicko).

90+4
    Zřejmě Šimkovský nakopl míč na pravou stranu, ale následně podrazil jeden z hostujících hráčů Řezáče a je z toho standardní situace z takových osmnácti metrů.

90+4
    Ofsajd domácích.

90+3
    Trýzna nahrával po pravé straně, následný centr odvrátil na penaltě Běloušek.

90+3
    Plachý vykopával na levou stranu, kde nepokračoval v akci po souboji s Hrachovcem Šlehofer.

90+2
    Batryn odkopl míč do bezpečí, Písek pokračoval v tlaku Kočím na pravé straně, ale ani roh z toho nebude.

90+2
    Čtyři minuty se nastavují!

90+1
    Při centru z pravé strany zůstal na zadní tyči zcela volný Hrachovec, ale míč od jeho kolena šel do náruče Plachého.

90+1
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Slepička, přichází Řezáč.

90
    Hrachovec nahrával křížem na pravou stranu. Kočí posléze vyzval spoluhráče k centru, ale Plachý zatím nezasahuje.

90
    Běloušek a Kočí byli aktivní, ale bude to Plachý, kdo uvede míč do hry výkopem.

89
    Šlehofer posunul míč na levou stranu na Valentu, ale ten neobešel Rendlu, míč bere Hajdušek.

88
    Zřejmě od Slepičky na přední tyči šel balon do zámezí, Plachý bude vykopávat od své branky.

88
    Tlak domácích přinesl roh z pravé strany.

87
    Kočí centroval z pravé strany na zadní tyč, ale hosté se ubránili. Na tahu je ještě Běloušek.