Tappara – JYP 3:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 2:1 (kon.) | Brynäs – Mannheim 2:1 (kon.)
Frölunda – Liberec 4:6 (po pr.) | Växjö – Salzburg 5:3 (kon.) | Mnichov – Bern 2:5 (kon.)
Zug – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Nottingham – Zürich 0:3 (kon.)

Brynäs právě vstřelili branku!
    Domácí vedou 2:1! Prázdnou branku trefuje po Clarkově přihrávce ze střední třetiny LINUS ÖLUND. Asistence: Kevin Clark, Lukas Kilström.
    57:20 BLOMQVIST - 1:1

57:20
    Tak to bylo rychlé! Ihned po vhazování se ujal puku Clark, přihrál ho na druhou stranu JACOBU BLOMQVISTOVI, a ten následně překonal Endrase. 1:1! Asistence: Kevin Clark, Jonathan Granström.
    01:39 SETOGUCHI - 0:1

01:39
    Mannheim právě vstřelil branku! Pozor, hosté se ujímají ve druhé minutě vedení! Z pravé strany přihrával před branku Larkin, kotouč se pak od levé brusle DEVINA SETOGUCHIHO odrazil za Fernströmova záda. 1:0 pro Mannheim! Asistence: Thomas Larkin.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 58. Blomqvist (Clark, Granström), 60. Ölund (Clark, Kilström) – 2. Setoguchi (Larkin)

Brynäs IF: Fernström (Rautio) – Bertilsson, Gunderson, Kilström, Elias, Sundqvist, Larsson, M. Ersson – Ikonen, Jensen, Clark – Paille, Ölund, Bjurström – Alcén, Granström, Blomqvist – Hirsch, Liljewall, Mannberg – Nordberg
    Adler Mannheim: Endras (Pickard) – Akdag, Stuart, Larkin, Rogl, N. Goc, Johnson, Maginot – Kink, M. Goc, Ullmann – Setoguchi, Desjardins, Plachta – Kolarik, Adam, Hungerecker – Sparre, Festerling, Raedeke

Rozhodčí: Lasse Heikkinen (FIN), Anssi Salonen (FIN) – Daniel Persson (SWE), Jimmy Dahmén (SWE)

Diváci: 4 252
    31.10.2017
    Mannheim - Brynäs 2:3

Branky a nahrávky: 35. Plachta, 58. Plachta (Desjardins, Raedeke) – 15. Paille (Ikonen, Bertilsson), 30. Hirsch (Carlsson, Alcén), 36. Jensen