Toronto – New Jersey 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 6:4 (kon.) | Montreal – Arizona 4:5 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 6:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 6:4 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 3:2 (3:2 po s.n.) | Colorado – Washington 6:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.)
Vancouver – Vegas 2:5 (kon.) | Los Angeles – Boston 1:2 (kon.) | San Jose – Florida 0:2 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:43

Hostující celek se v první třetině dostal do vedení. V té druhé ale Vancouver srovnal stav na 2:2. Ve třetí třetině, která začínala za smírného stavu, byli jednoznačně lepší hosté z Vegas. Ti vstřelili tři góly ve třetí třetině, a tak tento zápas vyhrávají 5:2.

59:47
    Colin Miller dostal hru z obranného pásma svého týmu.

59:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.

59:00
    Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.

58:30
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    57:58 Reilly SMITH - 2:5

57:58
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    A je to jasné, Vegas tento zápas vyhraje. Do prázdné branky poslal kotouč z předbrankové pozice REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.

57:33
    Vancouver hraje v šesti.
    56:55 Jonathan MARCHESSAULT - 2:4

56:55
    Domácí celek vyrobil další chybu v obraně, kterou dokázali hosté proměnit. Derrick Pouliot přišel o puk, do šance se dostal JONATHAN MARCHESSAULT. Jeho bekhendová rána končí za brankovou čárou. Bez asistence.

56:01
    Pierre-Édouard Bellemare vypálil z mezikruží, kotouč zablokoval Derrick Pouliot.

55:57
    Bo Horvat se propracoval do zakončení. Jeho ránu zápěstím kryje celkem snadno Maxime Lagacé.

55:41
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

Dnešní utkání sleduje 18 119 diváků.

54:52
    Bo Horvat zakončoval rychlý výpad svého týmu. Jeho pokus ale zablokoval hostující Reilly Smith-

54:30
    Jonathan Marchessault z mezirkuží minul branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Boeser, 38. Horvat (Gagner, Vanek) – 4. Perron (Schmidt, Haula), 13. W. Karlsson (Tuch, Leipsic), 47. Haula (Neal, Schmidt), 57. Marchessault, 58. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, M. Granlund, Gagner – B. Gaunce, B. Sutter, Dorsett.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Schmidt, Theodore, McNabb, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Leipsic, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: StLaurent, Watson – Cameron, Rody

Diváci: 18 119