Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Bohemians – Florbal Ústí 7:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:11 (kon.)
Liberec – Chodov 7:8 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 4:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Sokoli Pardubice
Pátek 17.11.2017, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 12. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:53:06)

Celkové střely na branku – 23:12!

Utkání navštívilo celkem 638 diváků, což je solidní návštěva.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Petr Kittel z Otrokovic a Jakub Levínský za Pardubice.

Radovan Michaljovič oslaví dnešní státní svátek i tím, že vychytal svou první čistou nulu v extralize!

Otrokovice po urputném boji nakonec porazily svého soka z Pardubic a bodově se na něj v tabulce dotáhnou. Avšak pochvalu si zaslouží i celek z Pardubic, který se až do konce zápasu nevzdával a snažil se o vyrovnání hry. Avšak obrana soupeře dobře fungovala a zkrátka dnes musí zakousnout porážku.

59:49

59:34
    Necelá půl minuta a diváci již slaví dnešní cenné vítězství.

58:55
    Radovan Michaljovič se nyní vyznamenal dvěma zákroky proti pokusům soupeře a drží si stále čisté konto!

57:49
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Zapletal 2 minuty – Zdržování hry).

57:00
    Pardubice to zkusí již bez brankáře, neboť nemají co ztratit.

56:56
    Oddechový čas pro hosty.

56:56
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovice nakonec dávají branku a velká radost na Štěrkovišti. Vlekou chybu udělal Brychta, který nedokázal odehrát míček a následně se k němu dostal PETR KITTEL, který pravděpodobně dává vítěznou branku. Asistence: Karel Ťopek.

56:45

56:40
    Pardubice nutně potřebují získat míček, ale Otrokovice nyní hrají velmi dobře a vůbec jim děravý nástroj nepůjčují.

56:25
    Karel Ťopek střílel z pravé strany, ale míjí levou tyč!

56:03
    Domácí kombinují uprostřed hrací plochy a postupují směrem k brance soupeře.

55:34
    Otrokovice za brankou soupeře, následuje přihrávka na půlku palubovky.

55:05
    Posledních pět minut nám slibuje zajímavou podívanou, tak pojďme na to...

54:45
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Filip Krigovský – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

53:56
    Závěr třetiny slibuje pěkné drama, Pardubice se snaží přihrát z pravého horního rohu před branku, avšak nedaří se jim to.

52:13
    Tak teď hodně úsměvná situace. Tomáš Sovják se po přerušení hry ohnul uprostřed hřiště (zřejmě aby si oddechnul) a zezadu jej obíhal rozhodčí, který do něj tak nějak narazil a sám se "natáhl" hezky na palubovku. Nakonec vstal a vše vyřešil úsměvem :-)

50:36
    Konečně nějaká střela z levé strany, ale byla blokována a vysoký míček nakonec uchvátili Otrokovice.

49:48
    Pardubice jsou nastěhovány v útočném pásmu, avšak je to zatím bez střelby.

48:51
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Karel Ťopek – 2 minuty, Držení).

48:01
    Nejspíše je z letargie probudilo fandění místních diváků a pardubických bubnů.

47:34
    Hra se hodně zrychlila a oba celky již tolik nekombinují a snaží se o přímočařejší útočení.

47:17
    Karel Ťopek v šanci, ale svou střelu z pravé strany, kdy si zběhl před branku posílá nad branku!

45:51
    Zblokovaná střela pardubického hráče a Otrokovice vyráží dopředu. Za půlkou však ztrácí míček.

44:50
    Martin Szweda využil děravost v obraně Pardubic a naběhl si před branku, kde si našel odražený míček zpoza branky, ale napálil jej hodně vysoko nad branku. Být to házenkářské branky, tak by se jistě radoval z branky!

43:33
    Karel Ťopek šikovně nastřelil míček před branku, kde jej tečoval další hráč Otrokovic, ale nedokázal jej usměrnit do branky. Velká šance domácích.

43:03
    Nyní jej mají Pardubice, které následují příkladu svého soupeře...

42:22
    Otrokovice mají míček pod kontrolou a rozvážně s ním kombinují před svou brankou.

41:23
    Pardubice propadly v útočném pásmu a do úniku se dostával Marek Švajný, který se snažil přihrát na svého nabíhajícího spoluhráče na pravou stranu, avšak jemu se míček zašmodrchal a nakonec ke střele na branku vůbec nedošlo.

40:01

Druhá třetina nabídla jednu jedinou branku a to v podání Pavla Jurčíka. Jinak sledujeme vyrovnanou hru, kdy jednu chvíli mají míček hosté, pak zase domácí. Domácí v závěru třetiny byli o něco aktivnější, ale nemohli se dostat skoro vůbec na dostřel branky soupeře. Taky se hraje čistě a v této třetině nebylo žádné vyloučení.

40:00

39:19
    Jakub Levínský zasahuje proti nahozenému míčku a připisuje si takový rutinní zákrok.

38:40
    Dlouho byly Otrokovice u míčku, ale přes nepropustnou obranu Pardubic se ne a ne dostat.

37:15
    Pešat bude v pořádku a může se pokračovat ve hře.

36:48
    Lukáš Pešat byl atakován uprostřed palubovky a je u něj zdravotník.

35:59
    Blíží se nám závěr prostřední části a hra obou celků je vyrovnaná. Avšak pro oko nezaujatého diváka nepříliš zajímavá.

35:55
    Michal Janeček skoro vystihl přihrávku a mohl jít sám na brankáře,avšak nakonec se mu to nepodařilo.

34:30
    Zatím se nedaří domácím přejít do útoku a stále operují ve svém pásmu.

33:56
    Série přihrávek v pásmu Otrokovic, bude z toho něco?

33:31
    Radovan Michaljovič si vyběhnul pro míček a bezpečně jej bere do rukou a rozehrává.

32:41
    Divácká kulisa je na Šterkovišti výborná, hosté si přivezli sebou i bubny.

30:57
    Jestli jsem říkal, že branka by mohla rozjet zápas jiným směrem, tak zatím to neplatí a hra probíhá stále stejně. Pardubice jsou více u míčku, ale bez výraznějších šancí. Otrokovice se dobře brání a po zisku míče dokážou taktéž zaměstnat obranu Pardubic.

29:40
    Pardubice se snažily o střelu, ale nakonec míček skončil pouze za brankou soupeře. Avšak míček je stále v držení hráčů v červených dresech.

28:46
    Domácí se snaží o rozehrávku z vlastního pásma, ale neví kudy.

27:59
    Pardubice hýří aktivitou, ale Michaljovič příliš práce nemá.

27:04
    Michal Janeček klepe holí o palubovku a vzteká se, neboť jeho střela z otočky byla nepřesná.

26:00
    Pardubice měly z protiútoku taky zajímavou šanci na srovnání skóre, ale střela míří mimo.

24:41
    A přání první branky je vyslyšeno. Po přihrávce zůstal PAVEL JURČÍK sám před brankářem, kterého prostřeluje k levé tyčce! Asistence: Petr Kittel.

24:22
    Tak oba celky se nyní prezentovaly dvěma vážnými situacemi, které zaváněly již brankovou příležitostí, snad se brzy dočkáme i té branky.

23:50
    Na druhé straně střílí mimo Petřík z pravé strany!

23:45
    Velká šance Teichmana, který získal míč a šel sám na brankáře Michaljoviče, který kryje jeho pokus.

22:56
    František Vykopal nabral rychlost s míčkem, ale pochopil, že neprojde dopředu a přihrává zpět na spoluhráče v obraně.

21:52
    Otrokovice získaly hrací předmět,a le mají problémy se dostat za půlku. Celkově oba celky dobře brání střed palubovky a celky se těžko prosazují směrem dopředu.

21:15
    Pardubice opět začaly třetinu s míčkem na svých holích.

20:01

V poslední minutě se nestalo nic důležitého. Oba celky sehrály vyrovnanou partii v první třetině. O něco více byli aktivnější hosté. Avšak ani jeden z celků si nevytvořil výraznější situaci, která by znamenala brankovou příležitost.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny, Otrokovice u míčku a Pardubice je napadají v jejich pásmu.

18:41
    Blíží se závěr první třetiny a na první branku zápasu stále čekáme. Pardubice o něco zmírnily svou aktivitu směrem dopředu.

17:06
    Slibná střela Otrokovic, kterou vyrazil Levínský, následně sbírá míček obrana Pardubic.

16:08
    Hosté v plném počtu. Pardubice se po celé dvě minuty bránily ve svém pásmu a zvládly to na jedničku.

15:26
    Střela ze střední vzdálenosti zamířila hodně mimo tři tyče Levinského. Otrokovice si zatím v přesilovce nevypracovali gólovou příležitost.

15:08
    Ještě minutu se budou Pardubice bránit...

14:48
    Otrokovice v pásmu soupeře a nebezpečně operují před Levínským...

14:08
    Jan Bílý byl hodně důrazný a povalil svého protihráče na palubovku. Rozhodčí samozřejmě ihned píská. A jsou to dvě minuty pro Bílého.

13:21
    Utkání by hodně pomohla nějaká ta branka. Dle aktivity by si ji zasloužili více hosté, kteří mají větší procento držení děravého míčku.

11:32
    Michal Nagy rozehrává další pokus o útok, zaměstnají nyní Levínského, který měl snad jen jeden pořádný zákrok od začátku zápasu.

10:53
    Hraje se svižně a rychle. Nicméně oba brankáři se ve svých brankách tak trochu nudí a musí se hodně koncentrovat.

09:56
    Václav Oubrecht si říkal svým pohybem o míček, který nakonec dostal zpět, ale přistoupili k němu dva hráči Otrokovic a neměl zkrátka šanci na úspěch.

09:19
    Z jejich protiútoku nepřišlo nic zajímavého, následně ve svém obranném pásmu získávají míček a kombinují s ním.

08:58
    Karel Brychta zachytil míček a rychle jej posílá na své spoluhráče v útoku. Avšak Otrokovice se ubránily a zahajují protiútok.

07:50
    Zatím sledujeme velmi opatrné utkání od obou celků.

06:55
    Přihrávka nebyla ideální a míček letí na polovinu hostů.

06:48
    Nedovolený zákrok Otrokovic a rozehrávka Pardubic na levé straně za brankou.

05:58
    Následný přechod do útoku se jim příliš nevydařil a míček má soupeř.

05:18
    Domácí se osmělili a již se taky dostávají do tempa a kombinují s míčkem.

04:12
    Otrokovice u míčku a brankář hostů si připisuje první zákrok, při kterém mu nakonec míček vypadl z ruky. Nakonec vše řeší obrana.

03:42
    Střela jednoho hráče z Pardubic skončila mimo tři tyče.

02:33
    Momentálně si přihrávají na své polovině, Otrokovice vykrývají volné prostory.

02:00
    Pardubice jsou stále od začátku zápasu u míčku, ale do výraznější šance se zatím nedostávají.

01:02
    Již se jim podařilo dostat na dostřel brankáře, který si připisuje první kontakt s míčkem.

00:40
    Pardubice u míčku ve svém pásmu a snaží se o proniknutí do útoku.

00:01

Sokol Pardubice
    Pardubicím patří pátá příčka s 22 body. Venku Pardubice odehrály osm utkání a dokázaly z nich vytěžit celkem osm bodů. Pardubice budou chtít zvítězit a držet krok se čtvrtou Spartou Prahou, případně ji přeskočit v tabulce. Ta má totiž stejný počat bodů.
    V minulém zápase Pardubice zvítězily doma nad celkem z Ostravy poměrem 8:6.

HU-FA Panthers Otrokovice
    Tým se nachází na šesté příčce s 19 body. Otrokovice na Šterkovišti vyhrály celkem tři zápasy a dva zápasy prohrály. Otrokovice by se dnešní výhrou mohly přiblížit bodově ke svému dnešnímu soupeři.
    V minulém kole zvítězily Otrokovice na palubovce Liberce 7:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.