Sparta – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Litvínov – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 3:2 (po pr.) |
Kladno – Havířov | 1:5 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 4:0 (kon.) | | | Buffalo – Carolina | 1:3 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 0:6 (kon.) |
Tampa – NY Islanders | 3:5 (kon.) | | | Pittsburgh – Chicago | 1:2 (kon.) | | | Washington – Minnesota | 3:1 (kon.) |
Nashville – Colorado | 5:2 (kon.) | | | Vancouver – St. Louis | 3:4 (po pr.) | | | San Jose – Boston | 1:3 (kon.) |
Carolina – NY Islanders | 4:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Nižněkamsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Soči – Ufa | 1:3 (kon.) | | | Riga – Jekatěrinburg | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 6:4 (kon.) |
Vítkovice – Vsetín | 3:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 2:3 (po pr.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 0:4 (kon.) | | | Žilina – Nitra | 2:4 (kon.) |
Košice – Poprad | 3:1 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 6:2 (kon.) |
Trnava – Orange 20 | 1:9 (kon.) |
Milevsko – Hluboká n.V. | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:3 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 0:5 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:1 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) | | | Neratovice – Slaný | 1:5 (kon.) |
Nový Jičín B – Wolves Č. Těšín | 1:8 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Frýdlant | 7:8 (1:2 po s.n.) | | | Frýdek-M. "B" – Bohumín | 1:6 (kon.) |
TJ Sušice – HC Domažlice | 1:11 (kon.) | | | Mar.Lázně – Cheb | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 6:7 (kon.) |
Soběslav – Tábor B | 3:0 (kon.) | | | HC Vajgar – Humpolec | 4:5 (kon.) | | | Náchod – Opočno | 7:0 (kon.) |
HC Jičín – Nový Bydžov | 6:4 (kon.) | | | Hronov – Nová Paka | 11:3 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) |
Litomyšl – Ledeč n. S. | 15:2 (kon.) | | | Choceň – BK Havlíčkův Brod B | 5:2 (kon.) | | | Polička – Hlinsko | 1:2 (kon.) |
Moravská Třebová – Česká Třebová | 2:3 (kon.) | | | Orlová – Krnov | 6:5 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 5:2 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 14:3 (kon.) | | | Světlá nS – Chrudim | 1:4 (kon.) |
Znojmo – Debrecen-Miskolc | 4:3 (kon.) |
Tango Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 3:2 (kon.) | | | Poběžovice – Tomahawk | 1:3 (kon.) | | | HC Čápi – Marsy Klatovy | 5:2 (kon.) |
Roudnice – Louny | 7:10 (kon.) | | | Klášterec nO – Litoměřice B | 3:7 (kon.) |
po s.n. (1:0)
CSKA Moskva
3:2
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
62:03
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Kuzmenko – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
48:04
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ilja Arkalov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
40:53
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Šalunov – 2 min., hákování).
|
|
39:35
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 10 min. osobní trest, nedovolené bránění brankáři).
|
|
34:09
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Robin Hanzl – 2 min., podražení).
|
|
25:02
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Nestrašil – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:00
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexej Volgin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
17:38
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Nestěrov – 2 min., krosček).
|
|
11:55
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Andrej Kuzmenko.
|
|
05:49
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
25. Světlakov (Grigorenko), 51. Nestěrov (Andronov, Kiselevič), rozh. náj. Šalunov – 13. E. Galimov (Piganovič, Sexton), 14. Piganovič (R. Hanzl, Sexton)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Michail Grigorenko (MOS)
0:0 Andrej Nestrašil (NIZ)
2. série:
0:0 Andrej Kuzmenko (MOS)
0:0 Robin Hanzl (NIZ)
3. série:
0:0 Roman Ljubimov (MOS)
0:0 Emil Galimov (NIZ)
4. série:
0:0 Kirill Kaprizov (MOS)
0:0 Dan Sexton (NIZ)
5. série:
1:0 Maxim Šalunov (MOS)
1:0 Chad Rau (NIZ)
CSKA Moskva:
I. Sorokin (L. Johansson) – Ožiganov, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ar. Sergejev, Pašnin, Naumenkov – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Světlakov – Šumakov, Tělegin, Andronov – V. Žarkov, Grigorenko, Kuzmenko – Ljubimov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Volgin, Šaripzjanov, Fazylzjanov – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Avcin, Nestrašil, Rau – Zdunov, Šiksatdarov, P. Kulikov – Arkalov, Chajrullin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Volgin, Šaripzjanov, Fazylzjanov – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Avcin, Nestrašil, Rau – Zdunov, Šiksatdarov, P. Kulikov – Arkalov, Chajrullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Adam Pavlíček