Washington – Los Angeles 2:5 (kon.) | Detroit – Montreal 3:6 (kon.) | Nashville – Vancouver 3:5 (kon.)
Minnesota – Vegas 4:2 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (po pr.) | Calgary – Arizona 3:0 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, přes celé kluziště se do prázdné branky trefuje NAZEM KADRI. Bez asistence.
    58:55 Patrick MARLEAU - 4:5

58:55
    Laurent Brossoit dokázal první střelu vyrazit, puk se odrazil k volnému hráči, tím byl PATRICK MERLEAU, který rychle poslal puk mezi betony.
    43:00 Kris RUSSELL - 4:4

43:00
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno, tři minuty po začátku třetí třetiny se prosazuje střelou od modré čáry KRIS RUSSELL. Asistence: Darnell Nurse a Mark Letestu.
    38:29 William NYLANDER - 3:4

38:29
    Gól v přesilovce, a tak si hosté berou vedení zpět, tvrdou ránou se prosazuje z horní hranice kruhu pod horní tyčku WILLIAM NYLANDER. Asistence: Jake Gardiner a Auston Matthews.
    37:32 Connor MCDAVID - 3:3

37:32
    A je vyrovnáno, domácí celek dokázal vymazat dvoubrankový deficit, který si přinesl do druhé třetiny. Nyní se z předbrankového prostoru přesnou tečí prosazuje dnes aktivně hrající CONNOR MCDAVID. Asistence: Kris Russell a Darnell Nurse.
    26:38 Zack KASSIAN - 2:3

26:38
    Domácí celek se nyní dokázal prosadit. Po krásné rychlé kombinaci se prosazuje ZACK KASSIAN, který překonal brankáře Toronta. Asistence: Jujhar Khaira a Mark Letestu.
    13:06 Matt MARTIN - 1:3

13:06
    Hosté se rychle berou dvoubrankový náskok zpět. Po bleskové akci a krásné kombinaci se střelou do odkryté části branky prosazuje nikým nehlídaný MATT MARTIN. Asistence: Dominic Moore a William Nylander.
    12:37 Mark LETESTU - 1:2

12:37
    Gólu se dočkali také domácí hokejisté. Po chybě hostů se k puku dostal Jujhar Khaira, který rychle našel MARKA LETESTUA, který ránou z první z předbrankového prostoru prostřelil brankáře. Asistence: Jujhar Khaira a Zack Kassian.
    05:55 Dominic MOORE - 0:2

05:55
    Hostující celek přidává další branku. Po chybě domácí obrany se k puku dostal DOMINIC MOORE, který dokázal střelou z kruhu překonat brankáře Brossoita. Bez asistence.
    02:15 Auston MATTHEWS - 0:1

02:15
    Hostující celek využil přesilovku a dostává se do vedení. Na konci pěkné a rychlé kombinace stál obránci zapomenutý AUSTON MATTHEWS, který snadno zakončoval do odkryté branky, gólman se nestihl přesunout. Asistence: William Nylander a Jake Gardiner.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Letestu (Khaira, Kassian), 27. Kassian (Khaira, Letestu), 38. McDavid (Russell, Nurse), 43. Russell (Nurse, Letestu) – 3. Matthews (W. Nylander, Gardiner), 6. D. Moore, 14. M. Martin (D. Moore, W. Nylander), 39. W. Nylander (Gardiner, Matthews), 59. Marleau, 60. Kadri

Edmonton Oilers: Brossoit (Ellis) – Nurse, Klefbom, Benning, Auvitu, Russell, Gryba – Lucic, McDavid, Puljujärvi – Maroon, Nugent-Hopkins, Slepyšev – Caggiula, Draisaitl, R. Strome – Khaira, Letestu, Kassian.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, Marner – Marleau, Bozak, Co. Brown – J. van Riemsdyk, Kadri, Komarov – M. Martin, D. Moore, W. Nylander.

Rozhodčí: Skilliter, Furlatt – Rody, Knorr

Diváci: 18 347