Columbus – New Jersey 1:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (kon.) | Detroit – Winnipeg 5:1 (kon.)
Tampa – NY Islanders 6:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 3:4 (kon.) | Dallas – Nashville 2:5 (kon.)
Colorado – Buffalo 2:4 (kon.) | Vancouver – Carolina 3:0 (kon.) | Vegas – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.)
Los Angeles – Minnesota 5:2 (kon.)
Vancouver Canucks
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
Středa 06.12.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je pro dnešek vše. Přeji vám krásný vstup do dnešního dne. (06:46:18)

Hvězdy utkání:
    1. Jacob Marström 30 střel, 100%.
    2. Derrick Pouliot 1+2.
    3. Bo Horvat 0+1.

Československá stopa v utkání:
    Do utkání nenastoupil žádný z Čechů nebo Slováků.

Vancouver v tomto utkání zvítezil poměrně jasně 3:0. Carolina měla své střelecké příležitosti, ale skvělý Markstróm v brance kosatek nedal hurikánům moc šancí.

59:52
    Marsktröm už se začíná radovat.

59:11
    Nahození Vanka ze středního pásma končí v lapačce Darlinga.

58:39
    Carolina se nyní usadila v pásmu Vancouveru.

55:28
    Vancouver už si víceméně svůj náskok jen hlídá. Carolina si ještě vytváří šance, ale vypadá to, že si Marsktröm nebude chtít vzít nulu.

53:52
    Střela Skinnera skončila zblokovaná do rohu kluziště

52:32
    Ganger poslal střelu na Darlinga. Ten kryje.

50:31
    Slavinova střela trefila přesně postaveného gólmana domácího celku.

48:33
    O pár vteřin později se dostal opět Boeser ke střele, tentokrát Markström vyrazil. Gólman Vancouveru měl ovšem problémy s touto střelou.

Vancouver právě vstřelil branku!
    Canucks odskakují o tři góly! NIKOLAJ GOLDOBIN si připisuje první gól v letošní sezóně a pomáhá tak svému celku v dnešními boji o tři body. Asistence: Bo Horvat, Derrick Pouliot.

45:06
    Vancouver musel nyní vyhodit puk daleko od své branky. Carolina si zakempovala pásmo domácího výběru.

44:11
    A další zárkok brankáře domácích. Na toho jistě bude vysláno větší počet střel.

43:08
    Střela Sebastiana Aha končí v lapačce Markströma. Ten zatím drží čistý štít.

41:34
    Třetí fromace Caroliny teď dělá problém výběru kosatek.

40:36
    Střelu Pesceho od modré vrazil Markström mimo.

40:01

Další třetina začne přibližně v 06:00.

Tak konečně jsme se dočkali branek. Ve 23. minutě otevřel gólový účet Pouliot a ve 34. minutě se po teči dokázal trefit Thomas Vanek. Jinak to zrovna otevřené utkání není a oba mančafty se prezentují skvělou defenzívou.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:57
    Ještě nahození ze strany hostů, ale víc se v této třetině nestane.

38:53
    Tanev zblokoval střelu, kterou vyslal McGInn.

37:39
    Stecher vystřelil na Darlinga. Gólman Caroliny nyní úspěšně zacyhtil puk do lapačky.

35:01
    Williams se nyní pokoušel z křídla o střelu, ale neuspěl.

34:04
    Střela Raska konči v lapačce Markströma.

33:50
    Krüger dostává ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
    33:50 Thomas VANEK - 2:0

33:50
    Domácí jdou do dvoubrankového vední! THOMAS VANEK tečoval střelu od modré, kterou vyslal Sam Ganger, a překonal Darlinga v brance Caroliny! Asistence: Sam Ganger, Derrick Pouliot.

33:20
    Střela Gangera skončila mimo branku.

32:15
    Josh Jooris obdrží menší trest za sekání. Následuje přesilová hra domácího celku.

30:56
    Na durhé straně se dostal puk do hlediště, takže hra je přerušena. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

29:47
    Daniel Sedin se pokoušel z křídla o střelu. Ta se minula účinkem a netrefila klec.

27:58
    Fleury se dostal ke střele, avšak jeho ránu blokuje Del Zotto.

27:06
    Střela Virtanena končí v náruči Darlinga.

26:24
    Střela Viratnena skončila nad brankou Darlinga.

24:33
    Edler dokázal zblokovat střelu hostujícího celku.

23:37
    Domácím branka pomohla a jsou zatím aktivnějším celkem.
    22:58 Derrick POULIOT - 1:0

22:58
    DERRICK POULIOT předvedl skvělou práci holí. Skvěle si dokázal obhodit beka Caroliny a dostal se prakticky sám před brnakáře, kde nedal střelou, přesouvajícímu se Darlingovi, šanci. Asistence: Henrik Sedin.

20:57
    Do samostatného úniku se dostal Bo Horvat! Forvard Canucks se snaži lposlat puk pod víko, ale excelentní zákrok Darlinga zabránil brance v oslabení domácího celku.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme gól neviděli. Hurkáni budou v prostřední části hry zahrávat početní výhodu, což může hostujícímu celku jistě pomoct. Vstup do periody gólem by byl jistě příjemný.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:58
    Přesilová hra i pro Carolinu. Dvě minuty dostává Hutton, který se provinil sekáním.

18:31

17:33
    Kostatky byly dlouho ve třetině Caroliny, ale Darling zatím neměl sebevětší problémy. Tohle není úplně vydařená početní výhoda.

17:10
    Williams se nyní snažil udržet útočnou třetinu, ovšem v té po krátké chvíli o kotouč přišel.

16:31
    Justin Faulk dostává dvě minuty za sekání. Početní výhoda pro domácí celek.

16:05
    Na druhé straně se dostal k ráně Sebastian Aho, gólman Markstróm v pohodě chytá.

15:25
    Střela Daniela Sedina skončila v lapačce Darlinga.

12:51
    I když nyní se Vancouver usadil ve třetině hostů.

12:00
    Carolina je zatím aktivnějším celkem.

10:15
    Kosatky dokázaly ustát početní nevýhodu bez ztráty kytičky a mohou vyrazit do protiútoku.

08:40
    Ta se jím ovšem zatím vůbec nedaří a Vancouver se v klidu brání.

08:15
    Dvě minuty za hákování pro Daniela Sedina. Hosté mohou mít první početní výhodu.

07:59
    Markström nyní přerušil hru po nahození kotouče. Vhazování proběhne v útočném pásmu.

07:13
    Rask se pokoušel poslat kotouč před branku. Tam ovšem nedokázal nikdo z jeho psoluhráčů zpracovat kotouč. Vancouver se následně osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

06:11
    Tečovaný kotouč skončil na brance. Hra je nyní přerušena.

04:03
    Carolina dlouho kombinovala ve třetině domácích. Bohužel hosté musí opustit pásmo, protože dvojice beků na modré čáře si nepřesně poslala kotouč. Ten se dostal do střední třetiny, ale hosté tak musí vyklidit celé útočné pásmo.

01:45
    Střelu Riemsdyka Markström vyráží mimo branku.

01:40
    Carolina drží třetinu kosatek.

00:12
    Nahození Edlera končí v náruči gólmana Darlinga.

00:03
    První vhazování zápasu vyhrálo domácí mužstvo.

00:01

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Stecher – Goldobin, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Bärtschi, Gagner, Vanek – B. Gaunce, M. Granlund, Virtanen.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams – Skinner, D. Ryan, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Jooris..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 23. D. Pouliot (H. Sedin), 34. Vanek (Gagner, D. Pouliot), 47. Goldobin (Horvat, D. Pouliot)