Brighton – Bournemouth 2:2 (kon.) | Burnley – Liverpool 1:2 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:0 (kon.)
Stoke – Newcastle 0:1 (kon.) | Everton – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Burnley FC
1:2 (0:0)
Liverpool FC
Pondělí 01.01.2018, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 22. kolo

To je z mé strany pro tentokrát vše, příště na počtenou! (17:57:52)

Strhující utkání mezi Burnley a Liverpoolem je za námi. Favorit z města na řece Mersey se po hodině hry ujal zásluhou Sadia Maného vedení, domácí se ale nevzdali a v 87. minutě se dočkali vyrovnání, o které se postaral Islanďan Gudmundsson. Užuž se zdálo, že dojde ke spravedlivé dělbě bodů, ve čtvrté minutě nastavení však stoper Klavan rozhodl o vítězství Reds.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 4:12.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Alex Oxlade-Chamberlain, přichází Joël Matip.
    90+4. Ragnar KLAVAN - 1:2

90+4
    Liverpool právě vstřelil branku!
    To jsou věci, v poslední minutě nastavení si favorit bere ztracený náskok zpět! Po závaru v pokutovém území se k hlavičce dostal Dejan Lovren a RAGNAR KLAVAN míč z brankové čáry usměrnil do sítě!

90+2
    Wellsův přízemní centr z levé strany Sama Vokese nenašel a na opačnou stranu už bleskurychle vyráží Georginio Wijnaldum.

90+1
    Gomezův nákop na Jamese Milnera odhlavičkoval Ben Mee do autu, v nastaveném čase to zatím na kdovíjaký tlak Reds nevypadá...

90
    Druhý poločas bude hned o čtyři nastavené minuty delší!

88
    Dnešní utkání sleduje 21756 diváků.
    87. Johann GUDMUNDSSON - 1:1

87
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, domácí svou snahu nevzdali a vypadá to, že oberou o body dalšího giganta! Taylorův povedený centr z levé strany Sam Vokes prodloužil ke vzdálenější tyči, kam si seběhl JOHANN GUDMUNDSSON a z krkolomné pozice dostal balon za Mignoletova záda!

86
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Scott Arfield, přichází Nahki Wells.

86
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází James Milner.

85
    Právě Sam Vokes se nyní dostal k hlavičce z hranice malého vápna, Mignolet ale tygřím skokem jeho pokus zneškodnil!

84
    Nyní už útočí opět Burnley, Taylorův centr z levé strany ale zamýšleného adresáta Vokese nenašel.

83
    Domácí teď zapomněli na zadní vrátka a pustili ke střele z ostrého úhlu Alexe Oxladea-Chamberlaina, jehož pokus však Nick Pope dokázal reflexivně vyrazit.