Brighton – Bournemouth 2:2 (kon.) | Burnley – Liverpool 1:2 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:0 (kon.)
Stoke – Newcastle 0:1 (kon.) | Everton – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Leicester City
3:0 (0:0)
Huddersfield Town
Pondělí 01.01.2018, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 22. kolo

Z tohoto utkání už je to všechno, přeji Vám hezký zbytek novoročního dne. (18:13:28)

Žluté karty: 1 – 1.

Je dobojováno! Po zcela vyrovnané první půli převzal Leicester iniciativu a zaslouženě dokráčel k tříbodovému zisku. Rozhodnutí přišlo na svět v třiapadesáté minutě, kdy se prosadil Mahrez. Ten o pár minut později poslal do úniku Slimanoho a už to bylo 2:0. Lišky v závěru kontrolovaly hru a přidaly ještě jednu třešinku na dort v podobě gólu Albrightona. Domácí tým tak po čtyřech bodových ztrátách vstoupil do nového roku vítězně a upevnil si osmé místo. Huddersfield naopak po třech remízách ztratil všechny body a po dvaadvacátém kole bude na jedenácté pozici.

90+3
    90+2. Marc ALBRIGHTON - 3:0

90+2
    Leicester právě vstřelil branku!
    Hned následná akce už ale končí gólem a je to 3:0! Slimani s důrazem sobě vlastním přešel přes několik hráčů a lehce roztáhl hru doprava na Graye. Jeho centr byl dvakrát sražen k MARCU ALBRIGHTONOVI a ten korunoval dnešní vynikající výkon snadnou dorážkou do takřka prázdné branky.

90+1
    Lišky trochu promarnily možnost vstřelit třetí branku. Slimani prováhal ideální moment k přihrávce na Albrightona, jehož přesná střela přiletěla z ofsajdu.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastavení.

90
    Jen co se k míči dostali také hráči Huddersfieldu, tak přišel útočný faul Rajiva van La Parry na Portugalce Adriena Silvu.

89
    Diváci hlasitě aplaudují každé zkompletované přihrávce, kterých teď je uprostřed hřiště opravdu hodně.

88
    Zápas se už pouze dohrává. Leicester drží míč a úmyslně hraje na jistotu, aby si nezadělal na nechtěné problémy.

86
    Za mohutného aplausu zaplněných tribun odchází ze hřiště dnes zcela neviditelný James, kterého nahrazuje Adrien Silva. Tedy muž, jehož přestup byl dotáhnut 14 sekund po skončení letního přestupového okna a na svůj debut v modrém dresu si musel počkat až do nového kalendářního roku.

84
    Žlutou kartu dostává Scott Malone (Huddersfield Town).

84
    Albrighton zprava přihrál do vápna na Graye, který si na malém prostoru stihl dát balón na levačku, ale tou slabě vystřelil jen do Lösslovy náruče.
    83. Ndidiho hlavička skončila na horní tyči

83
    Místo tradičního exekutora Mahreze rozehrál rohový kop Gray a neudělal to vůbec špatně. Míč posadil přesně na hlavu Ndidiho, který vystřelil do břevna!

83
    Islam Slimani byl zahnán až k praporku, kde nastřelil svého hlídače a získal tím pro Leicester čtvrtý rohový kop.

82
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Tom Smith, přichází Laurent Depoitre.