Toronto – St. Louis 1:2 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 1:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 5:1 (kon.)
Detroit – Dallas 2:4 (kon.) | Nashville – Vegas 1:0 (kon.) | Arizona – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Středa 17.01.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:55:41)

3. Connor Brown (STL) – 1 + 0

A je tu konec, v tomto zápase jsme neviděli mnoho gólů. Prvního gólu jsme se dočkali až ve třetí třetině, když v oslabení unikl Brown. Minutu před koncem se prosadil dorážkou Steen. V prodloužení přisoudil bonusový bod Blues Dunn, který překonal Andersena pěknou střelou na druhou tyč.

61:42 Vince DUNN - 1:2

61:42
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to je obrat jako hrom! Ani ne po 2 minutách máme rozhodnuto! VINCE DUNN nabral kotouč za vlastní brankou, přejel s ním přes celé kluziště až před Andersena, nic nevymýšlel a prostřelil ho pokusem na druhou tyč! Asistene: Paul Stastny.

61:30
    Nyní se do dobré pozice dostal Nylander, ale s jeho pokusem si Hutton poradil!

60:20
    Pěkná střela Pietrangela, Andersen vyráží.

60:01
    Úvodní buly vyhrál Stastny pro Blues.

60:01

Ve třetí třetině jsme se konečně dočkali branky. Nejprve se radoval domácí tým, když Brown unikl v oslabení a vstřelil krásný gól! Blues inkasovaný gól nakopl a byli aktivnější. Hostům se nakonec podařilo vyrovnat necelou minutu před koncem třetí části, když Steen poslal svou dorážkou zápas do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Staňte se fanoušky NHL.cz!
    59:03 Alexander STEEN - 1:1

59:03
    Blues využili hru v 6ti a vyrovnávají! Komarov nejdříve nevyhodil kotouč, který na modré zpracoval. Stastny předal kotouč na modrou na volného Alexe Pietrangela, který si sjel ke kruhu pro vhazování a tvrdě vypálil, Andersen jeho kotouč vyrazil před sebe, kde stál volný ALEXANDER STEEN, který ho dorazil do branky! Asistence: Alex Pietrangelo, Paul Stastny.

58:50
    Andersen si povyjel proti další střele Stastneho od modré a drží svůj tým.

58:40
    Leo Komarov tečoval střelu Stastneho nad!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 51. Co. Brown – 60. Steen (Pietrangelo, Stastny), 62. Dunn (Stastny)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hainsey, Rielly, C. Carrick, Gardiner, R. Polák, Dermott – W. Nylander, Matthews, Hyman – Komarov, Kadri, Marleau – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Co. Brown, F. Gauthier, M. Martin.
    St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Dunn – Barbašev, Stastny, Tarasenko – Jaškin, B. Schenn, Steen – Sobotka, Berglund, T. Thompson – Pääjärvi, Brodziak, Thorburn.

Rozhodčí: Lee, Morton – Alphonso, Devorski