NY Islanders – Detroit 7:6 (po pr.) | NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Los Angeles 1:3 (kon.) | Carolina – Vancouver 4:1 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:5 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Edmonton 3:2 (kon.)
New York Islanders
7:6 (0:3, 1:0, 5:3 - 1:0)
Detroit Red Wings
Sobota 10.02.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:56:06)

Střely na branku: 29 – 39

Je konec! Domácí celek si nakonec odnáší oba dva body za výhru 7:6 v prodloužení! V něm byl Detroit sice o něco aktivnějším celkem, jenže po chybě v obranném pásmu přišli hosté o puk, Mathew Barzal svou pátou asistencí v utkání našel Nelsona, který dovršil hattrick a rozjásal zaplněnou halu!

63:15 Brock NELSON - 7:6

63:15
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je konec! Domácí celek vítězí! Islanders jeli ve dvou proti jedinému obránci Detroitu! BROCK NELSON si najel na krásnou přihrávku před branku a ukončil dnešní duel! Asistence: Mathew Barzal.

62:35
    Detroit se znovu vydal do útoku, jenže Larkin udělal v rohu útočného pásma zbytečnou kličku a obrana Islanders se stačila srovnat.

61:42
    Mantha byl sám před brankou, jenže hostující útočník si neseřídil mířidla a poslal puk nad břevno!

61:20
    Bailey hledal prudkou přihrávkou Tavarese, které měl na starost Henrik Zetterberg. Švédský hokejista si své defenzivní povinnosti splnil na jedničku.

60:40
    Islanders zatím soupeři nepůjčují kotouč. Nick Leddy zavezl puk do útočného pásma, ale nikdo v modrém mu nepřijel pomoci.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Mathew Barzal zavezl puk do útočného pásma, ale Mrázka z ostrého úhlu nepřekvapil.

60:01

Třetí třetina přinesla neuvěřitelnou podívanou! Detroit vedl už 5:2, jenže Islanders poté hráli pětiminutovou přesilovku, ve které čtyřmi góly otočili vývoj utkání! Postupně se prosadili Lenson, Lee, Leddy a Bailey! Domácí fanoušci už pomalu slavili, ale Detroit ještě přeci jen zabojoval a při hře bez brankáře dokázal vyrovnat Green!O vítězi proto rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:31 Henrik ZETTERBERG - 6:6

59:31
    Detroit právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné utkání ještě pokračuje! Detroit totiž při hře bez brankáře dokázal vyrovnat! Henrik Zetterberg vystřelil od mantinelu a MIKE GREEN jeho ránu dopravil do branky! Asistence: Henrik Zetterberg, Dylan Larkin.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 30. Eberle (Barzal), 44. B. Nelson (Hickey, Pelech), 55. B. Nelson (Barzal), 56. Lee (Jo. Bailey), 57. Leddy (Tavares, Leddy), 59. Jo. Bailey (Tavares), 64. B. Nelson (Barzal) – 3. Mantha (Zetterberg, Kronwall), 6. Frk (Bertuzzi), 15. Zetterberg (Nyquist, Green), 48. Helm (Abdelkader, Nielsen), 50. Kronwall (Zetterberg, Nyquist), 60. Zetterberg (D. Larkin)

New York Islanders: Greiss (50. Halák) – Aho, Leddy, Pulock, Hickey, D. Seidenberg, Pelech, Boychuk – Jo. Bailey, Tavares, Beauvillier – Eberle, Barzal, Lee – Clutterbuck, B. Nelson, Ladd – Chimera, Cizikas, Johnston.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Daley, Ericsson, Green, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Abdelkader, Nielsen, Helm – Frk, Glendening, Bertuzzi.