Boston – Calgary 5:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 5:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 1:4 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 7:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (po pr.) | Minnesota – NY Rangers 3:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 4:3 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Arizona 1:2 (kon.)
San Jose Sharks
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Arizona Coyotes
Středa 14.02.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

51:50
    Po přerušené hře u Raantovy klece se strhla rozmíška. A právě po ní se chystá vyloučení. Za domácí si jde sednout Goodrow, za hosty Archibald. Oba za hrubost. Bude se hrát ve stejném počtu hráčů na ledě.

39:33
    Tak ještě jedno vyloučení na konci prostřední části. Opět z řad Coyotes. Dvě minuty za hákování je nucen si odsedět Brad Richardson.

35:46
    Rozhodčí se nebojí ve druhé třetině vylučovat. Tentokrát inkasuje dvě minuty za vysokou hůl hostující Rinaldo. Tak uvidíme, jestli bude početní výhoda Sharks o něco lepší.

32:29
    Hjalmarsson dostává dvě minuty za podražení a oslabuje tak svůj tým. San Jose má v přesilovkách co napravovat, první přesilovka se mu vůbec nepovedla.

29:12
    Bude se ale vylučovat. Logan Couture za zákrok na Kellera dostane dvě minuty za držení. Takže druhá přesilovková šance Coyotes v zápase.

18:48
    Vylučovat se bude také z řad San Jose. Menší trest za vysokou hůl dostane finský útočník Joonas Donskoi. Podaří se Arizoně srovnat ještě před sirénou?

12:24
    Budeme sledovat první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají San Jose Sharks. Dvě minuty za hákování si musí odjet odsedět hostující útočník Max Domi. Dobrá možnost pro Sharks.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 10. Bødker (Braun, Vlasic) – 8. Connauton (Cousins, Richardson), 30. Goligoski (Rieder, Fischer)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, Hansen – Goodrow, O'Regan, M. Karlsson.
    Arizona Coyotes: Wedgewood (41. Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Hjalmarsson, Connauton, Goligoski – Perlini, Stepan, Keller – Dvorak, Fischer, Rinaldo – Domi, Rieder, Martinook – Richardson, Cousins, Archibald.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Berg, Knorr

Diváci: 17 125