USA – Slovensko | 2:1 (kon.) | | | Olympijští sportovci z Ruska – Slovinsko | 8:2 (kon.) | | | Finsko – Norsko | 5:1 (kon.) |
Švédsko – Německo | 1:0 (kon.) |
New Jersey – Carolina | 5:2 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 3:0 (kon.) | | | Pittsburgh – Los Angeles | 3:1 (kon.) |
Tampa – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – Buffalo | 3:2 (po pr.) | | | Minnesota – Washington | 2:5 (kon.) |
Nashville – Calgary | 3:4 (kon.) | | | Chicago – Anaheim | 2:3 (kon.) | | | Arizona – Montreal | 5:2 (kon.) |
Vegas – Edmonton | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Vancouver | 4:1 (kon.) |
Švédsko – Švýcarsko | 8:2 (kon.) | | | Německo – Finsko | 2:6 (kon.) |
Rusko – Česko | 9:2 (kon.) | | | Švédsko – Česko | 4:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 2:3 (kon.) |
Rusko – Finsko | 2:0 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Česko – Slovensko | 3:0 (kon.) |
Česko – Rakousko | 8:1 (kon.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 11:0 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 2:4 (kon.) |
Sparta – Dynamo Moskva | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 5:3 (kon.) | | | Nový Bydžov – Hronov | 4:3 (po pr.) | | | Jaroměř – Náchod | 2:0 (kon.) |
HC Domažlice – Tachov | 8:9 (0:1 po s.n.) |
konec
Švédsko
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
Německo
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
2. Stålberg (Zackrisson, Fransson)
Rozhodčí: Mayer (USA), Olenin (RUS) – Kaderli (SUI), Vanoosten (CAN)
Diváci: 3 077
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Enroth (Fasth) – E. Gustafsson (A), Ahnelöv, Kronwall (A), Bertilsson, Wikstrand, Fransson, Dahlin – Lindström, P. Lindholm, Möller – F. Pettersson (C), J. Lundqvist, Axelsson – Everberg, Lander, Omark – Zackrisson, Bergström, Stålberg – C. Klingberg.
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Pielmeier (Endras) – M. Müller, Mauer, Boyle, Ehrhoff (A), Hördler, Akdag, Krupp – Y. Seidenberg, Ehliz, Kahun – Plachta (C), Goc, Wolf – Macek, Hager, Schütz (A) – Kink, Reimer, Fauser – Noebels.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Pielmeier (Endras) – M. Müller, Mauer, Boyle, Ehrhoff (A), Hördler, Akdag, Krupp – Y. Seidenberg, Ehliz, Kahun – Plachta (C), Goc, Wolf – Macek, Hager, Schütz (A) – Kink, Reimer, Fauser – Noebels.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mayer (USA), Olenin (RUS) – Kaderli (SUI), Vanoosten (CAN)
Diváci: 3 077
A Švédi hned z rychlého protiútoku skórují. Přihrávku do jízdy dostal VIKTOR STÅLBERG, jenž si sjel do prostoru mezi kruhy a odtud nekompromisně zavěsil – 1:0. Asistence: Patrik Zackrisson a Johan Fransson.
Švédsko: Enroth (Fasth) – E. Gustafsson (A), Ahnelöv, Kronwall (A), Bertilsson, Wikstrand, Fransson, Dahlin – Lindström, P. Lindholm, Möller – F. Pettersson (C), J. Lundqvist, Axelsson – Everberg, Lander, Omark – Zackrisson, Bergström, Stålberg – C. Klingberg.
Německo: Pielmeier (Endras) – M. Müller, Mauer, Boyle, Ehrhoff (A), Hördler, Akdag, Krupp – Y. Seidenberg, Ehliz, Kahun – Plachta (C), Goc, Wolf – Macek, Hager, Schütz (A) – Kink, Reimer, Fauser – Noebels.
Rozhodčí: Mayer (USA), Olenin (RUS) – Kaderli (SUI), Vanoosten (CAN).
Němci vé svém prvním zápase podlehli favorizovanému Finsku 2:5, o góly se postaral Macek a Hordler. V brance Německa stál Danny Aus den Birken.
Brankáři: Aus den Birken (Mnichov), Endras (Mannheim), Pielmeier (Infolstadt)
Obránci: Seidenberg, Boyle (Mnichov), Ehrhoff, M. Müller (Kolín nad Rýnem), Krupp (Wolfsburg), J. Müller, Hördler (Berlín), Akdag (Mannheim)
Útočníci: Macek, Kahun, Mauer, Hager (Mnichov), Kink, Plachta, Goc, Wolf (Mannheim), Reimer, Ehliz, Pföderl (Norimberk), Fauser (Wolfsburg), Schütz (Kolín nad Rýnem), Noebels (Berlín)
Brankáři: Enroth (Dinamo Minsk), Fasth (Växjö Lakers), Hellberg (Kunlun Red Star)
Obránci: Kronwall (Lokomotiv Yaroslavl), Wikstrand(Färjestad BK), Hersley(SKA Saint Petersburg), Fransson(Genève-Servette HC), Bertilsson (Brynäs IF), Dahlin(Frölunda HC ), gUSTAFSSON (HC Neftekhimik Nizhnekamsk ), Ahnelöv(Avangard Omsk)
Útočníci: Lindström (Skellefteå AIK), Pettersson (ZSC Lions), Axelsson (Färjestad BK), Lindholm (Skellefteå AIK), Everberg (Avangard Omsk), Zackrisson (HC Sibir Novosibirsk), Lundqvist (Frölunda HC), Bergström (HC Sibir Novosibirsk), Stålberg (EV Zug), Norman (Jokerit), Möller (Skellefteå AIK), Klingberg (EV Zug), Lander (Ak Bars Kazan), Omark (Salavat Yulaev Ufa).