Rapid – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Mattersburg – Austria 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Admira 1:3 (kon.)
Linz – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:1 (1:1)
FK Austria Vídeň
Sobota 17.02.2018, 18:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 23. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (21:00:52)

Ve druhém poločase byla k vidění poměrně pěkná a útočná hra, ze které se zrodil jeden gól. Ten padl těsně v závěru utkání, když dokázal domácí Prevljak překonat brankáře soupeře a k radosti téměř všech fanoušků zajistit také tříbodový zisk, který je pro tento tým velmi cenný.

90+2

90+1
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Prevljak, přichází Maierhofer.

82
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Kevin Friesenbichler, přichází Christoph Monschein.

90
    Žlutou kartu dostává Grgic (SV BauWelt Koch Mattersburg).

90
    Autor dvou branek přidává ke svému výkonu i žlutou kartu, kterou si vysloužil nešetrným zákrokem na jednoho z protihráčů.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.
    90. PREVLJAK 2:1

88
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Pár minut před koncem se domácí tým ujímá vedení a nejspíš rozhodl tento zápas. Mezi úspěšné střelce se zapsal již podruhé SMAIL PREVLJAK, který se z bezprostřední blízkosti trefil doprostřed branky.

87
    V posledních minutách zápasu se toho moc neděje, ani jeden z týmů se vlastně vůbec nikam nedostal.

86
    Žlutou kartu dostává Abdullahi Alhassan (FK Austria Vídeň).

85
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky po nepřesné střele hostujícího útočníka.

79
    Žlutou kartu dostává César Ortiz (SV BauWelt Koch Mattersburg).

78
    Smail Prevljak a jeho další pokus, míč letěl nad branku.

76
    Vypadá to na další ošetření, ale není to nic vážného. Domácí budou mít výhodu přímého kopu z hodně slibné vzdálenosti. Míč si převzal Smail Prevljak a málem přidal druhou branku, brankář pohotově zasáhl.

75
    Domácí fotbalisté mají v posledních minutách více ze hry, ale žádná kombinace nedošla až k nějakému pořádnému zakončení.

72
    Další žluté napomenutí z domácí strany, provinil se Holler, bude se zahrávat standartní situace.

71
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Dominik Prokop, přichází Abdullahi Alhassan.