Aves – Marítimo 0:0 (kon.) | Benfica – Boavista 4:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 0:2 (kon.)
GD Estoril Praia
0:2 (0:1)
CF OS Belenenses
Sobota 17.02.2018, 21:30 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

To je ode mě vše, při dalších zápase Portugalské Primeira ligy na shledanou. (23:29:10)

Máme za sebou utkání, ve kterém vítězí hostující Belenenses. V prvním poločase byli jasně lepší domácí, avšak hosté domácím ukázali lekci z produktivity. Do druhého poločasu provedl Estoril dvojité střídání, ale de Oliveira Conceição o sedm minut později pohřbil domáci naděje zbytečným vyloučením. Poté už si hru hostě v poklidu pohlídali a slaví zisk důležitých tří bodů.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:9. Fauly: 11:12.

90+4

90+4
    Ale i ten obrana hostů odvrací, rozhodčí Verissimo už si připravuje píšťalku do úst.

90+4
    Domácí mají čas na poslední nákop do pokutového území.