Columbus – Philadelphia 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Islanders 0:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:1 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 6:3 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (2:3 po s.n.) | Arizona – Edmonton 1:0 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues snížují na rozdíl jediné branky, když Tarasenko nahrál na pravou stranu Schwartzovi, jenž poté předložil puk BRENDENU SCHENNOVI před zcela prázdnou klec, a ten už z takové pozice musel uklidit puk do odkryté brány. Asistence: Jaden Schwartz, Vladimir Tarasenko.

58:15
    Allen zůstává na střídačce!

58:15
    St. Louis si berou svůj oddechový čas.

56:32
    Po nepřesné střele Tarasenka se puk od zadního mantinelu odrazil na hůl Steena, jenž měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale do jeho střely skočil Pitlick, který tak zachránil domácí celek.

55:42
    John Klingberg (DAL) oslabuje svůj celek na čtyři minuty v nejméně vhodnou chvíli, když trefil Sobotku holí do obličeje.

55:18
    Další velká šance hostů, když Jaškinovu střelu Bishop vyrazil na střed, kam si najížděl Pietrangelo a jeho okamžitá střela skončila ve výstroji domácího brankáře.
    50:33 Stephen JOHNS - 2:0

50:33
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se udrželi ve svém útočném pásmu, kde nakonec Benn přihrál na pravou stranu STEPHENU JOHNSOVI, jenž napřáhl a jeho dělovka skončila až za zády Allena. Asistence: Jamie Benn, Marc Methot.

47:49
    Dlouhý pas na Radulova ruský útočník podržel a následně přihrál rozjetému Klingbergovi, který si udělal stahovačku a následně trefil tyč hostující klece! Na tyče je to tedy 2:2.

46:52
    Vladimír Sobotka (STL) ve středu kluziště jasně podrazil Ellieho, za což dostává dvě minuty.

41:14
    Parayko zavezl po pravé straně puk do útočného pásma, kde ho následně nahrnul na Bishopa a kotouč zůstal ležet u brankoviště, kde se už po něm natahoval Tarasenko, ale Klingberg byl rychlejší a puk odpálil.

33:03
    Dallas si zahraje svou třetí přesilovou hru, když je na dvě minuty vyloučen Paul Stastny (STL).

28:38
    Další obrovská šance Dallasu, když se první útočná trojice dostal do útoku, když Benn přenechal puk Seguinovi, který následně přihrával Radulovi, jenže ten nedokázal usměrnit puk do prázdné klece.

27:50
    Domácí se hnali ve dvou na jednoho, kde nakonec Smith předložil parádní přihrávku Spezzovi, jehož zakončení skončilo jen na betonu Allena.

25:26
    Steen si narazil puk se Schwartzem a druhý jmenovaný následně z bezprostřední blízkosti nastřelil břevno domácí klece.

24:39
    Upshall narazil Pateryna u mantinelu do jeho hlavy, což zůstalo bez vyloučení, jenže domácímu obránci se tento zákrok nelíbil, a tak do něj začal dorážet, za což dostává dvě minuty za hrubost.
    22:42 Mattias JANMARK - 1:0

22:42
    Stars využívají přesilovou hru! Klingberg přihrál na levou stranu MATTIASI JANMARKOVI, jehož následné nahození tečoval hostující obránce Gunnarsson a kotouč poté skončil za zády bezmocného Allena. Asistence: John Klingberg, Martin Hanzal.

21:12
    Colton Parayko (STL) je prvním vyloučeným ve druhé třetině, když dostává dvě minuty za podražení.

18:42
    Tarasenko se odhodlal ke střele z levé strany, která jen zazvonila na brankové konstrukci.

17:51
    Tarasenko nahrál na levou stranu Steenovi, jehož okamžitou střelu Bishop jen vyrazil před sebe, kde byl Schenn, který se snažil dorážet, ale ani tohle brankou neskončilo.

17:33
    Jason Spezza (DAL) dostává dvě minuty za sekání, když ve středovém kruhu vysekl Sobotkovi jeho hůl z ruk.

14:05
    Další Seguinova střela už byla mnohem nebezpečnější, protože jeho střela z první skončila na tyči hostující klece!

12:23
    Jaden Schwartz (STL) dostává dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil puk z obranného pásma do hlediště. Dallas si tedy zahraje svou první přesilovou hru.

05:48
    Tak to je hodně přísné vyloučení Bretta Ritchieho (DAL), jenž dostává dvě minuty za podražení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Janmark (J. Klingberg, Hanzal), 51. Johns (Ja. Benn, Methot) – 59. B. Schenn (Schwartz, Tarasenko)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Hamhuis, Pateryn, Johns, Methot – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov – Elie, Faksa, Pitlick – G. Smith, Hanzal, B. Ritchie – D. Shore, Spezza, Janmark.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Bortuzzo, Dunn – Steen, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Berglund – Barbašev, Sobotka, Jaškin – Upshall, Brodziak, Thorburn.