Radomyšl – Tábor B 3:2 (kon.) | SK Telč – Hluboká n.V. 11:5 (kon.) | Stadion Cheb – Čerti Ostrov 8:7 (kon.)
Čáslav – Černošice 2:3 (kon.) | Milevsko – Č. Krumlov 2:5 (kon.) | Veselí nLuž. – Humpolec 4:2 (kon.)
HC Turnov – Lomnice n/P 6:3 (kon.) | Orlová – Krnov 4:3 (1:0 po s.n.) | Uničov – Velká Bíteš 4:2 (kon.)
Kroměříž – Uh.Ostroh 8:5 (kon.) | Uh.Brod – Boskovice 3:5 (kon.) | Slaný – Lev Benešov 2:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Vel.Meziříčí 1:5 (kon.) | Kaznějov – Klatovy B 4:6 (kon.) | HC Domažlice – Třemošná 7:1 (kon.)
konec
HC Uherský Brod
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
SK Minerva Boskovice
Sobota 03.03.2018, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj • Čtvrtfinále
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:20:50)
     
    60:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB VANĚK. Asistence: Miloslav Gureň.
     
    60:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ HNILIČKA.
     
    55:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Karel Benýšek a Lukáš Hnilička.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    32:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID ŠEBEK. Asistence: Jiří Šmahel a Karel Benýšek.
     
    26:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KAREL BENÝŠEK. Asistence: Lukáš Šmíd.
     
    25:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN HEČA. Asistence: Milan Šiller.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    18:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN BUJÁČEK. Asistence: Martin Bařinka.
     
    17:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JIŘÍ VÁCLAVÍK. Asistence: Roman Skácel a Lukáš Hnilička.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 18. Bujáček (Bařinka), 25. Heča (Šiller), 60. Vaněk (Gureň) – 17. Václavík (Skácel, Hnilička), 26. Benýšek (Šmíd), 32. Šebek (Šmahel, Benýšek), 55. Skácel (Benýšek, Hnilička), 60. Hnilička


    HC Uherský Brod:
    SK Minerva Boskovice: