NY Islanders – Montreal | 3:6 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 4:1 (kon.) | | | Carolina – New Jersey | 3:1 (kon.) |
Winnipeg – Detroit | 4:3 (kon.) | | | Calgary – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 7:1 (kon.) |
Vancouver – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Vegas – Ottawa | 4:5 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 4:2 (kon.) |
Tampa – Philadelphia | 7:6 (2:0 po s.n.) | | | Dallas – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | Los Angeles – Chicago | 3:5 (kon.) |
Boston – Montreal | 2:1 (po pr.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 3:2 (po pr.) |
Šumperk – Kopřivnice | 6:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 4:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 5:3 (kon.) |
Mor. Budějovice – Tábor | 4:1 (kon.) | | | Kolín – Nymburk | 2:1 (po pr.) | | | Sokolov – Dvůr Králové n. L. | 9:2 (kon.) |
Žďár n/S – Klatovy | 6:5 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 6:5 (po pr.) | | | Vrchlabí – Kobra | 8:2 (kon.) |
Děčín – Trutnov | 3:2 (kon.) |
Salzburg – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 0:3 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:5 (kon.) |
Liberec – HC Plzeň | 2:5 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 3:4 (2:4 po s.n.) | | | Warriors Brno – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 5:3 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 0:6 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 0:8 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Zlín | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Liberec – Sparta | 2:1 (po pr.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 6:3 (kon.) |
Havířov – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:8 (kon.) |
Technika Brno – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 0:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Vítkovice – Zlín | 7:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Letňany | 5:6 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (kon.) |
Třemošná – Ústí n/L | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 4:2 (kon.) |
Jaroslavl – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Soči | 2:3 (po pr.) |
Radomyšl – Tábor B | 3:2 (kon.) | | | Telč – Hluboká n.V. | 11:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 8:7 (kon.) |
Čáslav – Černošice | 2:3 (kon.) | | | Milevsko – Č. Krumlov | 2:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Humpolec | 4:2 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Krnov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Uničov – Velká Bíteš | 4:2 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Ostroh | 8:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 3:5 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 2:0 (kon.) |
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí | 1:5 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 4:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 7:1 (kon.) |
– Louny | 4:10 (kon.) |
konec
Lokomotiv Jaroslavl
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
Stav série: 1:0
Torpedo Nižnij Novgorod
Martin Penker
Branky a nahrávky:
26. Loktionov (Mosaljov, Averin), 36. Iljenko (Kovalenkov, Ivanov) – 14. Žukov (Daugavinš, Sergijenko)
Rozhodčí: Olenin, Sojn – Golovljov, Savěnkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Lekomcev – Talbot (A), Kontiola, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin (A) – Apalkov, Korškov, Kraskovskij – Kovalenkov, Jurtajkin, Ivanov – Iljenko.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kundrátek, Kinrade, Želdakov, Beljakov – Stoljarov (C), S. Kosticyn, Gračov – Dugin (A), Daugavinš, Žukov – Paršin, Galuzin, Sabolič – Urakov, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kundrátek, Kinrade, Želdakov, Beljakov – Stoljarov (C), S. Kosticyn, Gračov – Dugin (A), Daugavinš, Žukov – Paršin, Galuzin, Sabolič – Urakov, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Sojn – Golovljov, Savěnkov
Diváci:
Jaroslavl | 4 | 0 | N.Novgorod |
#1 | Sobota 03.03.2018 • 15:00 |
Jaroslavl - N.Novgorod 2:1 | |
#2 | Neděle 04.03.2018 • 15:00 |
Jaroslavl - N.Novgorod 2:1 | |
#3 | Úterý 06.03.2018 • 17:00 |
N.Novgorod - Jaroslavl 2:3 po prodl. | |
#4 | Středa 07.03.2018 • 17:00 |
N.Novgorod - Jaroslavl 2:3 po prodl. |
Jakub Nakládal (JAR) 0 + 0, 5 střel na branku, čas na ledě: 22:07
Tomáš Kundrátek (NNO) 0 + 0, 3 střely na branku, čas na ledě: 16:53
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., sekání).