Chabarovsk – Kazaň 1:3 (kon.) | Omsk – Ufa 2:4 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
Avangard Omsk
2:4 (1:1, 0:2, 1:1) Stav série: 2:2
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 08.03.2018, 12:00 • Omsk Arena • Play-off KHL

57:56
    Tak a je tady další možnost pro domácí. Enver Lisin inkasuje dvě minuty za sekání.

55:59
    Tak asi poslední šance pro Omsk ještě nějak zdramatizovat duel. Ilja Zubov inkasuje menší trest za vysokou hůl.

42:35
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jevgenij Medveděv – 2 min., podražení).

26:01
    Alexandr Pěrežogin již usedá na trestnou lavici, kde bude pykat dvě minuty za nedovolení bránění.

19:25
    Linus Omark je velmi nespokojen s verdiktem sudího, který mu udělil dvě minuty za nesportovní chování. Maxim Čudinov ovšem současně dostává menší trest za podražení.

16:35
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., držení).

13:52
    Zachar Arzamascev je za svůj předchozí faul potrestán. Odsedí si dvě trestné minuty za vražení na hrazení.

09:45
    A krátce na to si zahraje i ona druhou přesilovku. Teddy Purcell inkasuje dvě minuty za sekání.

07:38
    Nyní však bude mít Omsk šanci na reparát. Dvě minuty za krosček udělil sudí Maximu Gončarovovi.

04:43
    A je tady další vyloučení, tentokrát na hostující straně. Menší trest za vysokou hůl vyfasoval Philip Larsen

00:34
    Hosté si hned v úvodu vyzkouší přesilovou hru. Dvě minuty za držení dostává Kirill Semjonov.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 15. Čudinov (Purcell, Lemťugov), 58. Košelev – 3. Burdasov (Omark, Hartikainen), 24. M. Majorov (Larsen, Tkačov), 38. M. Majorov (Loginov, Tkačov), 46. Panin (Kemppainen)

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv (C), Martynov, Minejev, Čudinov (A), Děrvuk, Berezin, Chochlov – I. Michejev, K. Semjonov (A), Košelev – Lemťugov, Sundström, Purcell – Chochrjakov, Fisenko, Kugryšev – Pěrežogin, Stas, Fajzullin – Manukjan.
    Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov, Gončarov, Arzamascev, M. Osipov, Panin (A), S. Garejev, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Lisin (A), Zubov (C), I. Makarov – Burdasov, M. Majorov, Tkačov – Kuzmin, Busarov, Soloduchin.

Rozhodčí: Bondar, Ščenjov – Viljugin, Maitak

Diváci: 9 320