Bologna – AS Řím 1:1 (kon.) | Lazio – Benevento 6:2 (kon.) | Fiorentina – Crotone 2:0 (kon.)
Inter – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Janov – Spal 1:1 (kon.) | Cagliari – Turín 0:4 (kon.)
Atalanta BC – Udinese 2:0 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Chievo – Sampdoria 2:1 (kon.)
Juventus – AC Milán 3:1 (kon.)
Cagliari Calcio
0:4 (0:0)
Turín FC
Sobota 31.03.2018, 15:00Italská Serie A • 30. kolo

Mohli jsme vidět 2 rozdílné poločasy, v první půli byli domácí mnohem aktivnější a jenom díky jejich nemohoucnosti v koncovce stav po poločase byl 0:0. V druhé půli hostující nedali domácím šanci a zasouženě vyhráli! (16:52:41)

90+1

89
    FC Turín právě vstřelil branku! Tentokrát se JOEL OBI již dočkal, krásně využil nahrávku Belottiho a pěknou ranou se nemýlil!

88
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Daniele Dessena.
    87.

87
    Krásna akce hostů! Belotti nahrál Ljajičovi, ten poslal krásný dloubáček zpět na Belottiho, který našel před bránou uplně volného Obiho! K jejich smůle gól ale neplatí, jelikož Belotti se v době lobu nacházel v těsném ofsajdu!

85
    Domácí se sice snaží a mají míč na svých kopačkách ale nemůžou se k ničemu kloudnému dostat. 5 minut před koncem řádné hrací doby je stále skóre 0:3.

83
    K nebezpečné situaci se schylovalo před brankářem Ichazem. K odraženému míči se dostal Barella, do jeho střely se ale stihl vložit Bonifazi a zažehnal tak potenciální nebezpečí.

81
    Míč drží na svých kopačkách hosté, kteří budou chtít zápas v klidu dohrát, jelikož mají luxusní náskok.
    79. Cristian ANSALDI - 0:3

79
    FC Turín právě vstřelil branku! Ansaldni převzal míč na levé straně, poté podklouzl a nic nenasvědčovalo nebezpečí. To samé si mysleli i obránci Cagliari, kteří laxně přistoupili k míči, srazili se spolu, poté si CRISTIAN ANSALDI udělal kličku na střed hřiště a krásně zavěsil!

77
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Joel Obi.

76
    Centr Baselliho proskákal přes celou šíři pokutového území až k Rinconovi, který ale nepochopitelně volil vysoký oblouk zpět do vápna místo střely.

74
    Belotti si u rohového praporku počínal nedovoleně, když strčil Castána. Rozhodčí píská a míč získává Cagliari.

72
    Po pravé straně se nebezpečně řítil Padoin, těsně před vápnem ho nedovoleně zastavil Rincón. Domácí budou mít k dispozici zajímavou situaci.

71
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Kwang-Song Han.

70
    Žlutou kartu dostává Cristian Ansaldi (Turín FC).

69
    Dlouhý míč si dobče zpracoval Barella, na poslední chvíli ale zasáhl Rincón. Byl to opravdu dobrý obranný zákrok. Barella by se již řítil na Ichaza zcela sám.

67
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat. Z levé strany poslal dobrý centr do vápna Mianque, Ichazo byl ale o něco rychlejší než útočník Cagliari a míč sbírá.
    65. Adem LJAJIĆ - 0:2

65
    A hosté o 4 minuty později udeřili znova! Iago Falqué přebral míč od Rincóna a na penaltovém puntíku našel uplně volného ADEMA LJAJIČE, který míč uklidil do levého dolního rohu!

63
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Damir Ceter.
    61. Iago FALQUÉ - 0:1

61
    FC Turín právě vstřelil branku! Krásná akce z levé strany! Míč se dostal až k Belottimu, který na první pokus nebyl úspěšný, sice brankáře Rafaela překonal, trefil ale tyč. Ke štěstí Turína se míč odrazil k IAGO FALQUÉMU, který již s uklizením míče do brány neměl problém! Turín vede 1:0!

60
    Falqué se snažil dostat míč na Bellotiho, obránce Cagliari byl ale pozorný.

59
    Hosté se sami svými nepřestnosmi vyhnali z útočné třetiny až k brankáři Ichazovi.

57
    Pěkná kombinace hostů, i když trochu se štěstím! Falqué zakombinoval s Ljajičem a ten se ocitl tváří tvář poslednímu obránci. Nedokázal ale nic kloudného vymyslet a trefil ho.

55
    Domácím se nedaří v druhé půli déle udržet míč na svých kopačkách, je to díky zlepšenému celkovému pohybu Turína, který vypadá v druhé půli mnohem živěji.

54
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Afriyie Acquah, přichází Adem Ljajić.

51
    K rohovému kopu Falqueho se dsotal Burdisso, míč byl tečován ke smůle hostů mimo tři tyče. Brankář Rafael byl pouze v roli diváka.

50
    Hosté začli druhou půli mnohem aktivněji, tentokrát se ke střele dostal Falque, ta byla ale k jeho smůle zblokována.
    48.

48
    Obrovská šance hostů! Falque si naběhl na přihrávku a poslal ostrý míč do vápna, ten se odrazil k Belotimu, který ale nedokázal dostat míč za Rafaela!

47
    Domácí měli ihned po startu druhého poločasu možnost 2 rohových kopů, ani jeden ale nevyřešili dobře a hosté se v pohodě ubránili.

46
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Nicolas N'Koulou, přichází Kevin Bonifazi.

46

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Rozhodčí nastavuje minutu nad rámec hrací dobu.

45
    Ten se hostům ale nepovedl, míč sice našel hlavu Burdissa, ale ten míč poslal úplně mimo bránu.

44
    Hosté budou mít možnost rozehrávat rohový kop. Ceppitelli dobře zastavil Obiho.

43
    Deiola byl teď faulován Ansaldim, Cagliari tak ve středu hřiště bude rozehrávat volný kop.

41
    A opět útok domácích, Farago si krásně posadil Ansaldiho, nahrál do středu hřiště na Deiolu, který ale střelou zpoza velkého vápna přesteluje bránu!

39
    Rincón si naběhl do Faraga a svíjí se v bolestech, hra se přerušuje.

38
    Domácí jsou svými rychlými kontry velice nebezpeční. Mianque se dostal až k centru, kde ale Moretti byl silnější než jeho sok Falqué a souboj vyhrál.

36
    Ansaldiho kličku dobře vystihl Romagna a míč se odráží do zámezí.

35
    Do otevřené obrany Turína se řítil Mianque, k jeho smůle si míč ale nedokázal zpracovat a ten mu odskočil do zámezí.

33
    Průnikovou přihrávku z hloubi pole odvrací De Silvestri do zámezí.

31
    Následný roh skončil pro domácí neúspěchem, nikdo se k míči nedostal a hosté odvrací do hloubi pole.

31
    Obrovská šance domácích! Padoin dostal krásný pas za obranu, skvěle si ho zpracoval, ale Ichazo byl proti! Skvělým zákrokem vyrazil na tyč a od té se míč odrazil mimo.

30
    Belotti se provinil na středovém kruhu proti pravidlům, když nevybíravě zajel do Castána. Cagliari bude tedy rozehrávat.

28
    Farago nedokázal využít velké hrubice Morretiho, uspíšil se a jeho projektil končí vysoko nad bránou.

27
    Castan teď nadvakrát odvracel aut Turína a ti budou znova vhazovat.

25
    Ansaldi teď krásně z levé strany pronikl přes 2 protihráče, centr se mu ale již tolik nepovedl a končí v náručí Rafaela.

23
    Sledujeme zatím opatrné utkání. Tentokrát Barella se snažil také dlouhým nákopem najít svého spoluhráče s útoku Saua, ale obrana hostí odvrátila.

21
    N´kolou teď dobře odvrátil útok Cagliari a ti v utočné třetině budou zahrávat aut.

20
    Barella bude schopen pokračovat a znovu se tedy hraje.

19
    Barella teď dostal slušně naloženo a svíjí se v bolestech na hrací ploše. Jsou přivolání zdravotníci.

17
    Do rychlého kontru se teď řítilo Cagliari, konkrétně Farago, který hledal průnikovou přihrávkou nabíhajícího kapitána Saua, Burdisso ale dobře skluzem odvrátil.

16
    Ichazi opět zvolil dlouhý nákop na své spoluhráče v přední linii. Opět ale bez úspěchu.

14
    Míč ale odvrací Bonifazi na přední tyči.

13
    N kolou fauloval protihráče u rohového praporku a Cagliari bude mít možnost poslat opět nebezepčný míč do vápna.
    11.

11
    Obrovská šance domácích! Volný kop se dostal se štěstím až Deiolovi, který z hranice malého vápna trestuhodně přestřelil!

10
    Rincón se provinil proti pravidlům, když zatáhnul protihráče, Cagliari bude mít výhodu volného kopu.

9
    Špatnou rozehrávku Rafaela vystihnul Rincón, který vyslal do kontrlu Falquého, ten ale akci zpomalil a po centru Ansaldiho z pravé strany končí míč na hlavě Andreolliho, který odvrací.

8
    Belloti sice dostal z dorážky míč do sítě, dlouho se z gólu ale neradoval. Gól není uznávat kvůli jeho postavení v ofsajdu!

7
    Momentálně jsou u míče více hosté a snaží se překonat obranu Cagliari dlouhými nákopy na rozběhnuté útočníky Falquého a Bellotiho, obrana domácích je ale pozorná.

5
    Poprvé se do nějaké akce dostali také hosté. Moretti dlouhým nákopem hledal rozběhnutého Bellotiho, ten se ale k míči přes Ceppitelliho nedostal.

3
    Domácí hosty stále nepustili k míči. Ale nemohou se dostat přes žlutou turínskou hradbu. Teď záložníkům Cagliari vystavil stopku konkrétně Rincón.

1
    Domácí se snažili rychlou kombinací středem přejít přes obranu soupeře. Ta byla ale pozorná.

1

Hráči už jsou připraveni na hrací ploše a vše se schyluje k úvodnímu hvizdu.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Cagliari Calcio: Cragno – Romagna, Ceppitelli, Castán – Faragò, Deiola, Padoin, Barella, Miangue – Sau (C), Pavoletti.
    Náhradníci: Crosta, Rafael – Andreolli, Lykogiannis, Pisacane, Caligara, Cossu, Dessena, Ionita, Ceter, Giannetti, Han.

Turín FC: Sirigu – Moretti, Burdisso, N'Koulou – Rincón, Acquah, Baselli, Ansaldi, De Silvestri – Belotti (C), Falqué.
    Náhradníci: Ichazo, Coppola – A. Barreca, Bonifazi, Berenguer, Edera, Obi, Valdifiori, Ljajić..

Forma v posledních zápasech
    Turín

Ani jeden z týmů neoplývá bůhvíjakou formou v posledních zápasech, Turín v posledních zápasech vyhrál pouze jediný, poslední čtyři prohrál a vstřelil v nich pouze 2 góly.

Cagliari

Cagliari je na tom o něco lépe z posledních 5 zápasů má bilanci 1-2-2. V posledním odehraném kole porazili beznadějně poslední Benevento, venku 2:1.

Vzájemné zápasy
    V posledních vzájemných zápasech je jednoznačně úspěsnější FC Turín. Z posledních 5 zápasů je bilance 4-1-0 pro Turín. Poslední výhra Cagliari nad Turínem se datuje až do roku 2013, kde je v rámci ligy porazili 2:1.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápas, ve kterém se utkají Cagliari a FC Turín. Očekává se velice vyrovnaný zápas, který nemá favorita.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Lumír Mistr

Branky: 61. Falqué (Belotti), 65. Ljajić (Falqué), 79. Ansaldi, 89. Obi (Belotti)

Karty:   70. Ansaldi (TUI)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.
    Cagliari Calcio: Cragno – Romagna, Ceppitelli, Castán – Faragò, Deiola (63. Ceter), Padoin, Barella (88. Dessena), Miangue – Sau (C) (71. Han), Pavoletti.

Turín FC: Sirigu – Moretti, Burdisso, N'Koulou (46. Bonifazi) – Rincón, Acquah (54. Ljajić), Baselli, Ansaldi, De Silvestri – Belotti (C), Falqué (77. Obi).