Girona – Eibar 1:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Betis 2:0 (kon.) | Celta Vigo – La Coruňa 1:1 (kon.)
Villarreal – Valencia 1:0 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
Valencia CF
Sobota 05.05.2018, 20:45 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 36. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky u pozornost a hezký zbytek večera. (22:54:44)

Fauly: 18:18

Je konec, andaluské derby patří domácímu Villarrealu, který porazil Valencii 1:0 a zajistil si tím Evropskou ligu pro příští sezónu. Sledovali jsme zápas, který hlavně ve druhém poločase moc šancí nenabídl, Valencii se moc nechtělo hrát, ale nakonec jí sázka na remízu nevyšla, protože se v 86. minutě ze standardní situace prosadil kapitán domácích Mario Gaspar. Villarreal vyhrál zaslouženě, protože byl aktivnější. V prvním poločase měly šance oba týmy, ale to se předvedli oba brankáři.

90+4

90+3
    Fornals byl na chvíli u míče v pokutovém území, ale nedokázal ho dostat pod kontrolu, aby dokázal vypálit.

90+2
    Sergio Asenjo dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
    Jenže Parejovi kop vůbec nevyšel. Míč trefil špatně a překopl nejen zeď ale i branku Villarrealu.

90+2
    Míč si postavil kapitán Dani Parejo a bude to na něm.

90+1
    Je tu ještě jedna šance pro hosty. Budou mít přímý kop těsně před vápnem.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Villarreal se úspěšně brání. Znovu se dostal k míči a pak ho jen odkopl na polovinu soupeře.

89
    Valencie se konečně znovu dostala k míči, je to brankář Neto, u kterého začíná akce Valencie.

88
    Valencia se poprvé ve druhém poločase snaží aktivně dostat k brance soupeře. Geoffrey Kondogbia to ale přehnal s tvrdostí a fauloval Castilleja.

87
    Stále se oslavuje gól, to rozhodně Valencii neprospívá.
    86. Mario GASPAR - 1:0

86
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují ze standardní situace a rozjásali domácí publikum. Jako správný kapitán dostal míč po Triguerosově centru do sítě hlavou MARIO GASPAR. Asistence: Manu Trigueros.

86
    Domácí budou mít šanci ohrozit branku Neta prostřednictvím standardní situace.

85
    Villarreal je už zpět u míče a už zase hledá skulinky v postavené obraně Valencie těsně před vápnem.