Girona – Eibar 1:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Betis 2:0 (kon.) | Celta Vigo – La Coruňa 1:1 (kon.)
Villarreal – Valencia 1:0 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Deportivo La Coruňa
Sobota 05.05.2018, 18:30 • Estadio Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 36. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, těším se na Vás zase příště. (20:26:50)

Zápas nám skončil. Celta Vigo si zkomplikovala cestu do EL a pouze remizovala s La Coruňou 1:1. Úvodní branka padla ve 13. minutě, kdy se trefil Gómez. Vyrovnání přišlo v první minutě nastavení. Lucas Pérez vystřelil hostům remízu 1:1.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:11.

90+5

90+5
    A Lucas hlavičkoval těsně vedle levé tyče. Za malý okamžik tento zápas asi skončí.

90+5
    Začíná probíhat poslední minuta nastavení. Hosté ještě budou rozehrávat roh.

90+3
    Domácí se snažili odpovědět, ale rána Lobotky byla sražena obráncem.
    90+1. LUCAS - 1:1

90+1
    La Coruňa právě vstřelila branku!
    A máme vyrovnáno! LUCAS PÉREZ se prosazuje! Deporativo rozehrálo dlouhý aut. Následně Andone centroval a míč se odrazil k Lucasovi, který neměl se zakončením problém. 1:1.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Facundo Roncaglia.

89
    Wass zůstal ležet na trávníku v křečích.

88
    Guilherme si nerozuměl se svými spoluhráči. Finální přihrávku vyprodukoval velmi nepřesně. Aut pro Celtu.

87
    Valle získal na hranici šestnáctky balón a snažil se udělat kličku. Nakonec byl zastaven pozorným obráncem Mallem.

86
    Cabral má dostatek prostoru na zpracování míče a na následné vyvezení.

84
    Juanfran hodil dlouhý aut až na Borgese, který se snažil z prvního doteku prostrčit míč na Lucase. Tomu však chyběly asi tři kroky. Álvarez mohl zasáhnout bez problémů.

83
    Castro dokázal skvěle zastavit Valverdeho a odehrál míč do zámezí. Tohle domácímu celku vyhovuje.

81
    Přece přišla šance pro hosty! Domácí vůbec nezvládli pohlídat ofsajdové postavení a Valle měl velkou šanci. Mířil mezi nohy Álvareze, ale brankář Celty Vigo se zaskvěl a zázračně udržel míč před brankovou čárou.