Norsko – Anglie 3:0 (kon.) | Ukrajina – Portugalsko 0:5 (kon.) | Itálie – Francie 2:0 (kon.)
Norsko
3:0 (0:0)
Anglie
Čtvrtek 26.07.2018, 12:00 • Seinäjoki Stadium, Seinajoki • Mistrovství Evropy U19 • Play-off

89
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Hosté naprosto vůbec nezvládají koncovku tohoto utkání a Norsko dává třetí branku! Autor tohoto gólu je JENS HAUGE. Asistence: Borčgrevink.

86
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Norsko dává druhou branku čtyři minuty před koncem! Autorem branky je EMAN MARKOVIČ.

75
    Norové jdou patnáct minut před koncem základní hrací doby do vedení! Autorem branky je ERIK BOTHEIM.

Michal Raška

Branky: 75. Botheim, 86. Markovič, 89. Hauge

Karty:   71. Markovič (NOR), 86. Brynhildsen (NOR) – 39. Chalobah (ENG), 49. Lamptey (ENG)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:12.
    Norsko: Faye Lund – Mickelson, Oestigaard (C), Fredriksen, Kitolano (55. Borčgrevink) – Nordli (46. Markovič), Vetlesen, Svendsen, Borkeeiet – Botheim, Brynhildsen (82. Hauge)
    Náhradníci: Odegaard – Borčgrevink, Salte, Myhre, Christensen, Markovič, Hauge, Vinjor

Anglie: Balcombe – Sterling (82. Kirby), Chalobah (C), Tanganga, Lewis – Embleton, Sanders – Brereton, Bayliss, Lamptey – Hirst (80. Ennis)
    Náhradníci: Cumming – Morris, Ennis, Gallagher, Watts, Kirby, Ferguson

Rozhodčí: Bartosz Frankowski (POL) – Alexandru Cerei (ROU), Bojan Zobenica (CRO)