Žilina – Nitra 2:1 (kon.) | Sereď – Senica 2:1 (kon.) | Trnava – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 28.07.2018, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 2. kolo

Spartak Trnava ukopal tri body proti Vionu Zlaté Moravce – Vráblom. Jediný gól zápasu strelil z penalty Ján Vlasko. Pekný zvyšok soboty z Trnavy. (20:55:31)

90+3

90+2
    Ani Chovan v útoku hosťom nepomohol. Spartak má loptu.

90+2
    Roh pre hostí.

90+1
    Až trojicu Trnavčanov zastavil pred Chovanom ofsajd.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase budú tri minúty.

90
    Dangubič sa dostal k odrazenej strele a napálil v strede stojaceho Chovana. Mohlo byť vymaľované.

89
    Duga vidí za faul žltú kartu.

89
    Chovan centroval až k Rusovovi, domáci brankár chytá a hľadá Grendela. Ten bol faulovaný.

88
    Miesenböck práca na ľavej strane sa oplatila pre Grendela. Ten sa dostal k lopte a z voleja napálil do Chovana. Ten chytá.

86
    Švec fauloval pri boji o loptu a domáci sa môžu upokojiť. Do konca ostáva zopár minút.

85
    Duga sa dostal k lopte pred Rusovom a napálil prudkú strelu. Trnavčan vyrazil nad seba a padajúcu loptu v poslednej chvíli vyrazil mimo brány. Už mohlo byť 1:1.

84
    Útočný faul Dangubiča. Trnava musí o body stále bojovať.

82
    Jirka skúšal nájsť na druhej strane nabiehajúceho Miesenböcka, jeho center bol mimo možností Rakúšana. Lopta letela mimo.

81
    Do konca zápasu ostáva niečo nad desať minút, Spartak má loptu a hrá na polovici svojho súpera.