Luhačovice – Slavičín 1:1 (4:5 po pen.) | Přepeře – Zbuzany 2:0 (kon.) | Olešnice – Šumperk 4:4 (4:5 po pen.)
Hranice – Ústí 5:4 (po pr.) | Blansko – Líšeň 1:3 (kon.) | Frýdlant n/O – Vsetín 2:0 (kon.)
Nové Sady – Rýmařov 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Hulín 3:1 (kon.) | Rosice – Bystrc 8:0 (kon.)
Bohumín – Hlučín 2:0 (kon.) | Heřmanice – Petřkovice 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
SK Hranice
5:4 (1:1)
TJ Sokol Ústí
Sobota 28.07.2018, 16:00MOL Cup • Předkolo

120
    Divokou přestřelku nakonec ovládly Hranice a postupují do 1. kola poháru. Díky za pozornost. (18:36:03)

120

113
    Hranice právě vstřelily branku!
    Jenže domácí jdou opět do vedení, tentokrát mířil do černého RADIM KUNDRÁT.

107
    Sokol Ústí právě vstřelil branku!
    PAVEL SENCOVICI má ale jiný záměr s tímto zápasem a v tuto chvíli ho posílá do penalt.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

99
    Dechberoucí zápas graduje v prodloužení. Střídající ADAM KUŠNER se stává hrdinou okamžiku a překlápí misky vah na stranu hostitelů.

91
    Začal první poločas prodloužení.

90
    Druhý poločas skončil.

90

Domácí se dokázali vrátit zpět do zápasu, v hodině dvanácté vyrovnávají. PETR VAVŘÍK si vynutil gólem na 3:3 prodloužení.

64

Domácí snižují, střelce branky doplníme později.

59

Hosté vedou již o dvě branky, trefil se MICHAL ŠKAŘUPA.

57

Hosté vedou, rozdílovou trefu dal DAVID BEZDĚK.

46

45+1

45+1

Hostující Sokol vyrovnal v nastavení prvního poločasu, když MARTIN LASOVSKÝ si nešťastně dal vlastní gól.

6

Vedoucí trefu domácího celku zaznamenal v úvodu utkání RADIM KUNDRÁT.

1

Daniel Vitonský

Branky: 6. Kundrát, 64. doplníme, 90. Vavřík, 99. Kušner, 113. Kundrát – 45+1. Lasovský (vla.), 57. Bezděk, 59. Škařupa, 107. Sencovici

SK Hranice: Tomečka – Čáp, Kundrát, Vyka, M. Kuchař, Vavřík, M. Lasovský, L. Lasovský, Křenek, Marek, D. Kuchař.
    Náhradníci: Majerský – Motloch, Pecha, Kušner.

TJ Sokol Ústí: Urbášek – Bezděk, Smolka, Bočan, Michálek, Smítal, Žingor, Vladik, Škařupa, Zagol, Pav. Sencovici.
    Náhradníci: Částečka – Kalous, Pat. Sencovici, Holoubek, Šnejdrla, Šerý, Váňa

Rozhodčí: Křepský – Silný, Podhajský