Rheindorf Altach – Wacker 1:2 (kon.) | Salzburg – Austria 2:0 (kon.) | Hartberg – Mattersburg 4:2 (kon.)
TSV Hartberg
4:2 (3:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 11.08.2018, 17:00Rakouská Bundesliga • 3. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu. (14:11:48)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:17.

Domácí po dvou porážkách, konečně vítězí a to vysoko 4:2. Zápas měli skvěle rozehraný, už po prvním poločase ve kterém vedli 3:1. Ten druhý mohli dohrát ve výrazném klidu, avšak oni stále útočili a za zápas vyslali 23 střel na branku. Hosté ve druhém poločase, konkrétně v 70. minutě dokázali ještě snížit, to ale na vyrovnání nestačilo. Hosté se z porážky budou muset rychle oklepat, jelikož příští týden vyzvou AC Wolfsberger.

90+4

90+3
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Rajko Rep, přichází Christian Ilić.

81
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Zakaria Sanogo, přichází Thomas Rotter.

77
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Daniel Kerschbaumer, přichází Florian Hart.
    70. Jefté BETANCOR - 4:2

70
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen snižují. Po nevydařeném odkopu domácích, se míče zmocnil Holler, kterému se podařilo odcentrovat z pravé strany. Míč letěl přesně na čerstvě vystřídaného JEFTÉ BETANCORA, který svojí hlavičkou poslal krásně umístěný míč do branky.

69
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Dario Tadić, přichází Marcel Holzer.

67
    Žlutou kartu dostává Patrick Salomon (SV BauWelt Koch Mattersburg).

65
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Julius Ertlthaler, přichází Patrick Bürger.
    62. Michael BLAUENSTEINER - 4:1

62
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Domácí vedou již 4:1 ! Domácí opět měli rohový kop, který letěl na zadní tyč, tam se o střelu pokusil Rep, ale míč trefil obránce a odrazil se opět k němu. Zkusil to tedy na podruhé, avšak tentokrát to byl centr na MICHAELA BLAUENSTEINERA, který až na podruhé dotlačil míč do branky.

59
    Žlutou kartu dostává Rene Renner (SV BauWelt Koch Mattersburg).

54
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Jefté Betancor.

46

Domácí hráči byli výrazně aktivnější, mají větší držení na míči a také dvougólové vedení. Už v 1. minutě jsem mohli vidět gól v brance hostujícího celku. Vzápětí na to přišlo rychlé vyrovnání v 5. minutě a utkání bylo zajímavé už od samého začátku. Hartberg měl další příležitosti na skórování, ty ale brankář Kuster vychytal. Přišla 31. minuta a s ní i penalta pro Mattersburg. Za penaltu se postavil Ertlthaler, avšak jeho pokus brankář Swete chytá. Poté přišlo nedáš, dostaneš a domácí se znovu dostali do vedení. Těsně před odchodem do kabin přišel ještě vlastní gól, který si dal brankář Kuster.

45+1

Gerard Filip

Branky: 1. Sanogo, 33. Flecker, 38. Kuster (vla.), 62. Blauensteiner – 5. Kvasina, 70. Betancor

Karty:   59. Renner (MTT), 67. Salomon (MTT)

Neproměněná penalta: 31. Ertlthaler (MTT), brankář Swete zneškodnil

TSV Hartberg: Swete – Rasswalder (C), Siegl, Huber, Blauensteiner – Rep (90+3. Ilić), Ljubic, Diarra – Flecker, Tadić (69. Holzer), Sanogo (81. Rotter).
    Náhradníci: Sallinger – Heil, Holzer, Ilić, Kainz, Kröpfl, Rotter.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Kerschbaumer (77. Hart), Malic, Mahrer, Renner – Salomon, Jano – Höller, Ertlthaler (65. Bürger), Gruber (54. Betancor) – Kvasina.
    Náhradníci: Casali – Bürger, Erhardt, Hart, Lercher, Rath, Betancor.

Rozhodčí: W. Altmann – S. Gamper, M. White