Brozany – Karlovy Vary 2:2 (3:5 po pen.) | Jirny – Dobrovice 2:4 (kon.) | Štěchovice – Velvary 1:1 (5:4 po pen.)
po penal. (3:5)
SK Sokol Brozany
2:2 (1:1)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 19.08.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 2. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek neděle. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (19:05:41)

Utkání je definitivně u konce a dva body do tabulky si připisují hosté ze západu Čech! Po 90 ti minutách skončilo utkání 2:2. Po dvou brankách se na domácí straně blýskl Jaroslav Benda, na hostující straně se dvakrát do černého trefil Rostislav Vokáč! V penaltovém rozstřelu byli poté 100% hosté a tak si vezou domů dva body.

5. série
    3:5
    Martin Suchý také proměnil a tak hosté proměnili všech pět pokutových kopů! – 3:5!

2:3
    Damián Farkaš trefil doslova Cháru a neproměnil! – 2:3!

3. série
    2:3
    Pavel Maňák poslal Lipše na druhou stranu! – 2:3!

3. série
    2:2
    Chára sice vystihl směr rány, ale Matěj Marič jí zamířil dostatečně vysoko a srovnává! – 2:2!

2. série
    1:2
    Daniel Krlička také proměňuje ranou do opačného směru, než kam se vydal brankář Lipš! – 1:2!

2. série
    1:1
    Freitas Carvalho také poslal brankáře na druhou stranu a srovnává! – 1:1!

1. série
    0:1
    Jan Staněk poslal Lipše na druhou stranu a proměňuje! – 0:1!

1. série
    0:0
    Muamer Mešič neproměnil, vychytal jej brankář Chára!- 0:0!

Střílení penalt začíná.

94 minut hrací doby dnes nerozhodlo o vítězi a tak o dnešním výsledku rozhodnou pokutové kopy.

90+4
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Brozany chtějí tři body z dnešního utkání. Nyní rozehrávali volný přímý kop z poloviny hrací plochy a téměř všichni hráči šli do vápna, avšak bez úspěchu.