Antverpy – Club Brugge 1:1 (kon.) | Genk – Charleroi 3:1 (kon.) | Eupen – Gent 2:3 (kon.)
KRC Genk
3:1 (1:1)
Sporting Charleroi
Neděle 19.08.2018, 18:00 • Luminus Arena, Genk • Belgická liga • 4. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:01:02)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 12:5. Rohy: 10:2.

Je konec! Genk nakonec zvládl domácí souboj se Sportingem Charleroi a vítězí 3:1! Domácí celek musel utkání otáčet, protože hosty poslal do vedení Benavente. Ještě do přestávky však stačil vyrovnat Uronen. Hosté byli aktivnější i po změně stran, ale svůj tlak nepřetavili ve vedoucí branku. Deset minut před koncem se navíc prosadil Samatta a stejný hráč v nastení potvrdil domácí výhru proměněnou penaltou.

90+5
    90+4. Mbwana SAMATTA - 3:1

90+4
    Genk právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil faulovaný MBWANA SAMATTA a střelou k tyči potvrdil domácí výhru!

90+3
    Mbwana Samatta se prohnal do pokutového území a Martos jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi! Domácí budou zahrávat pokutový kop!

90+3
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Sebastien Déwaest.

90+2
    Sporting se ještě pokusil zaútočit po levé straně hrací plochy. Centrovaný míč si domácí brankář Danny Vukovic pohlídal a nechal jej propadnout do autu.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Genk dohrává dnešní utkání v blízkosti pokutového území soupeře a nechce fotbalisty Sportingu pustit k míči.

89
    Do rozehrávky domácího celku se nyní musel zapojit také Danny Vukovic. Gólman domácího celku poslal dlouhý nákop na levou stranu hřiště.

88
    Jere Uronen se skvěle vrátil s rozběhnutým Perbetem a před soupeřem odkopl míč na polovinu Sportingu. Hostům už moc času na vyrovnání nezbývá.

87
    Kaveh Rezaei si na lavičce nechává ošetřovat své zranění kotníku. Jeho zranění by pro hostujícího trenéra bylo velkou ztrátou.

86
    Joakim Maehle se skvěle vrátil na vlastní polovinu a zablokoval prudký centr z levé strany. Domácí fotbalista za své nasazení sklidil potlesk příznivců Genku.

85
    Joseph Paintsil napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území. Jeho rána byla sice velmi razantní, ale míč prosvištěl kolem zadní tyče.

84
    Zdá se, že hostům v posledních minutách pořádně tečou nervy. Marco Ilaimaharitra fauloval na vlastní polovině a daroval soupeři přímý kop v blízkosti pokutového území.

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Gaëtan Hendrickx, přichází Mamadou Fall.