Tappara – Storhamar 6:1 (kon.) | JYP – Plzeň 2:6 (kon.) | Djurgården – Třinec 3:4 (kon.)
Norimberk – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Zug – Eisbären 6:1 (kon.) | Lugano – Banská Bystrica 4:1 (kon.)
Rouen – Kärpät 2:4 (kon.)
Les Dragons de Rouen
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Kärpät Oulu
Pátek 07.09.2018, 20:00Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Domácí celek se v zápas dostal do dvoubrankového vedení, a pak se ale čtyřikrát po sobě prosadil hostující celek, který nakonec vyhrává tento duel 4:2. Kromě gólových situací jsme mnoho velkých šancí neviděli. Kärpät by střelecky aktivnější 28:17, a tak vyhrává. (22:27:24)

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.
    58:17 Nicklas LASU - 2:4

58:17
    Kärpät Oulu právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení. Střelou do prázdné branky se prosazuje NICKLAS LASU. Asistence: Jasper Lindsten.

58:08
    Oddechový čas pro domácí.

58:08
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Miska Humaloja – 2 min., vysoká hůl).

57:36
    Oulu vyhodilo přes všechny čáry, domácí hrají bez brankáře. Rouen se pokouší vyrovnat.

56:11
    Hostující celek hraje zodpovědně, vede o jednu branku, nyní nedává domácím mnoho prostoru.

55:22
    Langlais se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil končí mimo branku.

55:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek se pokouší vyrovnat, ale nemá už mnoho času.

54:30
    Hostující celek ve druhé třetině otočit skóre, a tak se dostal do vedení. Oulu míří za výhrou.

54:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry,

52:09
    Oulu vhazovalo ve svém obranném pásmu, ale vyhrálo puk, a tak se dostalo do zakončení. Pantarič byl pozorný a dokázal si poradit se střelou od modré čáry.

51:14
    Hostujíc celek se dostal do útočného pásma, ale nedokázal se propracovat do zakončení.

50:48
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, přesilovku hraje domácí mužstvo.

49:50
    Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Taneli Ronkainen – 2 min., krosček).

49:15
    23:31, tak vypadá statistika střel na branku.

48:48
    Po krátké přestávce se pokračuje dál.

48:22
    Sledujeme rychlý hokej, hostující brankář přerušuje hru. Komerční přestávka.

47:51
    Anthony Guttig se propracoval do předbrankové pozice, jeho rána však byla zblokovaná.

46:50
    Domácí hrají v oslabení, ale zvládají to výborně, hosté se nemohou stabilněji dostat před branku.

45:16
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Florian Čakiašvili – 2 min., hákování).

45:10
    Sailio se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.

44:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy, gólmani mnoho práce nemají.

43:32
    Kärpät se snaží hrát aktivně, ale domácí Les Dragors se brání bez problémů.

42:35
    Vehviläinen byl pozorný a dokázal si poradit se střelou od modré čáry. Hostující celek se pokouší navýšit vedení.

42:05
    Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.

41:00
    Úvodní minuta hry je pryč, Ronkainen zakončoval z dobré pozice, jeho projektil však pokryl brankář.

40:27
    Kärpät hraje přesilovou hru, hostující celek se musí bránit tlaku soupeře.

40:01
    Třetí třetina začíná.

40:01

Ve druhé třetině hostující celek dvěma góly otočil průběh hry. Nejprve Alesi Heponiemi vyrovnal, a pak Oulu do vedení poslal Nicklas Lasu. Domácí celek přišel o dobře rozehraný zápas a má třetí třetinu na to, aby se zkusil vrátit do hry.

40:00

39:36
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Florian Čakiašvili – 2 min., držení).

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:43
    Hostující celek dostal kotouč do branky, ale hra byla přerušená dříve, než puk přešel brankovou čáru.

38:28

37:48
    Lasu jel sám na brankáře, ale nedokázal prostřelit brankáře domácího celku. Pantarič své spoluhráče podržel.

37:00
    Probíhají poslední minuty hry ve druhé třetině.

36:14
    Kupari se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil končí mimo.

35:55
    Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

35:03
    Dostáváme se do finální části druhé třetiny, hostující celek otočil skóre.

34:06
    Ikonen vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho projektil napříč brankovištěm nikdo netečoval.
    32:26 Nicklas LASU - 2:3

32:26
    Přesilovka je využitá, hostující celek se dostává do vedení. Výborně to udělal Krištof, který posílil kotouč před branku, kde byl NICKLAS LASU. Jeho zakončení nedokázal brankář zachytit, a tak se Oulu dostává do vedení. Asistence: Michal Krištof.

31:37
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Michel Miklík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

30:01
    Za vyrovnaného stavu se dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase. Momentálně se zejména hraje v neutrální zóně.
    28:49 Aleksi HEPONIEMI - 2:2

28:49
    Je vyrovnáno. Hostující celek se dokázal prosadit z hranice brankoviště. Mäkelä výborně přihrával před branku, kde byl zcela volný ALEKSI HEPONIEMI. A ten usměrnil kotouč do branky. Asistence: Rasmus Kupari, Aleksi Mäkelä.

27:30
    Hostující celek rozehrává od své branky, Heshka nedokázal přihrát přesněji spoluhráči.

24:53
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

24:00
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Rouenu.

22:30
    Domácí rozehrávají od své branky, mají optickou převahu, ale nemohou se dostat do vyložených střeleckých pozic.

21:44
    Pantarič byl pozorný a nenechal se překonat střelou od modré čáry.

21:05
    Hraje se zejména ve středním pásmu.

20:30
    Zápas pokračuje druhou třetinou, sledujeme rychlý hokej, který se přelévá ze strany na stranu.

20:01

Tři branky jsme viděli v první třetině. Domácí tým se dostal do dvoubrankového vedení. Následně se prosadil hostující celek, který se rychle dokázal dostat do zápasu. Rozdíl mezi oběma týmy je jeden gól. Zbytek zápasu slibuje zajímavý hokej.

20:00

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
    18:35 Vile LESKINEN - 2:1

18:35
    Bleskově je sníženo na rozdíl jediné
    branky. Lasu vyslal výbornou přihrávku na druhou stranu útočného pásma, kde byl volný VILE LESKINEN. Jeho rána propadla brankáři až za brankou čáru. Asistence: Nicklas Lasu, Shaun Heshka.
    18:15 Michel MIKLÍK - 2:0

18:15
    Rouen právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení. Po rychlé akci se prosazuje obranou zapomenutý MICHEL MIKLÍK. Asistence: Nicolas Deschamps a Anthony Guttig.

17:36
    Les Dragons vybojovali vhazování v útočném pásmu.

17:09
    Po krátké komerční přestávce hra pokračuje dál. Rouen vede o jednu branku a hraje dál aktivně. Oulu se musí bránit.

16:18
    V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina. Domácí celek, který vede, hraje aktivně, ale nemůže se dostat do dalších velkých šancí.

15:16
    Pantarič byl pozorný a dokázal si poradit s tvrdou střelou, kterou vyslal Niemelä od modré čáry.

13:10
    Sledujeme rychlý hokej, hraje se zejména ve středním pásmu, Hakanpää to zkoušel individuálně, ale jeho projektil byl zblokovaný.

11:50
    Převahu má domácí mužstvo, které se však nemůže dostat do střelecké pozice.

11:19
    Čakiašvili rozehrává od své branky, nikam se nežene, čeká na dobré najetí od spoluhráčů.

10:54
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek má převahu, ale nemůže se dostat do výraznější šance.

09:05
    Komerční přestávka.

08:24
    Oba týmy střídají, do hra přicházejí odpočinutí hráči,

08:00
    Vyloučený hráč se vrací do hry, domácí celek pokračuje v aktivní hře.

07:41
    Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.

06:47
    Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Jani Hakanpää – 2 min., vražení na hrazení + 2 min., vražení na hrazení).

05:59
    Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Aleksi Mäkelä – 2 min., nedovolené bránění).
    04:08 Nicalas RITZ - 1:0

04:08
    Domácí celek se dostává do vedení. Jeden z hráčů vypálil od modré čáry a před brankou výborně mimo dosah brankáře tečoval NICALAS RITZ. Asistence: Aleardi Alexander.

03:27
    Sledujeme rychlý hokej, nyní musel zasahovat hostující brankář Vehviläinen, který si poradil se střelou soupeře.

01:17
    Domácí celek začal aktivně, hostující celek se musí bránit tlaku soupeře.

00:01

Les Dragons de Rouen: Pantarič (Papillon) – Čakiašvili, Roy, Brodeur, Makinen, Dusseau, Langlais, Msumbu, Cantagallo – Deschamps, Guttig, Miklík – Bedin, Ritz, Aleardi – Lampérier, Koivisto, Thinel – Reynaud, Colotti, Nesa

Kärpät Oulu: Vehviläinen (Rynnäs) – Ohtamma, Heshka, Kukkonen, Niemelä, Kivihalme, Hakanpää, Ronkainen, Mäkelä – Lindsten, Lasu, Leskinen – Pyörälä, Kupari, Heponiemi – Ikonen, Krištof, Koblížek – Sailio, Humaloja, Karvinen.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Les Dragons de Rouen a Kärpät Oulu

Les Dragons de Rouen úvodní dva zápasy ve skupině F nezvládl. Nestačil na Oulu 0:4 a na Mountfield Hradec Králové 2:3. Trefili se Ritz a Guttig. V tabulce je poslední.

Kärpät Oulu vyhrál oba zápasy. Rouen porazil 4:0 (Sailio, Kivihanle, Kikkonen a Pyorala). Zápas s Norimberkem nabídl hodně branek a fanoušci Oulu se bavili. Jejich tým vyhrál nad německým soupeřem 9:3, hned šest gólů přinesla druhá třetina. V tabulce je na prvním místě se skóre 13:3 a šesti body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Ritz (Alexander), 19. Miklík (Deschamps, Guttig) – 19. Leskinen (Lasu, Heshka), 29. Heponiemi (Kupari, Mäkelä), 33. Lasu (Krištof), 59. Lasu (Lindsten)

Rozhodčí: Sticker, Ermecq – Douchy, Constantineau