Kazachstán – Slovinsko 0:0 (kon.) | Litva – Gruzie 0:0 (kon.) | Malta – Belgie 0:4 (kon.)
Bosna – Švýcarsko 3:0 (kon.) | Dánsko – Finsko 2:0 (kon.) | Polsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Ukrajina – Lotyšsko 3:2 (kon.) | Turecko – Kypr 4:0 (kon.) | Rakousko – Arménie 2:1 (kon.)
Srbsko – S. Makedonie 2:1 (kon.) | Bulharsko – Francie 0:1 (kon.) | Švédsko – Maďarsko 1:0 (kon.)
Kosovo – Irsko 1:1 (kon.) | Wales – Lichtenštejnsko 2:1 (kon.) | Portugalsko – Rumunsko 1:2 (kon.)
Kosovo
1:1 (0:0)
Irsko
Pátek 07.09.2018, 19:00 • Olympic Stadium Adem Jashari (Mitrovica) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:53:08)

Sledovali jsme utkání mezi Kosovem a Irskem, který končí remízou 1:1. Nejprve se v 64.minutě prosadil Hasani, jenže v 82.minutě vyrovnal hostující Curtis. To vyhovuje především Irům, kteří si udrží druhou příčku, která znamená baráž. Kosovo to už bude mít těžké, aby se dostalo na barážovou příčku.

90+3

90+1
    Irové zatápí pod kotlem. Domácí Kosovo ještě čeká perné dvě minuty.

90
    Český rozhodčí Ardeleanu se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Daku (Kosovo).

88
    Smakiqi dlouze rozehrává. Kosovu asi stačí remíza.

87
    Kosovo se brání všemi dostupnými prostředky.

86
    Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Hasani, přichází Daku.

85
    Rohový kop pro hostující Iry, kteří jsou najednou polití živou vodou. Co dělá psychika, to je někdy zajímavé.
    84.

84
    Žlutou kartu dostává Shabani (Kosovo).
    83. CURTIS - 1:1

83
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je RONAN CURTIS, který se krásnou ranou z hranice pokutového území trefuje přesně k levé tyči. Smakiqi neměl nárok, aby střelu alespoň vyrazil na rohový kop.