D. Benešov – Vyškov 2:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Hulín 5:1 (kon.) | Rýmařov – Líšeň 1:8 (kon.)
Uh. Brod – Val. Meziříčí 0:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:0 (0:0)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 22.09.2018, 15:30 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Utkání mezi domácím Uherským Brodem a Valašským Meziříčí je za námi. Ačkoliv byli domácí po celou dobu aktivnějším týmem, tak se jim branku vstřelit nepodařilo. Pro hosty může být dnešní remíza povzbuzení do dalších zápasů. (17:52:19)

90+3

90+1
    V závěrečných minutách jsou překvapivě usazeni na útočné polovině hráči Valašského Meziříčí.

87
    Teď se domácí dostali do zakončení, ale brankáře Michuta nijak neohrozili. Hostující gólman bude odkopávat od své branky.

79
    Do konce utkání nám zbývá něco málo přes deset minut a na světelné tabuli vidíme stále pouze dvě nuly. Domácí drží balon, ale nutno podotknout, že hráči Valašského Meziříčí velmi dobře brání svého soupeře.

78
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šichor, přichází Gajdoš.

73
    V utkání mezi Uherským Brodem a Valašským Meziříčí stále platí bezbranková remíza. Pokud by se povedlo odvést hostujícímu celku alespoň jeden bod, byla by to pro něj taková malá výhra.

68
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Matyáš.

67
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Dolina.

64
    Je za námi hodina hry a diváci v Uherském Brodě se stále nedočkali vstřelené branky. V posledních minutách se hraje zejména ve středu hřiště.

60
    Žlutou kartu obdržel Šimon Chwaszcz.

52
    Ani ve druhém poločase se nic nezměnilo a domácí stále tlačí. Hosté poctivě brání.

46

Je za námi první poločas utkání mezi Uherským Brodem a Valašským Meziříčím. Lepším týmem byl jednoznačně domácí tým, který hosty pustil na svoji polovinu jen sporadicky. Domácí si vytvořili jen pár slibných příležitostí, ovšem brankáře Michuta nepřekonali ani jednou.

45+1

38
    Ačkoliv je domácí tým aktivnější, tak se diváci v Uherském Brodě zatím branky nedočkali. Do konce prvního poločasu zbývá ještě několik minut.

33
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Výmola, přichází Furmánek.

31
    Střela jednoho z domácích hráčů skončila mimo tři tyče, a tak bude od své branky odkopávat brankář Michut.
    26. Nastřelené břevno v ofsajdovém postavení.