Waasland-Beveren – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Mouscron 0:0 (kon.)
Sint-Truiden – Antverpy 2:0 (kon.)
Sint-Truiden VV
2:0 (0:0)
Royal Antverpy
Sobota 22.09.2018, 20:30 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 8. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost a dobrou noc. (22:32:12)

Statistiky utkání

Držení míče: 49 % : 51 %
    Střely na branku: 5:3
    Střely mimo: 7:6
    Rohy: 3:9
    Fauly: 15:12

Zápas se končí možná trochu překvapivým výsledkem. Domácí Saint-Truiden vyhrává nad Antverpami 2:0 a ty jsou poprvé v sezóně poraženy. Hrál se hodně urputný fotbal, hlavně v prvním poločase nebylo mnoho šancí, výjimkou byla Refaelova střela z dálky. Domácím se povedl nástup du druhé půle, ve 48. minutě se prosadil pěkným obstřelem Casper De Norre. Poté se zbytek utkání odehrál ve znamení snahy Antverp o vyrovnání, ale většinou vše končilo jen centry, se kterými si domácí uměli poradit. Vyrovnání mohlo přijít v první minutě nastaveného času, ovšem Acheampongův nedůrazný volej Steppe chytil. A o minutu později už bylo o vítězi jasno, gól totiž vstřelil střídající Dajči Kamada.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Yohan Boli, přichází Mohamed Buya Turay.
    90+2. Dajči KAMADA - 2:0

90+2
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, tři body zůstanou v Saint-Truidenu! O pojistku se právě postaral DAJČI KAMADA, který vstřelil první gól ve svém prvním zápase za Truiden. Dostal přihrávku od Kotyshce, naznačením obelstil brankáře Bolata a pak míč vstřelil do prázdné branky. Asistence: Casper De Norre.

90+1
    Kenny Steppe byl ve střehu a předvedl důležitý zákrok proti střele Williama Owusa Acheamponga z voleje.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Další brejk v podání Truidenu táhl Wataru Endo, ani on ale nedokázal definitivně rozhodnout.

89
    S rohovým kopem si Antverpy bez problému poradily.

89
    Zpoza vápna pálil nebezpečně Samuel Asamoah, hosté jeho ránu srazili na rohový kop.

88
    Kenny Steppe předvedl jistý zákrok, když chytil centrovaný míč z pravé strany.

87
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Pol García, přichází Sascha Kotysch.

86
    Antverpy se snaží ještě stupňovat svůj tlak, domácí se ho snaží rozkouskovat a střídají.

85
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Jonathan Bolingi, přichází Amara Baby.

84
    Jelle Van Damme sice protestuje, ale není mu to nic platné. Autové vhazování připadne domácím.

83
    Domácí zkusili z brejku vstřelit druhou branku, ale úspěšní nebyli. TO by musel Jordan Botaka mířit přesněji.