Minnesota – Colorado 7:0 (kon.) | Buffalo – Toronto 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 5:2 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 6:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
San Jose – Vegas 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – St. Louis 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:3 (kon.)

Zdeno Chára (BOS) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:23
    Peter Cehlárik (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:25 (04:29:53)

1. Jevgenij Svečnikov (DET) 1+0
    2. Steven Kampfer (BOS) 0+2
    3. Lee Stempniak (BOS) 0+2

Detroit odehrál proti Bostonu v zápase dvou týmů z Originální šestky slušné utkání, a přestože promarnil ve třetí části dvoubrankové vedení, v prodloužení rozhodl o výhře Red Wings útočník Jevgenij Svečnikov. Skvělý zápas odehrál v domácím dresu český útočník Filip Zadina, který otevřel skóre v přesilové hře. Konečné skóre. Detroit Red Wings 4 Boston Bruins 3.

61:42 Jevgenij SVEČNIKOV - 4:3

61:42
    Detroit právě vstřelil branku!
    JEVGENIJ SVEČNIKOV si najel před bránou na přihrávku Lukea Glendeninga a z blízkosti překonal Zanea McIntyrea! Detroit vítězí po prodloužení 4:3 a zůstává v přípravě stoprocentní. Asistence: Luke Glendening.

61:28
    Libor Šulák se ocitl u levé tyče ve slibné brankové příležitosti, jenže bránu Bostonu z blízkosti minul!

60:49
    Dennis Cholowski v levém kruhu vypálil s příklepem a Zane McIntyre první střelu prodloužení vyrazil.

60:01

Zápas dvou týmů z Originální šestky během šedesáti minut vítěze nepřinesl, a tak nás čeká prodloužení. Po třetí třetině. Detroit Red Wings 3 Boston Bruins 3.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:30
    Joseph Veleno mohl rozhodnout v závěru zápasu v oslabení, jeho pokus z vrcholu levého kruhu ale minul bránu a Zane McIntyre zasahovat nemusel.

56:16
    Zdeno Chára v prostoru mezi pravým kruhem a modrou čárou napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která Jimmyho Howarda pořádně štípla, puk ale dokázal vyrazit mimo.

56:00
    Peter Cehlárik dvakrát prudce vypálil a vzápětí na levém křídle také Zdeno Chára, Jimmy Howard ale všechny tři střely slovenských hokejistů zneškodnil a podržel tým!

54:47
    Michael Rasmussen byl navíc vyloučen za držení, takže Boston bude pokračovat v početní převaze!

54:47
    Bruins právě vstřelili branku!
    AXEL ANDERSSON se prosazuje po přihrávce Zdena Cháry a během přesilové hry vyrovnává na 3:3! Poslední vyloučení přišlo Red Wings hodně draho a utkání spěje k prodloužení. Asistence: Zdeno Chára a Lee Stempniak.

54:00
    Peter Cehlárik vzápětí vystřelil na vrcholu levého kruhu, jeho pokus ale pro změnu bránu Red Wings minul.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Zadina (Kronwall, Veleno), 18. Cholowski (Nyquist, McIlrath), 41. Saarijarvi (Rasmussen, Glendening), 62. Svečnikov (Glendening) – 7. Hughes (Kampfer, Stempniak), 45. Winnik (Bakoš, Kampfer), 55. Andersson (Chára, Stempniak)

Detroit Red Wings: Howard (Sateri) – Kronwall (A), Saarijarvi, Šulák, Hicketts, Cholowski, McIlrath – Nyquist (A), Veleno, Zadina – Rasmussen, Glendening (A), Helm – Smith, Turgeon, Svečnikov – Terry, Camper, Witkowski. Hlavní trenér: Jeff Blashill.
    Boston Bruins: McIntyre (Vladař) – Chára (C), Andersson, Johansson, Kampfer, Lauzon, Goloubef – Cehlárik, Krejčí (A), Heinen (A) – Hughes, Cave, Stempniak – Bakoš, Winnik, McNeil – Blidh, Pond, Senyshyn. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Jon McIsaac. Čároví: Mark Shewchyk, Andrew Smith

Diváci: 16855