Dukla Praha – Zlín | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Slovácko – Opava | 0:2 (kon.) |
Liberec – Olomouc | 3:0 (kon.) |
Třinec – Jihlava | 1:2 (kon.) | | | Chrudim – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Prostějov – Pardubice | 2:2 (kon.) |
West Ham – Manchester Utd. | 3:1 (kon.) | | | Arsenal – Watford | 2:0 (kon.) | | | Everton – Fulham | 3:0 (kon.) |
Huddersfield Town – Tottenham | 0:2 (kon.) | | | Manchester City – Brighton | 2:0 (kon.) | | | Newcastle – Leicester | 0:2 (kon.) |
Wolverhampton – Southampton | 2:0 (kon.) | | | Chelsea – Liverpool | 1:1 (kon.) |
Real Sociedad – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Barcelona – Ath. Bilbao | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Sevilla | 1:3 (kon.) |
Real Madrid – Atlético | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – RB Lipsko | 1:2 (kon.) | | | Norimberk – Düsseldorf | 3:0 (kon.) | | | Schalke – Mohuč | 1:0 (kon.) |
Stuttgart – W. Brémy | 2:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Mönchengladbach | 2:2 (kon.) | | | Leverkusen – Dortmund | 2:4 (kon.) |
AS Řím – Lazio | 3:1 (kon.) | | | Juventus – Neapol | 3:1 (kon.) | | | Inter – Cagliari | 2:0 (kon.) |
Nice – PSG | 0:3 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 0:1 (kon.) | | | Caen – Amiens | 1:0 (kon.) |
Lyon – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Remeš – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Štrasburk – Dijon | 3:0 (kon.) |
Sereď – Nitra | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Žilina | 1:2 (kon.) |
Podbrezová – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – Ružomberok | 2:2 (kon.) | | | Senica – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Jablonec – Plzeň | 2:4 (kon.) |
Olympia Radotín – Karlovy Vary | 1:0 (kon.) | | | Vltavín – Benešov | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Jirny | 3:0 (kon.) |
Domažlice – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Ústí n/O – Štěchovice | 3:0 (kon.) |
Petřkovice – Vrchovina | 5:1 (kon.) | | | Hodonín – Rýmařov | 3:1 (kon.) | | | Líšeň – Frýdek-Místek | 4:2 (kon.) |
Vyškov – Kroměříž | 0:0 (kon.) |
Příbram – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) |
Dukla Praha – Ostrava | 1:4 (kon.) |
Příbram – Olomouc | 1:1 (6:7 po pen.) | | | Slavia – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 7:1 (kon.) |
Dukla Praha – Ostrava | 0:4 (kon.) |
KFC Komárno – Lipany | 4:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – Lok. Košice | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Prešov | 1:0 (kon.) |
Bardejov – B. Bystrica | 1:2 (kon.) |
Breda – Eindhoven | 0:2 (kon.) | | | Heerenveen – Den Haag | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Venlo | 1:0 (kon.) |
Sittard – Ajax | 0:2 (kon.) |
Genk – Waregem | 4:0 (kon.) | | | Charleroi – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Waasland-Beveren | 0:3 (kon.) |
Club Brugge – Cercle Brugge | 4:0 (kon.) |
Moreirense – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Rio Ave – Boavista | 2:1 (kon.) | | | Sporting – Marítimo | 2:0 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 1:4 (kon.) | | | Admira – Rheindorf Altach | 2:4 (kon.) | | | Rapid – St. Pölten | 0:2 (kon.) |
Ural – Arsenal Tula | 2:1 (kon.) | | | Ufa – Jenisej | 2:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Groznyj | 2:0 (kon.) |
Piast Gliwice – Zabrze | 1:0 (kon.) | | | Zagłębie – Pogoň | 0:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Korona | 0:1 (kon.) |
Tomáš Suchánek
Branky:
37. Tichý, 57. Abena
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 10:4.
Rozhodčí: Benedikt – Urban, Vrchota
Diváci:
Karty: 80. Eichler (VLT)
Neproměněná penalta: 79. Tichý (VLT), brankář Tetour zneškodnil
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 10:4.
Loko Vltavín:
Štorc – Rada, Abena, Veselý, Šípek, Schindler, Láncz, Pozníček, Maione, Vieira, Tichý.
Náhradníci: Pulda – Novák, Eichler, Špaček, Mysliveček. Trenér: Frýdek
Trenér:
FK Benešov: Tetour – Vosáhlo, Pedro, Zákostelský, Engelmann, Čapek, Švantner, Vrňák, Srb, Brokeš, Balata L.
Náhradníci: Rotbauer – Rataj, Filip, Procházka, Turek, Laštovka, Balata V. Trenér: Slepička
Trenér:
Náhradníci: Pulda – Novák, Eichler, Špaček, Mysliveček. Trenér: Frýdek
Trenér:
FK Benešov: Tetour – Vosáhlo, Pedro, Zákostelský, Engelmann, Čapek, Švantner, Vrňák, Srb, Brokeš, Balata L.
Náhradníci: Rotbauer – Rataj, Filip, Procházka, Turek, Laštovka, Balata V. Trenér: Slepička
Trenér:
Rozhodčí: Benedikt – Urban, Vrchota
Diváci:
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Procházka.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Balata L., přichází Balata V.