Lok. Moskva – Schalke 0:1 (kon.) | PSG – CZ Bělehrad 6:1 (kon.) | Atlético – Club Brugge 3:1 (kon.)
Dortmund – Monaco 3:0 (kon.) | Porto – Galatasaray 1:0 (kon.) | Neapol – Liverpool 1:0 (kon.)
Eindhoven – Inter 1:2 (kon.) | Tottenham – Barcelona 2:4 (kon.)
PSV Eindhoven
1:2 (1:1)
Inter Milán
Středa 03.10.2018, 21:00 • Philips Stadion, Eindhoven, Nizozemsko • Liga mistrů • Skupina B

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:00:19)

Dnešní utkání končí vítězstvím italského Interu, který tak směle nakročil k postupu ze skupiny, i s ohledem na výsledek souběžně hraného utkání této skupiny (Tottenham – Barcelona 2 : 4). Po druhém zápase má tak Inter plný počet bodů, stejně, jako Barcelona, naopak PSV i Tottenham jsou bez bodu.
    Utkání v Eindhovenu nezačalo pro PSV špatně, domácí šli zásluhou Rosaria ve 27. minutě do vedení, ale dobře hrajícímu Interu se podařilo ještě do přestávky srovnat zásluhou parádní trefy Nainggolana. Přesně po hodině hry pak strhl vedení na italskou stranu Icardi a tento stav vydržel až do konce. V závěru zápasu byla znát na domácích obrovská křeč, nic se nedařilo, vyrovnání bylo absolutně nereálné v tomto rozpoložení.

90+4

Zákroky brankáře PSV Zoeta – 6.

Zákroky brankáře Interu Handanoviće – 3.

90+3
    V předposlední nastavené minutě rohový kop pro Inter, který s jeho rozehráním pochopitelně spěchat nebude.

90+2
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, čas se tak domácím hodně rychle krátí.

90+1
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonio Candreva.

90
    Ne, na polovině Interu je to, z pohledu PSV, poměrně žalostné... domácí nejsou schopni přesně přihrát k vápnu, nedej bože odcentrovat.

89
    Napadající Hirving Lozano (Eindhoven) donutil Brozoviće k chybě a k míči se dostává PSV.

88
    Fotbalisté Interu s míčem daleko na polovině soupeře, to je stav, který jim samozřejmě vyhovuje, jen tam míč na svých kopačkách udržet co nejdéle.

87
    Další volný kop domácích rozehrál Hirving Lozano, ale jeho centr odvrací hlavou bránící Mauro Icardi.

86
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Borja Valero.

86
    Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Inter Milán).

84
    Defenziva Interu zapracovala naprosto spolehlivě, domácí se do zakončení vůbec nedostali, po volném kopu.

83
    Stefan de Vrij (Inter) fauluje na vlastní polovině, u pravého rohového praporku (z pohledu hostů).

82
    Matteo Politano (Inter) v ofsajdu, míč získávají domácí.

80
    Je před námi zhruba posledních deset minut, běhžm nichž se budou domácí snažit alespoň vyrovnat.