Olomouc – Maribor 4:1 (kon.) | Žilina – Montpellier 1:5 (kon.)
4:1 (1:1)
NK Maribor
Středa 03.10.2018, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • UEFA Youth League

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:57:19)

Sledovali jsme první zápas UEFA YOUTH LEAGUE mezi Olomoucí a Mariborem, který končí drtivým vítězstvím domácího celku 4:1. Jako první se prosadil domácí Galus, jenže v 43.minutě snížil Žugelj. Druhý poločas opět patřil domácím, jenže mnohem dominantněji. Přidali tři branky mezi 56.-63.minutou, kdy se prosadili Zmrzlý, Matoušek a Zlatohlávek. Mužem utkání je Tom Zlatohlávek, který vstřelil branku a na další dvě přihrál. Sigma od začátku do konce byla lepší, jenom Žugelj se s nimi mohl měřit. Uvidíme, zda Olomouc potvrdí tento výkon ve Slovinsku, kde by to mělo být potvrzení tohoto skvělého výsledku.

90+5

90+4
    Volný přímý kop Martinčiče byl mizerně zahrán, protože skončil snad v patnácté řadě tribuny za bránou Trefila.

90+3
    Žlutou kartu dostává Langer (SK Sigma Olomouc).

90+2
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Raab, přichází Machala.

90+1
    Další rohový kop pro Sigmu, která již slaví. Trenér Janotka bude naposled střídat.

90
    Rozhodčí Lukjancukas se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Grečmal.

88
    Domácí trenér Janotka bude podruhé v utkání střídat.

87
    Ani z volného přímého kopu se slovinští hráči neprosadili. Kapitán David je zkrátka fenomenální!

86
    Zápas se již dohrává. Sigma si hlídá své tříbrankové vedení a Maribor působí odevzdaně.

85
    Nepřesná střela Langera končí mimo bránu. I tenhle domácí hráč se dostal alespoň k zakončení.

84
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Žugelj, přichází Vipotnik.

83
    Dnešní utkání sleduje 1950 diváků. Opravdu neskutečná návštěva na zápas dorostu Sigmy, která předvádí jeden z nejlepších výkonů v jejich životě.

82
    Parádní akce Matouška! Ten se dostal do pokutového území, kde poslal na zem Koblara. Naneštěstí lehce upadl a jeho střela končí těsně vedle levé tyče!

81
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Galus, přichází Langer.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a domácí si pevně hlídají své tučné vedení.

Ondřej Klos

Branky: 37. Galus, 56. Zmrzlý, 62. Matoušek, 63. Zlatohlávek – 43. Žugelj

Karty:   34. Grygar (OLO), 58. Zlatohlávek (OLO), 90+3. Langer (OLO) – 30. Kolmanič (MAR)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:12.
    SK Sigma Olomouc: Trefil – Beňa, Zima, David (C), Diblík – Zmrzlý, Grygar, Zlatohlávek – Galus (81. Langer), Raab (90+2. Machala), Matoušek (89. Grečmal)
    Náhradníci: Obzina – Grečmal, Kratochvíl, Kubáč, Langer, Machala, Vybíral

NK Maribor: Jurca – Verbič, Koblar, Maher (C), Slamberger – Freser (73. Martinčič), Mutavčič – Kolmanič, Cener (68. Kotnik), Zugelj (84. Vipotnik)– Matko
    Náhradníci: Bajrič – Dzankič, Kotnik, Martinič, Pirtovsek, Strah, Vipotnik

Rozhodčí: Manfredas Lukjancukas M. (LTU)- Vladimír Gerasimov (LTU), Nangirdas Mirauskas (LTU), Jan Machálek (CZE)