Liberec – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Příbram – Jablonec 2:5 (kon.) | Plzeň – Teplice 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Slavia 0:3 (kon.)
FK Příbram
2:5 (0:2)
FK Jablonec
Pondělí 08.10.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 11. kolo

Je dobojováno! Utkání dvou týmů, které v posledních týdnech neměly vůbec dobrou formu, končí vítězstvím Jablonce 5:2. Severočeši si odnesli do druhé půle náskok 2:0, pár desítek vteřin po změně stran sice inkasovali, ale rychle na to zareagovali dalšími dvěma góly. Posléze našli odpověď i na další snížení a po čtyřech porážkách mohou zase slavit. (14:58:50)

90+2

90+1
    Další domácí ofsajd. O tříbodové výhře pro Jablonec už nemůže být sebemenší pochyb.

90
    Právě hostující strážce branky může po jedné z nepřesností vykopávat. A zároveň i pošetřit pár vteřinek.

89
    Jablonečtí se zatáhli do obranného bloku. Domácí si s tím dlouho nevěděli rady a kombinovali hodně daleko od Richterovy brány.

88
    Znovu si jeden ze svěřenců Marka Nikla nepohlídal své postavení a vystavil se do postavení mimo hru.

86
    Po delší kombinaci na vlastní půlce navíc přichází ofsajd a rozehrávka Jablonce.

84
    Rychlá odpověď na domácí snížení asi tento zápas definitivně rozhodla. Příbrami už moc času na zdramatizování nezbývá.

82
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jak domácí jiskra naděje zažehla, tak zase rychle zhasla. Hostům stačilo po rozehrávce ze středového kruhu jen pár přihrávek, k tomu aby se zrodil jejich pátý přesný zásah.

81
    Příbram právě vstřelila branku!
    Defenziva Jablonce nepustila soupeře k hlavičce na branku. Po chvilce se míče ale jeden z domácích opřel a Richter se po něm natahoval marně.

80
    Zhruba deset minut před koncem budou domácí zahrávat svůj druhý rohový kop.

79
    Držení míče: 43% – 57%.

78
    Zpět od útočné fáze může domácím pomoct odpískaný faul nedaleko od půlící čáry.

77
    Příbram se dostala až k pokutovému území, pak ale zařadila zpátečku a vrátila se o dobrých padesát metrů.

76
    Přetažený centr z pravé strany v podání Jablonce. Míč nakonec skončil v autu a zpět ho pošle Beran.

75
    Ofsajd Příbrami.

73
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, o žádném větším ohrožení brankářů se ale mluvit nedá.

71
    Další úspěšný zákrok pro hostujícího gólmana, od něhož začíná nový útok Jablonce.

70
    A to samé zase z druhé strany. Předcházel tomu neúspěšný centr jednoho z hostů.

68
    Domácí akce k ničemu kloudnému nevedla, rozehrávat tentokrát bude Adam Richter.

67
    Odkop od příbramské brány.

65
    Třetí gól v rámci druhého poločasu. Podruhé se radují hosté, kteří odskakují již do tříbrankového vedení.

65
    Faul u půlící čáry od hostujícího týmu. Další starosti pro jabloneckou obranu z něj ale nevzešly.

64
    Richter musel vytáhnout míč na rohový kop, po kterém čelil ještě jedné střele, ale ani tu do sítě nepustil.

63
    Domácí vytáhli presink proti soupeřově autu z nevýhodné pozice a získali standardní situaci.

62
    Rychlý posun vpřed od Příbrami trochu zazdil nepřesný centr z levé strany, po kterém naopak vhazují Severočeši.

60
    Po menší odmlce o sobě dali vědět i domácí, kteří si vyměnili několik přihrávek před pokutovým územím, ale střela ze střední vzdálenosti skončila jen u připraveného Richtera.

58
    Po autu si jeden z hostů došel pro faul. Následoval centr do pokutového území a jedna z mnoha nepřesných střel.

57
    Svěřenci Josefa Justa se přesunuli z levého praporku až k pravé autové čáře, kde získali aspoň vhazování.

56
    Rychlá akce Jablonce po pravém kraji hřiště. Beran zasahovat nemusel, ale se svými kolegy ještě bude muset bránit rohový kop.

55
    Chvíli po příbramské rozehrávce přišel nedovolený zákrok v podání jednoho z domácích. Z vlastní půlky rozehrávají hráči Jablonce.

53
    Hosté velmi dobře zareagovali na nepovedený vstup do druhého poločasu a rychle se vrátili do vedení o dva góly.

51
    I z něj se dokázali dostat ke střele. O přesném pokusu se však znovu mluvit nedá.

50
    Po Beranově odkopu se Severočeši znovu dostali k míči a vybojovali rohový kop.

49
    Jablonec okamžitě reagoval pěknou souhrou, která však vedla jen ke střele mimo tři tyče.

47
    Domácí během poločasové pauzy rozhodně nesložili zbraně a naopak vymysleli recept na rychlé snížení!

46
    O rozehrávku druhého poločasu se postarali hosté z Jablonce, kteří se prokombinovali až k šestnáctce, ale na ohrožení beranovy branky se už nezmohli.

46

Ondřej Lerch nenastavil ani minutu a poslal oba týmy do šaten. Mnohem blíže k ukončení série porážek je Jablonec, který po první poločas vede na hřišti Příbrami 2:0.

45

44
    Ti se i dostali do zakončení, které však postrádalo přesnost a třetí gól se z něj nestala.

42
    Od prvního gólu se Příbram prakticky do ničeho nedostala, i ve dvaačtyřicáté minutě kombinují hosté.

40
    Jablonečtí byli vytlačeni z blízkosti soupeřovy šestnáctky a časem se vrátili až k vlastnímu brankáři.

38
    Tentokrát si domácí obrana věděla rady a získala míč nějakých pětatřicet metrů od své branky.

37
    Hosté by rádi přidali i třetí trefu. Ta může přijít po rohovém kopu.

35
    Další útočná snaha Severočechů ale končí gólem, po kterém hostující fotbalisté vedou už o dvě branky.

34
    Obléhání domácího vápna končí dalším ofsajdem Jablonce.

32
    A o pár vteřin později se mává také na druhé straně, takže domácí se vrací do držení balónu.

31
    Ofsajd příbramských mladíků.

30
    Nic moc extra nebezpečného z toho nevzešlo, míč skončil v autu a zpět ho pošla brankář Richter.

29
    Jeden z hostů si pomohl faulem a daroval tím Příbrami poměrně zajímavý přímý kop.

27
    Jablonec se vrátil s míčem na vlastní půlku a v poklidu kombinoval. Daleko se pak ale nedostal.

25
    Přímočará domácí akce skončila centrem z levé strany. Po lehkém přiťuknutí přišla i střela, ale Beran zasahovat nemusel.

23
    Po autu z levé strany hosté u míče také dlouho nevydrželi, pokračuje se Richterovou rozehrávkou.

22
    Pokus o rychlou odpověď domácím nevyšel, po dlouhé přihrávce na pravou stranu skončil míč v držení soupeřů.

20
    Čekání na úvodní gól končí ve dvacáté minutě. Jako první skórují hráči Jablonce!

18
    Žádný z týmů teď není schopen na delší dobu podržet míč na kopačkách. Aktuálně se o to snaží Příbramští.

16
    Z hostujícího centru z levé strany resultuje jen odkop od Richterovy branky.

15
    Jenomže Příbramští se poměrně snadno ubránili a velmi rychle se přesunuli s míčem na útočnou polovinu.

14
    Další rohový kop pro Jablonec.

13
    Hra se trochu uklidnila, míč se pohybuje zejména okolo půlící čáry.

11
    A stejný výsledek měla i příbramská akce po pravém kraji hřiště.

9
    Příbramští to zkusili po levém křídle, ale míč jim utekl do autu, takže rozehrává Richter.

8
    S centrem zprava si domácí ale poradili a vzápětí si došli pro faul.

7
    První roh pro Jablonecké.

6
    Další akce Severočechů, jejichž střela Berana neohrozila. Rozehrává se od domácího brankáře.

5
    Po faulu uprostřed hrací plochy mohou hrát domácí.

4
    Jablonec se několika přihrávkami dostal až ke střele. Ta ale nebyla přesná a Beran nemusel zasahovat.

3
    Domácí jsou v prvních vteřinách aktivnější, další jejich akci ale zastavil ofsajd.

2
    Úvodní výkop zápasu obstarali hráči Příbrami.

1

1.FK Příbram: Beran – Petrlík, Duda, Soldát, Pecka, Keita, Polák, Lukavský, Klán, Polidar, Kodr (C).
    Náhradníci: Smrkovský – Belej, Vlček, Hloušek, Šíma.

FK Jablonec: Richter – Peřina, Bělina, Sobol, Breda, Janković, Bulíř, Pleštil, Horáček, Čvančara, Hajdo.
    Náhradníci: Vajner – Petržilka, Štěpánek, Dostál, Kozák, Haitl.

FK Jablonec

Aktuální forma Severočechů je ještě o něco horší, než je to u jejich dnešních soupeřů. Do sezóny sice vstoupili výhrou nad sousedním Libercem, ale z devíti dalších zápasů posbírali už jenom čtyři body za remízu s Mladou Boleslaví a výhru z Hradce Králové. Po ní Jablonec třikrát za sebou ani jednou neskóroval, od Slavia vyfasoval sedmičku a s Teplicemi a Bohemians padl 0:1. Proti Plzni se už Jablonec dvakrát prosadil, ale přesto prohrál 2:4. V tabulce mu patří až předposlední jedenáctá příčka, hůře na tom jsou už jenom České Budějovice.

1.FK Příbram

Domácí tým po prohře v prvním utkání nové sezóny šestkrát za sebou nenašel přemožitele, když třikrát zvítězil a třikrát remizoval. Poslední tři zápasy Středočechům ale vůbec nevyšly. Na hřišti pražské Sparty prohráli 1:2 a o jednu branku padli také s Mladou Boleslaví. Mnohem horší to bylo v předchozím kole, kdy Příbram zajížděla do Hradce Králové a odvezla si sedmigólový příděl. V tabulce české skupiny ji tak patří osmé místo.

Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu jedenáctého kola Juniorské ligy. Od třinácti hodin se můžeme těšit na utkání mezi Příbramí a Jabloncem!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.