Liberec – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Příbram – Jablonec 2:5 (kon.) | Plzeň – Teplice 0:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Slavia 0:3 (kon.)
FK Příbram
2:5 (0:2)
FK Jablonec
Pondělí 08.10.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 11. kolo

82
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jak domácí jiskra naděje zažehla, tak zase rychle zhasla. Hostům stačilo po rozehrávce ze středového kruhu jen pár přihrávek, k tomu aby se zrodil jejich pátý přesný zásah.

81
    Příbram právě vstřelila branku!
    Defenziva Jablonce nepustila soupeře k hlavičce na branku. Po chvilce se míče ale jeden z domácích opřel a Richter se po něm natahoval marně.

65
    Třetí gól v rámci druhého poločasu. Podruhé se radují hosté, kteří odskakují již do tříbrankového vedení.

53
    Hosté velmi dobře zareagovali na nepovedený vstup do druhého poločasu a rychle se vrátili do vedení o dva góly.

47
    Domácí během poločasové pauzy rozhodně nesložili zbraně a naopak vymysleli recept na rychlé snížení!

35
    Další útočná snaha Severočechů ale končí gólem, po kterém hostující fotbalisté vedou už o dvě branky.

20
    Čekání na úvodní gól končí ve dvacáté minutě. Jako první skórují hráči Jablonce!