Philadelphia – Colorado 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 5:4 (po pr.)
Vancouver – Washington 2:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Colorado Avalanche
Úterý 23.10.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:49:08)

Bodyčeky: 25:18

Je konec. Colorado dnes nakonec zvítězilo 4:1 a Flyers stále nevyhráli dva zápasy v řadě a nepředvádějí dobrou hru. Avalanche si tak po zásluze připisuje dva body.
    Už ve 4. minutě získali hosté první přesilovou hru, která byla využitá. MacKinnon to nejprve zkoušel, ovšem jeho pokus bekhendem vyrazil brankář Elliott, ovšem následně právě hostující hráč poslal přihrávku na slepo a přesně našel Rantanenta, který otevřel brankový účet. Následně tahali Flyers stále za kratší konec, ale Avalanche už branku nevstřelilo.
    Od začátku druhé periody měli více ze hry Flyers, kteří se dostávali do šancí a rozhodně vyhráli držení puku, ovšem gól nevstřelili a to ve 35. minutě potrestal Matt Nieto, který se dostal do zakončení po fantastické práci Calverta za bránou, a následně prostřelil Elliotta.
    Ve 43. minutě se po chybě Girouxa dostal do úniku Landeskog a dokázal si s ním zkušeně poradit, když bekhendem překonal Elliotta. O minutu později sice dal naději domácím Patrick, který parádně tečoval nahrávku Sanheima, ale i když si následně Flyers vytvořili tlak, tak všechny šance pohřbil v 59. minutě Rantanen, který využil velké chyby domácích a následně zakončil do prázdné brány.

59:33
    Hosté se vysvobodili ze svého pásma a Philadelphia pokračuje v sérii jedna výhra, jedna prohra.

59:19
    Travis Konecny to nyní zkoušel ještě z levé strany, ale Semjon Varlamov si připsal další zákrok.
    58:45 Mikko RANTANEN - 1:4

58:45
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Po buly přišla špatná přihrávka domácích a dopředu se tak dostal MIKKO RANTANEN, který neměl problém vystřelit gól do prázdné brány! Bez asistence.

Oddechový čas pro domácí.

58:38
    Travis Sanheim to zkusil od modré, ale jeho pokus letěl do výstroje Semjona Varlamova.

58:28
    A domácí se dostali do šance, ovšem kotouč skončil těsně vedle tyče.

58:17
    Domácí hrají v šesti!

57:46
    Posléze hosté vyhodili a následně dostal puk do pásma Voráček.

57:29
    Philadelphia se dostala do pásma soupeře, kde nyní bojuje o puk u mantinelu za bránu.

56:58
    Nához domácího hráče byl ztečován jen vedle brány soupeře.

56:28
    Tyson Barrie pálil od modré, ale domácí brankář opět připraven.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 44. Patrick (Sanheim, Voráček) – 4. Rantanen (MacKinnon, Landeskog), 35. Nieto (Calvert, Söderberg), 43. Landeskog, 59. Rantanen

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Simmonds (A), Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Laughton – Konecny, Weal, Lindblom – Weise, Lehterä, M. Raffl.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Kerfoot, Andrighetto – Calvert, Söderberg, Nieto – G. Bourque, Jost, Daňo.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton – Kory Nagy, Derek Nansen