Orange 20 – Nové Zámky 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HK Orange 20
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Úterý 30.10.2018, 17:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (20:02:40)

Je dobojováno! Svěřenci Ernesta Bokroše byli necelé dvě minuty od velkého překvapení. Nečekanou porážku Nových Zámků až v závěru zažehnal Štrauch, který dostal zápas do prodloužení. Ani v něm se nerozhodlo, takže následovaly nájezdy a v nich se jako jediný prosadil Filip Bajtek. Těžko říct, na které straně panuje větší spokojenost. Hosté si určitě přijeli pro tři body, naopak HK Orange bylo blízko první výhře v sezóně.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Mikron Nové Zámky.
    Autorem vítězné branky je FILIP BAJTEK.

5. série
    0:1
    Oliver Giertl udělal velký oblouk k levému mantinelu. Zakončení se ale nekonalo, Košarišťan mu puk hokejkou vypíchl.

5. série
    0:1
    Fábry mohl rozhodnout, ale Sklenár střelu z mezikruží vyrazil.

4. série
    0:1
    Košarišťan zavřel prostor mezi betony, kam posílal kotouč Kollár.

4. série
    0:1
    Ručkay neproměňuje.

3. série
    0:1
    Neuspěl ani Fafrák, takže Nové Zámky po třech sériích vedou 1:0.

3. série
    0:1
    Zbořil trefuje tyč!

2. série
    0:1
    Ani Havrila nepředvedl žádný blafák a zblízka narazil do Košarišťana.

2. série
    0:1
    Filip Bajtek si najížděl z levé strany a trefil skulinku mezi betony Juraje Sklenára!

1. série
    0:0
    René Svitana nevymýšlel nic složitého, v rychlosti vystřelil tahem z mezikruží nepřesně.

1. série
    0:0
    Rozhodnout tak musí až nájezdy. Jako první se rozjel hostující útočník Andreas Štrauch, jenž to zkusil bekhendovým blafákem a trefil pravou Sklenárovu tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Lukáš Lunter se mohl stát hrdinou. V posledních vteřinách nastavení se dostal do úniku, jenže svou střelou minul ze svého pohledu pravou tyč.

64:46
    Zbořil to vzal na sebe, protlačil se přes Švece až k bekhendové střele, kterou Sklenár zastavil.

64:05
    Fafrákovu přihrávku spoluhráč ve středovém kruhu nezachytil, puk skončil až už Košarišťana, který rychle rozehrává.

63:25
    Novozámečtí téměř bez přestávky drží kotouč, ale nemohou se pořádně usadit v útočném pásmu.

62:32
    Juraj Sklenár měl nějaké problémy s výstrojí, takže se chvíli nehrálo. Vše vyřešila bílá páska.

62:17
    Z velkého tlaku hostů rozhodnutí nepřišlo. Do akce naopak musel Košarišťan, jenž vyjel hodně daleko z branky, aby zamezil domácímu úniku.

62:00
    Zbořil zvolil před brankovištěm chytrou zadovku na Ručkaye, kterému střela moc nesedla a Sklenár nemusel zasahovat.

61:28
    Ordzovenský zleva poslal puk na osu kluziště, odkud z první pálil Ručkay, ale branku minul.

60:53
    Domácí útočník Matúš Havrila se jel schovat za Sklenára a oba týmy tak dostávají dostatek času na vystřídání.

60:19
    Hruškova střela z ostrého úhlu byla sražená do ochranné sítě. Po následném buly se k puku opět dostali hosté.

60:01

Hodně nervózní třetí třetina je u konce. Výběr HK Orange se zásluhou Kollára dostal do vedení, o které v závěru přišel v oslabení. Po základní hrací době tak platí stav 3:3, což znamená, že se domácí konečně dočkali prvního bodu do tabulky.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Fafrák vyjel z pukem jen k červené čáře, hosté se dostali k ještě jedné střele od modré, kterou Sklenar musel vyrážet.

59:16
    Nové Zámky se snaží rozhodnout ještě v základní hrací době. Zleva střílel Ručkay a křižný pokus jen těsně minul Sklenárovu levou tyč.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Kudlova střela byla sražená ke Zbořila, kteří ze stoje vypálil golfákem, jenže z dobré pozice vůbec netrefil branku.

58:02
    Nové Zámky právě vstřelily branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a v závěru srovnávají na 3:3! Kudla přihrál od modré čáry doleva na ANDREASE ŠTRAUCHA, jehož střelu přes clonícího beka viděl Sklenár na poslední chvíli a nestihl zareagovat, i když kotouč letěl kousek vedle něj. Asistence: Patrick Anthony Kudla.

57:29
    Domácí vyhodili puk až za Košarišťana, který za malou chvíli pravděpodobně odjede na střídačku.

57:14

56:49
    Přesilovka HK Orange předčasně končí. Kupec to přehnal s důrazem u mantinelu, kde trefil Zbořila do hlavy a kromě dvou minut vyfasoval i desetiminutový osobní trest.

56:19
    Kupec svou dělovkou minul Košarišťanovu branku. To už se první z vyloučených chystá zpět do hry.

56:02
    Znovu vynikající práce hostujícího gólmana, který vystihl další podobnou přihrávku a přerušil hru.

55:37
    Fafrák přijal křižný pas přes brankoviště. Košarišťan se skvěle přemístil k levé tyči a zachránil Mikron od inkasování!

55:14
    A dokonce se bude konat přesilovka pěti proti třem! Za vysokou hůl je vyloučen Richard Nejezchleb.

54:55
    Šestice hráčů byla v jednom souboji o puk v útočném pásmu HK Orange 20. Nakonec ho vydolovali hosté a mohli vyhodit.

54:25
    Tomáš Urban po prohraném buly zbytečně fauloval Zahradníka a daroval domácím mladíkům přesilovou hru!

54:24
    Košarišťan chtěl rychle vrátit puk k útočné modré čáře. Jeho spoluhráči tam ale nebyli a gólman Nových Zámků tak vyhodil na icing.

53:49
    Lukáš Lunter si narazil o mantinel a díky tomu se utrhl do rychlého brejku. Zprava nakonec centroval před Košarišťana, kde už nebyl nikdo v modrém.

53:38
    Adam Zbořil dojel na vrcholek levého kruhu, jenže Sklenár si se střelou přes obránce poradil.

52:48
    Fafrák s Kollárem vyrazili do rychlého protiútoku, který musel svým zákrokem zlikvidovat až Andrej Košarišťan.

52:22
    Andreas Štrauch střílel ihned po vhazování. Výtečně chytající Sklenár rychle zareagoval a nadvakrát přerušil hru.

52:19
    Další dva icingy HK Orange na sebe nenechaly dlouho čekat. Domácí pětka musí nadále zůstat na ledě.

51:43
    Samuel Hain musel pořádně zabrat, aby rozhodčí mohli odpískat domácí zakázané uvolnění.

51:10
    Důvěru dostal Andrej Kollár, který zkoušel bekhendový blafák, jenže Košarišťan ho vychytal.

51:10
    Novák nestíhal Fafráka, který se dostal za hostující obranu, ale kvůli faulu nemohl zakončovat. Je z toho trestné střílení!

51:04

50:16
    Fábry dorážel prudkou střelu z pravé strany. Sklenár byl v nehokejové pozici a měl štěstí, že útočník Nových Zámků jeho branku minul.

49:57
    Stále se hosté drží v útočném pásmu a čtveřice domácích mladíků už toho začíná mít plné zuby.

49:25
    Sklenár prakticky vůbec neviděl na Hainovu střelu od modré. Ta byla ještě tečovaná a puk proletěl kousek vedle pravé tyče domácí branky.

49:04
    Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Enrik Švec – 2 min., nedovolené bránění).

48:49
    Štrauch dostal puk od Nejezchleba. Sražená střela skončila u Kudly, který rovněž pálil od modré a získal buly v útočné třetině, neboť zasahující Sklenár nechtěl rozehrávat.

48:18
    A ještě jeden ofsajd, tentokrát v domácím podání. Opět se bude vhazovat ve středním pásmu.

47:41
    Juraj Jurík během přechodu středního pásma nechal puk za sebou a sám se vystavil do odpískaného osfajdu.

47:20

47:05
    Ani video puk za brankovou čarou nenašlo. Po následném buly HK Orange vyhodilo přes všechny čáry.

46:57
    Ručkayova střela bez přípravy odstartovala velký závar před Sklenárem. Jeden z hostů už zvedal ruce nad hlavu. Hlavní sudí gól nesignalizoval, ale přesto se půjde poradit s videorozhodčím.

46:24
    Až teď přichází vyhození přes všechny čáry a domácí čtveřice rychle prchá na střídačku.

45:56
    Nejezchleb si až moc dlouho připravoval střelu z levého kruhu, kterou jeden z domácích zablokoval. Velký tlak Nových Zámků ale trvá.

45:39
    Andersons přihrál do levého kruhu Štrauchovi. Jeho střelu bez přípravy Sklenár jenom vyrazil a poté měl velké starosti s dvěma důraznými soupeři, jejichž dorážky gólem neskončily.

45:20
    Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Jakub Urbánek – 2 min., sekání).

44:47
    Nejezchleb si v rychlosti vyměnil puk se spoluhráčem operujícím u pravého mantinelu a měl dost času na zakončení z bezprostřední blízkosti. Sklenár svůj tým ale podržel dvěma dobrými zákroky.

44:14
    Znovu se domácí osvobodili jen prostřednictvím zakázaného uvolnění.

43:34
    Zakázané uvolnění HK Orange. Svěřenci Ernesta Bokroše jsou poměrně blízko velkému překvapení.

42:56
    Tým Orange 20 právě vstřelil branku!
    Slovenská dvacítka jde do vedení! ANDREJ KOLLÁR si vzal puk v obranném pásmu. jako nůž máslem pak projel do ofenzivní třetiny a umístil svou střelu k pravé tyči Košarišťanovy brány. Asistence: Dávid Boldižár

42:33
    Urban vydoloval puk a posunul ho du druhé vlny k volnějšímu Novákovi, jehož pokus Sklenár levým betonem vykopl.

41:59
    Lavička posílal puk k brance Nových Zámků z levého konce modré čáry. Hosté ale zasáhli a nenechali Košarišťana ve štychu.

41:27
    Z téměř nekonečného boje u zadního mantinelu vzešli vítězně hosté. Zbořil otáčel hru, jenže křižná přihrávka nikoho v bílém nenašla.

40:37
    Kupcovo nahození od modré čáry bylo tečované, ale puk letěl mimo prostor Košarišťanovy klece.

40:01

Favorizované Nové Zámky po změně stran svůj výkon rapidně zlepšily. Domácí mladíci téměř celých dvacet minut trávili v obranném pásmu, ale přesto nadále drží remízový stav. V pětadvacáté minutě se hosté díky Zbořilovi dostali do vedení, ovšem z ojedinělé akce soupeře inkasovali z hokejky Urbánka. HK Orange tedy dělí poslední třetina od zisku premiérového bodu v sezoně.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

39:27
    Úmyslný ofsajd Mikronu znamená vhazování u Košarišťana, který ve druhé třetině nebyl prakticky vůbec v permanenci.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:42
    Nové Zámky se usadily v útočné třetině. Ze všech možných pozic přiletělo solidní množství střel, nicméně ani jedna nebyla více nebezpečná.

37:43
    Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Juraj Štefanka – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

37:28
    Džugan i Rogoň dostali za hrubost pět minut a k tomu i tresty do konce zápasu.

37:28
    Sklenár na druhé straně zkontroloval Novákův pokus od modré čáry. V přerušené hře vznikla u jeho branky menší potyčka. Hodně aktivní tam byli hlavně Rogoň a Džugan.

37:12
    Po delší době musel zasahovat Andrej Košarišťan. Tvrdý nástřel zpoza modré čáry na jeho překonání ale nestačil.

36:42
    Domácí se osvobodili bez toho, aby se pískal icing. Zpoza Košarišťanovy branky rozehrává obránce Samuel Hain.

36:06
    Henrich Ručkay to zkusil individuálně. Střela nebezpečná nebyla, ale Nové Zámky se přesto usadily v útočné třetině.

35:35
    Zahradník se pěkně uvolnil na pravém křídle. Čenka mezitím sjížděl do mezikruží, ale na finální přihrávku nedosáhl.

35:22
    Štrauch nechal puk Nejezchlebovi, jenž slušně pálil zpoza pravého kruhu, lae Sklenár střelu vytěsnil.

34:46
    Znovu v akci solidně chytající Sklenár, na kterého tentokrát přiletěla prudká střela z levého mantinelu.

34:22
    Slávik si nachystal střelu z vrcholku pravého kruhu. Sklenár byl připraven, nicméně akce Mikronu ještě trvá.

34:02
    Tísněný Urban prokázal dobrý přehled a ze zadního mantinelu přihrál před branku Bajtkovi. Sklenár se ale natlačil k pravé tyči a zavřel všechny skulinky.

33:13
    Urban vyhrál buly, jenže Novák na něj na modré čáře nedosáhl. Hosté se přesto do pásma rychle vrátili a švihem zakončující Novák jen o kousek minul zařízení.

33:05
    Jurík zakončoval v situaci dvou na jednoho. Střele z první ale dal málo razance a poslal puk jen doprostřed branky, takže se Sklenár stihl přesunout.

32:10
    Víceméně poprvé se domácí po změně stran usadili v útočné třetině a hned je z toho vyrovnání na 2:2! Fafrák ještě zabojoval o ztracený puk, který získal v pravém kruhu a přihrál jej přes Andersonse na JAKUBA URBÁNKA, jenž snadno trefil odkrytou část branky. Asistence: Miloš Fafrák.

30:43
    Další zakončení od modré čáry. Tentokrát to zkoušel Ordzovenský a tečovaný puk znovu zmizel v ochranné síti.

30:22
    Nikým neobtěžovaný Samuel Hain napřáhl od modré, ale Sklenár jistě zasáhl.

29:24
    Teď už se zase hraje v útočném pásmu Nových Zámků. První útok si dal několik přihrávek, až to zkusil Štrauch, nicméně střela byla sražená.

28:53
    Košarišťan nejistě rozehrával z rohu kluziště. Ke kotouči se dostali domácí, kteří se chtěli co nejrychleji dostat před prázdnou branku, jenže v tom jim zabránil obětavý zákrok Andreje Hataly.

28:25
    Zahradník zničehonic stál před Košarišťanem, který jeho střelu z levého kruhu dokázal alespoň vyrazit.

27:44
    Novákova střela zpoza pravého kruhu byla jenom propagační a Sklenár ji jednoduše zastavil v lapačce.

26:45
    Sklenár si raději ponechal puk, který nahazoval Hein. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

26:16
    Nejezchleb se zastavil před pravým kruhem a posunul puk do jízdy Štrauchovi, jehož střelu z první Sklenár zkrotil na své výstroji.

25:53
    Domácí zatím nedokázali navázat na vynikající první třetinu. Z jejich zlé rozehrávky plyne nevynucený icing.

24:50
    Hosté vstoupili do druhé třetiny hodně aktivně a podruhé v zápase se dostávají do vedení. Bajtek byl důrazně zastaven u hostující střídačky, kotouč se ale odrazil k Ručkayovi, který přihrál do mezikruží na ADAMA ZBOŘILA. Ten vystřelil bez přípravy mimo dosah brankáře Sklenára. Asistence: Henrich Ručkay, Filip Bajtek.

24:36
    Oba týmy v plném počtu.

24:06
    Souboj čtyř hráčů za domácí brankou rozhodčí ukončili, protože nikdo nejevil zájem o hru.

23:45
    Juríkovi utekl puk z hokejky a střela tak měla hodně zlé parametry. Domácí se dostali aspoň do středního pásma.

23:09
    Nejezchleb a Hruška drželi puk v útočném pásmu tak dlouho, až se k nepřesné střele z vrcholku pravého kruhu dostal Kudla.

22:36
    Z menší potyčky u domácí střídačky resultuje jeden trest na každé straně. Za hrubost jsou na trestné lavici Zahradník a Bajtek.

22:33
    Havrila se zmohl jenom na nahození, po kterém se do rozehrávky Nových Zámků vložil brankář Košarišťan.

22:10
    Aktivita Urbanova útoku končí pukem v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Juraje Sklenára.

21:43
    Novák dvakrát střílel od modré. Za řeč stál až druhý pokus, který možná byl tečovaný, ale v brance přesto neskončil.

21:22
    A znovu domácí icing, před kterým se kotouč marně snažil získat Henrich Ručkay.

20:50
    Vyhození slovenských juniorů končí zakázaným uvolněním.

20:07

20:01

Svěřenci Ernesta Bokroše odehráli jednu z nejlepších třetin v sezóně i přesto, že od Fábryho inkasovali hned z první střely na Sklenárovu branku. Od té chvíle už byli slovenští mladíci jasně lepším týmem a po vyrovnání Goliana několikrát sahali i po dalším gólu, od kterého Nové Zámky uchránilo několik zákroků brankáře Košarišťana.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:46
    Další zdravotní trable na domácí straně. U mantinelu pro změnu zůstává ležet Štefanka. Ani tentokrát se vylučovat nebude.

19:35
    Hra je přerušena, protože za Sklenárem zůstal ležet Švec. Ten podle všeho dostal od Štraucha hokejkou do obličeje.

19:16
    Štrauch se prezentoval pěknou individuální akcí v oslabení. Sklenár máchl lapačkou, ale zasahovat nemusel, protože puk letěl nad branku.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:48
    Fafrák dostal přihrávku před brankoviště, zakončení mu ale nesedlo a hosté rychle odpálili puk do bezpečí.

18:36
    Urbánek přihrál na modrou čáru, ovšem následná rána z osy kluziště přistála na hrudi brankáře Andreje Košarišťana.

18:07
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Filip Bajtek – 2 min., napadení).

17:53
    Na druhé straně se snažil zahrozit Oliver Giertl, střela z pravé strany letěla mimo, ale Košarišťan ji přesto radši schoval do lapačky.

17:38
    Ordzovenský dostal vynikající přihrávku do druhé vlny. Zpoza levého kruhu vystřelil golfákem, jenže Sklenár byl připraven.

17:26
    Domácí po icingu soupeře nahodili puk z červené čáry a víceméně odevzdali puk hostům.

17:05
    Juraškovo vyhození se u domácí střídačky zvláštně zastavilo. Kotouč si sebral Nejezchleb, jenž v nečekaném přečíslení střílel, ale Sklenár jeho pokus vyrazil.

16:15
    Jakub Minárik zkusil štěstí z pravé strany. Košarišťan u bližší tyče puk jenom vyrazil, ale žádné dorážce čelit nemusel.

15:56
    Svitana sice vyhrál buly, ale Nové Zámky se hned utrhli do přečíslení dvou na jednoho. Slávik se rozhodl střílet, jenže branku minul.

15:24
    Zahradník to zkusil z ostrého úhlu. Košarišťan stihl zareagovat a nepustil bekhendový pokus za svá záda.

14:53

14:17
    Další nepřesná rozehrávka, po které Henderson nekompromisně odpálil kotouč přes všechny čáry.

13:57
    Domácím se vůbec nedaří usadit v útočné třetině. Naopak musí pracně bojovat o puk před Sklenárem.

13:15
    Velká šance Mikronu ve vlastním oslabení! Ručkay zavezl puk do útočného pásma a bekhendovou přihrávkou do levé strany našel Zbořila, jehož pokus zastavila až tyčka!

12:53
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Richard Nejezchleb – 2 min., vysoká hůl).

12:25
    Až nyní si hosté mohou oddechnout. Střelu Luntera Košarišťan zkrotil a raději přerušil hru.

12:06
    Džugan se hezkou stahovačkou uvolnil u modré čáry. Nabruslil si k ose, ale střela zápěstím gólové parametry neměla.

11:46
    Košarišťan si na nedostatek práce zatím stěžovat nemůže, domácí tým je překvapivě o něco aktivnější.

11:12
    Fábry nezpracoval Slávikovu přihrávku na útočnou modrou a dopředu opět míří HK Orange 20.

10:25
    Ani Juščák nevymýšlel nic složitého a golfákem vypálil zpoza levého kruhu. Hostující gólman puk vyrazil.

10:02
    Košarišťan jenom vyrazil tvrdou ránu Minárika a musel vybruslit hodně daleko ze svého brankoviště, aby mohl přerušit hru.

09:21
    Ofsajd hostujícího celku.

08:57
    Na druhé straně si po střele Giertla zachytal Košarišťan, který musel u své levé tyče likvidovat i několik pokusů o dorážku.

08:12
    Sebastián Slávik si po nepřesné střele Hendersona vybojoval dorážku, ale ani ta gólové parametry neměla.

07:41
    Kollár projel středním pásmem, neměl ale sebemenší podporu a proti čtyřech soupeřům o puk přišel.

07:03
    Zahradník to zkusil skrz Ordzovenského. Košarišťan na kotouč přesto viděl a schoval jej do lapačky.

06:33
    A stejný prohřešek hostujícího mužstva, které hraje v bílozelených dresech. Zápasu zatím chybí lepší tempo.

05:34
    Icing Nových Zámků.

04:34
    Čenkovo nahození z velké dálky hostujícího gólmana nepřekvapilo. Od Košarišťana rozehrává Novák.

03:46
    Slovenští junioři využívají přesilovku a rychle srovnávají na 1:1! Lukáš Lunter potáhl puk po pravé straně a přihrál do mezikruží na úplně volného ANDREJE GOLIANA, jehož střelu z první zastavila až síť za zády brankáře Košarišťana. Asistence: Lukáš Lunter, Miloš Fafrák,

03:15
    Fafrák z pravé strany minul, nicméně domácí se ještě drží v útočném pásmu.

02:45
    Jeden z domácích to zkusil od modré. Košarišťan zasahovat nemusel a puk vycestoval do středu hřiště.

02:19
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Andreas Štrauch – 2 min., hákování).

02:07
    Z první šance jdou hosté do vedení! BRANISLAV FÁBRY ve středním pásmu jednoznačně přebruslil faulujícího Boldižára a dostal se přes něj do úniku, v němž prostřelil Sklenára. Asistence: Andrej Hatala, Sebastián Slávik

01:39
    A ještě jeden domácí icing.

00:59
    Zakázané uvolnění slovenské dvacítky, které se nezdařilo založení útoku.

00:28
    Kudla ztratil puk v poměrně nebezpečném prostoru, Kollár následně objel branku, ovšem Košarišťan si vše pohlídal u pravé tyče.

00:01

HK Orange 20: Sklenár – Štefanka, Kupec, Golian, Švec, Lavička, Nahálka, Romaňák, Boldižár – Urbánek, Kollár, Fafrák – Džugan, Giertl, Lunter – Havrila, Čenka, Záhradník – Svitana, Minárik, Juščák.

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťán – Hatala, Andersons, Juraško, Hain, Kudla, Ordzovenský, Novák – Bajtek, Hruška, Jurík – Nejezchleb, Urban, Rogoň – Ručkay, Fábry, Slávik – Jakúbek, Zbořil, Štrauch.

27.10.2016 HK Orange 20 – Nové Zámky 2:4
    13.09.2016 Nové Zámky – HK Orange 20 7:1.

HC Mikron Nové Zámky

Jednoznačný favorit tohoto střetnutí v minulé sezóně postoupil do play-off až z osmého místa, nicméně ve stávajícím ročníku si vede o poznání lépe. Z osmnácti odehraných zápasů Nové Zámky jen pětkrát nebodovaly, v tabulce jim patří třetí místo, z něhož ztrácí na vedoucí Zvolen šest bodů a na druhé Košice body čtyři. O víkendu Mikron odehrál utkání na ledě Detvy, kde odčinil předchozí porážku se zmíněným Zvolenem a získal tři body za výsledek 3:1.

Nejproduktivnější hráči:
    • A. Zbořil – 16 bodů (7+9)
    • A. Štrauch – 12 bodů (6+6)
    • H. Ručkay – 11 bodů (8+3).

Výběr slovenských juniorů je už tradičně největším ligovým otloukánkem. Letos se mu daří jednoznačně nejhůře od doby, co v nejvyšší soutěži působí. Za sebou už má patnáct zápasů, ze kterých nedokázal uhrát jediný bod. Není tak divu, že z chvostu tabulky ztrácí na dvojici nejbližších maďarských soupeřů sedmnáct bodů. Naposledy se mužstvo, které disponuje nejhorším útokem i obranou, představilo v Piešťanech proti desáté Žilině, se kterou jednoznačně prohrálo v poměru 1:5.

• M. Fafrák – 12 bodů (8+4)
    • P. Oško – 9 bodů (3+6)
    • P. Bjalončík – 6 bodů (4+2).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 4. Golian (Lunter, Fafrák), 33. Urbánek (Fafrák), 43. Kollár (Boldižár) – 3. Fábry (Hatala, Slávik), 25. Zbořil (Ručkay, Bajtek), 59. Štrauch (Kudla), rozh. náj. Bajtek