Ottawa – Tampa | 3:4 (po pr.) | | | NY Rangers – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 3:2 (po pr.) |
Omsk – Kunlun | 5:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Petrohrad | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 1:2 (kon.) |
Nižněkamsk – Ufa | 2:3 (kon.) | | | N.Novgorod – Kazaň | 3:4 (po pr.) | | | Viťaz – Jaroslavl | 4:3 (kon.) |
HC Slovan – Barys | 1:2 (kon.) |
Kanada black – Česko | 3:2 (po pr.) |
Česko – Japonsko | 0:4 (kon.) |
konec
CSKA Moskva
3:1
(1:1, 2:0, 0:0)
SKA Petrohrad
58:02
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).
|
|
53:40
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Děrgačov – 2 min., hrubost).
|
|
48:48
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., sekání).
|
|
38:45
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
30:31
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Kaprizov – 2 min., podrážení).
|
|
29:30
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jarno Koskiranta – 2 min., podrážení).
|
|
28:56
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Zemčonok – 2 min., podrážení).
|
|
02:07
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Barabanov – 2 min., vražení na hrazení).
|
Branky a nahrávky:
15. Kalinin (Hansen), 32. Okulov (M. Robinson, Šalunov), 36. Hansen (Andronov) – 6. Chafizullin (S. Plotnikov)
Rozhodčí: Roman Gofman, Viktor Gashilov – Dmitry Sivov, Dmitry Shishlo
Diváci:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Blažijevskij, Naumenkov, Nestěrov (A), Pašnin – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Hansen, Andronov (C), Kalinin – Okulov, Šalunov, Al. Popov – Tělegin, Světlakov, Slepyšev.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Hersley, Gavrikov, Zemčonok, Chafizullin, Zub, Zubarev (A), Rundblad – Karpov, Dacjuk, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko – S. Plotnikov (A), Koskiranta, Děrgačov – Ketov (C), Kablukov, V. Tichonov – M. Malcev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Hersley, Gavrikov, Zemčonok, Chafizullin, Zub, Zubarev (A), Rundblad – Karpov, Dacjuk, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko – S. Plotnikov (A), Koskiranta, Děrgačov – Ketov (C), Kablukov, V. Tichonov – M. Malcev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Roman Gofman, Viktor Gashilov – Dmitry Sivov, Dmitry Shishlo
Diváci:
Michal Raška