Kometa Brno – Tappara 5:1 (kon.) | Malmö Redhawks – Bern 4:1 (kon.) | Storhamar – Skellefteå 4:4 (kon.)
Lugano – Frölunda 1:1 (kon.) | Bolzano – Plzeň 1:6 (kon.) | Zürich – Kärpät 4:4 (kon.)
Mnichov – Zug 2:3 (kon.) | Rouen – Salzburg 3:3 (kon.)
ZSC Lions
4:4 (2:2, 1:0, 1:2)
Kärpät Oulu
Úterý 06.11.2018, 19:45 • Kunsteisbahn im Chreis • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný večer nebo dobrou noc a uz dalších přenosů na počtenou! (22:21:25)

Československá stopa

Curyšští Lvi

Roman Červenka – Čech, útočník, 3 střely na branku, 1 zblokovaná střela, 17:02 času na ledě, +1 bod ve statistice plus/minus

Kärpät Oulu

Radek Koblížek – Čech, útočník, 1 střela na branku, 2 zblokované střely, 15:43 času na ledě, 0 bodů ve statistice plus/minus

Marek Krištof – Slovák, útočník, 1 střela na branku, 15:03 času na ledě, 1 minusový bod do statistiky plus/minus

Statistiky zápasu

Střely na branku: 29 – 22

Přesilovky: 2 – 5

Trestné minuty: 12 – 6

Vyhraná vhazování: 36 – 23

Zblokované střely: 16 – 15

Dramatické utkání, které nemá vítěze. Moje předpověď, že tyto celky jsou favortité na vítězství v celé Lize mistrů se potvrdila. Oba se tak dlouho přetahovaly o vedení, až to skončilo smírně. První třetina byla hezká, viděli jsme rychlý moderní hokej plný kombinací a chytrých přihrávek, pak se zápas změnil na boj a ani jeden tým nechtěl prohrát, což se potvrdilo v závěru. Minutu a sedm vteřin před koncem šlo Oulu do vedení, ale Curych srovnal vteřinu před koncem, kdy hráči vjeli do pásma ve zběsilém tempu a přesně a tvrdě zakončili. Parádní zápas, jsem zvědavý, kdo z těchto dvou postoupí, rozhodne se za 14 dní v odvetě, která se hraje ve Finsku.

60:00
    59:59 PETTERSSON - 4:4

59:59
    Lions právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné! Domácí srovnávají v poslední sekundě třetí třetiny. Rychlé vjetí do pásma středem, přihrávka napravo a pak na vrchol kruhů, okud přišla náramná střela k pravé tyči Vehviläinena. Oulu už chtělo pomalu slavit, ale soupeř mu to nedovolil. Další důvod, proč hrát až do konce, nejen kanadské celky hrají až do konce i ty švýcarské. Teď to bylo právě dokázáno. Autorem branky je FREDRIK PETTERSSON. Asistence: Pius Suter, MAxim Noreau.
    58:53 HESZKA - 3:4

58:53
    Kärpät Oulu právě vstřelil branku!
    Oddychový čas se hodil a pomohl. Přihrávka mezi beky, nápřah a střela k pravé tyči gólmana Schlegela, ten kapituluje počtvrté v dnešním zápase. Oulu tak přetočio utkání opět na svou stranu. V tomto duelu už vedly oba týmy. Pro hosty je toto parádní výsledek z venkovního duelu. Autorem branky je SHAUN HESZKA. Asistence: Teemu Kivihalme, Ville-Valtteri Leskinen.

58:31
    Oddechový čas pro hosty.

58:31
    Vyloučení v týmu ZSC Lions (Suter – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:44
    Samostatný únik jednoho z hostů, ale Schlegel podržel své druhy. Bravurní zákrok.

55:00
    Lvi jsou usazeni v útoku, ale nedaří se jim finální fáze.

54:16
    Domácí v šanci, nezvedli kotouč nad finského gólmana, a tak máme stále vyrovnaný stav.

54:04
    Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Heponiemi – 2 min., hákování).

54:03
    Přečíslení Curychu přečetl obránce a tak z nadějné akce není nic.

51:54
    Oulu má ještě dvouminutovou přesilovku, jelikož se trefilo v těch prvních dvou minutách. Shore si ještě posedí.

51:20
    Gól ještě musel posvětit videorozhodčí a branku se rozhodl uznat, takže máme vyrovnaný stav zápasu – 3:3.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 9. Klein, 16. Prassl (Noreau, Schlegel), 34. Pettersson (Suter), 60. Pettersson (Suter, Noreau) – 1. Heponiemi, 19. Lasu (Lindsten, Ohtamaa), 52. Lasu, 59. Heszka (Kivihalme, Leskinen)

ZSC Lions: Schlegel (Flüeler) – Noreau, Marti, Klein, P. Baltisberger, Karrer, Blindenbacher, Sutter – F. Pettersson, Suter, Červenka – Hollenstein, Shore, Bodenmann – Bachofner, Prassl, Ch. Baltisberger – Herzog, Schappi, Backman – Hinterkircher
    Kärpät Oulu: Vehviläinen (Rynnäs) – Heszka, Ohtamaa, Hakanpää, Kivihalme, Niemelä, Kukkonen, Mäkelä – Koblížek, Lasu, Leskinen – Heponiemi, Kupari, Anttila – Krištof, Metsävainio, Ikonen – Karvinen, Humaloja, Sailio – Lindsten

Rozhodčí: Linde, Nord – Castelli, Altmann
    Úterý 20.11.2018
    Kärpät - Zürich 3:2

Branky a nahrávky: 11. Kivihalme (Krištof, Heshka), 44. Koblížek (Lasu), 59. Koblížek (Lasu, Kukkonen) – 14. Baltisberger (Pettersson, Suter), 22. Bachofner (Suter)