Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 0:1 (kon.) | D. Benešov – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Hlučín – Uh. Brod 3:1 (kon.) | Hodonín – Uničov 1:4 (kon.) | Kroměříž – Rýmařov 4:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Vrchovina 1:2 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
FC Zlínsko
1:1 (1:0)
SK Spartak Hulín
Sobota 10.11.2018, 10:15 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost! (12:10:04)

FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1!

Oba týmy zakončili podzimní část soutěže dělbou bodů. Domácí Viktoria byla blízko šesté výhře za sebou. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Michal Malý. Osm minut před koncem byl však vyloučen domácí Jan Hladík a vítěznou sérii Viktorie uťal v 89. minutě brankou střídajíc Viktor Rožek!

90+3

90+3
    Rohový kop už si hosté pohlídali a to bude z dnešního utkání nejspíš vše.

90+2
    Volný přímý kop vytěsnil brankář Machalický na rohový kop.

90+1
    Žlutou kartu dostává Šrom (SK Spartak Hulín).

90+1
    Dobrou práci však teď odvedl na hrotu domácího útoku Jiří Kiška a vybojoval ještě volný přímý kop pro domácí.

90
    Jakoby to hostům nestačilo a okamžitě se nastěhovali s míčem před branku Semanka.
    89. ROŽEK - 1:1

89
    Hulín právě vstřelil branku!
    Otrokovice svůj náskok nakonec neubránili a Hulín přesilovku o jednoho muže využívá! Brankář Juraj Semanko podskočil centr do vápna a střídající VIKTOR ROŽEK uklidil míč do odkryté domácí branky – 1:1!

89
    David Kostka odkopl míč až za tribunu, Otrokovice to chtějí zuby nehty ubránit.

88
    Jiří Kiška (Otrokovice) dohrál v souboji Erika Sedláčka a vidí žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Škubník.

86
    Tomáši Pospíšilovi byl odpískán útočný faul a cenné vteřinky tak mohou našetřit Otrokovice.

85
    Máme před sebou posledních pět minut + nastavení a hosté mají míč na kopačkách, podaří se jim srovnat stav utkání?

82
    Jan Hladík (FC Viktoria Otrokovice) obdržel za tento souboj kartu červenou a domácí budou dohrávat oslabeni o jednoho muže.

82
    Erik Sedláček (SK Spartak Hulín) viděl za souboj s Janem Hladíkem žlutou kartu.

82
    Na hrací ploše zůstává po souboji ve středu hrací plochy Erik Sedláček a vůbec to nevypadá že by se hned postavil na nohy. Lékaři hostů jsou již na trávníku.