W. Brémy – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Hertha 4:1 (kon.) | Freiburg – Mohuč 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Augsburg 2:1 (kon.) | Norimberk – Stuttgart 0:2 (kon.) | Dortmund – Bayern 3:2 (kon.)
SC Freiburg
1:3 (0:2,1:1)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 10.11.2018, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 11. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu! (17:31:29)

Dnešní utkání jedenáctého kola Bundesligy mezi Freiburgem a Mohučem je u konce. Hned v 6. minutě poslal Mohuč do vedení svojí skvělou střelou zdálky Gbamin. V devatenácté minutě navýšil vedení hostů Mateta a zdálo se, že domácí si nejsou ani schopni přihrát. Do konce poločasu si ovšem vytvořili několik šancí, které ale nedokázali proměnit a tak do druhého poločasu vstupovali za stavu 0:2. V 73. minutě snížil skóre zápasu Sallai, ovšem domácí fanoušci se neradovali dlouho, protože hned v 76. minutě udeřil po individuální akci Onisiwo a potvrdil tak vítězství Mohuče, který si připisuje cenné 3 body do tabulky!

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 8:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:10.

90+4

90+3
    Hosté mají svojí hru pod kontrolou a je tak zcela jasné, že si dnes z Freiburgu odvezou 3 body.

90+1
    Domácí se snaží marně najít místo kudy by dostali míč do vápna a ohrozili branku soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

89
    Sallai se snažil ve vápně najít jednoho ze spoluhráčů, ale míč končí za brankovou čárou a hosté tak mají hru pod kontrolou.

88
    Střídají také hosté! Hřiště opouští Quaison, kterého nahradí Hack.

87
    Střídají hosté! Na hřiště přichází Lienhart, který nahradil Höflera.

84
    Žlutou kartu za nepěkný faul dostává hráč hostí Karim Onisiwo.

82
    Střídání na straně hostů. Hřiště opouští Boëtius a nahradí ho Mwene.

80
    Dopředu se teď snažil projít Gunt, ale obrana Mohuče ho skvěle zastavila.

79
    Další standardní situaci budou mít k dispozici domácí.

78
    Skvělou šanci na snížení skóre teď měli opět hráči domácího celku. Po centru do vápna Mohuče chyběl jen kousek, aby míč skončil v brance.

77
    Žlutou kartu si za nevybíravý faul vysloužil hráč domácích Manuel Gulde.
    76. Karim ONISIWO - 1:3

76
    Mohuč právě vstřelil branku!
    KARIM ONISIWO po skvělé individuální akci posílá Mohuč zpět do vedení o 2 branky.

74
    Domácí tým střídá podruhé! Ze hřiště odchází Stenzel a na jeho místo nastoupí Höler.

Adam Mitáš

Branky: 73. Sallai (Stenzel) – 6. Gbamin (Brosinski), 19. Mateta (Boëtius), 76. Onisiwo

Karty:   67. Höfler (FRE), 77. Gulde (FRE) – 84. Onisiwo (MAI)

SC Freiburg: Schwolow – Stenzel (74. Höler), Gulde, Heintz, Günter – Frantz (C) (46. Sallai), Koch, Höfler (87. Lienhart), Haberer – Kleindienst, Waldschmidt.
    Náhradníci: Flekken – Höler, Lienhart, Okoroji, Ravet, Sallai, Terrazzino.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Bell (C), Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Latza – Boëtius (82. Mwene) – Mateta (65. Onisiwo), Quaison (88. Hack).
    Náhradníci: J. Huth – Hack, Maxim, Mwene, Onisiwo, Öztunali, Ujah.

Rozhodčí: Stegemann S.

Diváci: 24000